ניקיון פסח

ניקיון פסח ../images/Emo124.gif

אז בין כל הניקיונות והמיונים.. החלטתי לגבות את הרגאיי שעל המחשב
לפני שנתיים ככה, קרה אסון וכל מה שהיה על המחשב נעלם כלא היה
אז בשביל למנוע דבר כזה שוב.. איך כדאי לי לגבות? יאנו איך אתם מגבים את המוזיקה שלכם?

ohadbs

New member
מדיות של DVD

פשוט לגיבוי ובעל קיבולת יחסית גבוהה. למרות שהארד דיסק חיצוני זאת האופציה הכי נוחה. (וגם שם יש סכנות אבל אם משתמשים בו רק לגיבוי ובעדינות זה אחלה)

ohadbs

New member
כן

אבל המדיות של ה-8 G יקרות יחסית. מה גם שצריך צורב שתומך בטכנולוגיה הזאת ( דואל לייר ). כמה ג'יגה יש לך לגבות?

מפעם אחרונה שבדקתי, אני בחורה ../images/Emo8.gif

הארד דיסק חיצוני.. הכי טוב, לא?!

moshe alfasi

New member
סליחה, אני יודע מי את, לא שמתי לב...

מתנצל. וכן, הארדיסק חיצוני כמו שצריך, בלי בלאגנים, צריבות, אחרי זה לכי חפשי מה שאת צריכה, או אם את רוצה לשמוע משהו מסויים, להתחיל להריץ דיסקים בחיפושים. מנסיון, אין על הארדיסק, גם לי היו הכל במדיות של DVD ועכשיו על הארדיסק כמו תותח.

ohadbs

New member
בסביבות העשרים ומשהו

יקר לגמרי. לעומת זאת, הארד דיסק חיצוני בנפח של חצי טרה (500 G) יעלה לך 450

יאללה נמכר ../images/Emo45.gif

יש לי חבר שיכול לתקתק לי דבר כזה.. תודה אחים שלי, שבת שלום וחג שמח

Carcass

New member
כשף,

לפני שאת מוציאה כסף על גאג'דטים,תבדקי אם הם יכולים להיות לך שימושיים בכלל. אם אינך USB 2.0 במחשב - אל תקני שום הארדיסק חיצוני,זה יעבוד לך יותר לאט מאשר אישה בת 80 שנוהגת על פיאט רגאטה משנת 80. איך בודקים?או שתתקיני תוכנה בשם EVEREST או במקרה שאת יודעת את הדגם של המאדר בורד- אפשר לבדוק דרך אתר היצרן. במקרה של הארדיסקים בסדר כאלה כמו שהציעו לך כאן לגיבוי,צריך גם לבדוק את ענין המתח - אם הוא מקבל מתח מהמחשב,את צריכה ספק כוח רציני ולא ה400 הסטנדרטי במחשב,אם הוא מקבל מתח עם שקע קומקום נפרד,רצוי שתקני גם מגן נחשולי מתח(מיני-אל פסק),בנפרד. וזהו. :)

למעלה