ניטרול המנוע.. לצורך דיווש עצמאי (?)

תָּמִיר

New member
ניטרול המנוע.. לצורך דיווש עצמאי (?)

האם יש דגם של אופניים חשמליים שבו ניתן לנטרל את "חיבור" המנוע לדוושות ולגלגלים כך שאפשר לדווש ולא לחוש את המנוע והתמסורת שמוסיפים עומס לדיווש? - "לרכב עם (אופניים חשמליות) ולהרגיש בלי" (כמו באופניים רגילות)

הכוונה היא כמובן ללא שימוש במערכת החשמלית.

תָּמִיר

נטרול המנוע באופניים חשמליים

שלום, אם התכוונת לכפתור הסוגר את החשמל של האופניים וכך כמובן מספיק את התערבות המנוע בעת דיווש.. אז יש צג באופניים עם אפשרות כזאת.

נטרול המנוע באופניים חשמליים

היי תמיר
נטרול המנוע אפשרי בסגירת מערכת החשמל בצג ההפעלה.
כך אפשר לפדל ללא מנוע
האם לכך התכוונת?

enigo

New member
הוא אמר במפורש - בלי להרגיש את העומס של המנוע החשמלי

באופניים עם מנוע טבורי, מרגישים את התנגדות המנוע כאשר מדוושים בלי חשמל, ולו רק בגלל משקל המנוע עצמו שצריך לסובב.
אולי באופניים עם מנוע חשמלי שיושב ליד הקרנק ניתן ליצור חיבור עם "פריילוף" שיאפשר זאת.

TakeCtrl

New member
לכל mid-drive יש פריילוף בקראנק.

( כמובן ש mid-drive לא חוקי, אפילו 250 וואט וכו' אפילו אם היה חוקי, בהצלחה למצוא יצור כזה בנוי ומושלם ללא קיט ברמת מחירים של הסינים. ) אבל בעיקרון הם חייבים את זה אחרת הוא יסובב לך את הפדלים כאשר הוא יסובב את הקראנק.
אבל בגדול אני לא מבין למה שמישהו ירצה עונש כזה . הוא ירגיש את המשקל של המנוע והסוללה עצמם זה נראה לי עומס בפני עצמו.

enigo

New member
למה הוא לא חוקי?

לא זוכר שבתקנה יש התייחסות כלשהי למיקום המנוע. לגבי איכות - זה כבר עניין אחר.
ולגבי הפריילוף - אתה מדבר על פריילוף מהמנוע לפדלים (מנוע מסתובב פדלים לא), אני לא בטוח שזה יעשה את העבודה בכיוון ההפוך, מהפדלים למנוע (פדלים מסתובבים מנוע לא). אני אפילו לא בטוח שזה אפשרי במנגנון אחד.

TakeCtrl

New member
כן יש מצב שלא הבנתי אותך נכון..בחלק מmid-drive

יש פריילוף נוסף , לדוגמא בGNG שלי (שהצלחתי לחסל אבל זה סיפור אחר), יש פריילוף בצד ימין שמחובר בציר לגלגל שיניים בצד שמאל שמחובר לגלגל שיניים של המנוע.
&nbsp
בecospeed יש clutch שמחובר לגיר פלנטרי .
&nbsp
בקשר לאחרים לא סגור. בטוח לא יודע בקשר לbosch אפשר לנחש :)
http://i.imgur.com/XnRdeBm.jpg
&nbsp
&nbsp

תָּמִיר

New member
לדווש בלי מנוע אני יודע שאפשר..

אבל מבחינת ההרגשה, כאילו שאתה נוסע עם חמישה "דינמו" (של פעם) שמחוברים לגלגל וזה יוצר מעמס על הרוכב המדווש.

אני מעוניין באופניים שכאשר המנוע אינו פועל, לא מרגישים שהוא קיים כלל.
אני מתכוון, כמו ההרגשה של דיווש באופניים לא חשמליים.

יש כזו אופציה?

תָּמִיר

Panda01

New member
אין כזה דבר

אולי רק כשיש מנוע מרכזי, כמו שרשמו למעלה. וכמעט שאין כאלה בארץ.

למעלה