ניק ושרון

אמילי 64

New member
ניק ושרון

מה אתם אומרים האם ניק ושרון יחזרו להיות ביחד? אמילי מנהלת הקומונה לקויי ראיה ועיוורים

../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif יש לי עוד קצת

בגדול הם יהיו ביחד עוד שנתיים (לי יש קצת חור בגלל מעבר לקנדה וחזרה), אבל אז ניק יבגוד בה עם פיליס, הם יפרדו, הוא ישאר עם פיליס תכנס להריון והם גם יתחתנו אא"ט. ויש עוד כל מיני סיפורי שרון בדף הבא. (היא עם ג'ק אבל אוהבת את בראד, אוהבת את ג'ק.........
)

יש בראש העמוד וגם בתחתית

מספרים וכתוב "דפים פעילים", אז את יכולה לעבור לדף 2 3 והלאה, אני ממליצה, יש הרבה ספויילרים מעניינים.

brum

New member
../images/Emo58.gif עוד קצת

אחרי שניק ושרון יתגרשו סופית (אם אני לא טועה אחרי 10 שנים) הוא ופילס יתחתנו וגם תהיה להם תינוקת ביחד, ניק יעבור תאונת מטוס ויחשב כמת (אפילו תערך הלוויה) אך הפלא ופלא הוא חזר (אחרי איזה חודש וחצי) אך הזכרון שלו של החיים עם פיליס ימחק והוא יחשוב שהוא ושרון עדיין נשואים (בתקופה שלפני הבגידה בו היו ממש מאושרים) שרון (שנשואה לג'ק ובגדה בו קצת עם בראד) כמעט תתפתה לחזור לחיים האלה (ויחלקו נשיקה רצינית) אבל תעצור בזמן. לאט לאט ניק מתחיל לפתח רגשות לפיליס אך בדיוק כשהוא כבר חוזר לעצמו פיליס מושלכת לכלא (בעקבות סחיטה ואיומים) וניק הופך לבעל הנאמן של פיליס ומנסה את כל הדרכים לנסות לשחרר אותה וכשהוא לא מצליח, מפעיל קשרים שלפחות תצא לעבודות שירות.

sergew2

New member
אמאלה...

הסדרה כבר עוברת את גבולות המדע הבדיוני
שרון ובראד? וג'ק?? מה הלאה??

למעלה