ניראה לי שזה המקום הכי טוב לפנות אליו

colorless color

New member
ניראה לי שזה המקום הכי טוב לפנות אליו

אין לי מישהו לפנות אליו, אני לא מרגיש פתיחות לחבר מסוים או לאמא שלי, לאמא שלי דיברתי אבל לא ממש היא מצליחה לעזור . אני לא בטוח במיניות שלי !!!!!!!!! זה נובע מחוסר ביטחון , וזה מציק לי !! איך לעזאזל מחזקים את הביטחון עם בנות????? כאילו אני רוצה חברה, חתונה , אני חייב להזיז את עצמי כבר....!! מרגיש תקוע.. ><

Dardamavet

New member
העלת מספר נושאים

נושא ראשון, בטחון במיניות: כמו שאמרתי כבר קודם, אני לא מאמין שצריך לכבול את עצמנו בהגדרות. תזרום בכל רגע עם מה שמרגיש לך מתאים ונכון, כל עוד אתה לא עושה דברים שמסקנים אותך, תחווה כמה שיותר ותלמד להכיר את עצמך. בטחון עצמי: זו סוגיה קשה, אני לא יודע איך אפשר להעלות בטחון עצמי. אתה יכול לעשות דברים שאתה יודע שאתה טוב בהם (מה אתה אוהב לעשות?) אומרים שספורט עוזר לבטחון העצמי (חדר כושר, שחייה, אומנות לחימה, כדורסל...) בטחון עם בנות: הדרך הטובה ביותר לרכוש בטחון עם בנות היא לצאת עם בנות. כמה שיהיה לך יותר ניסיון יהיה לך יותר קל. כשלונות זה מפחיד, אני יודע, אבל מכל כשלון יש גם רווח, תנסה לחשוב על מה אתה לומד כל פעם שלא מצליח לך. אני אוהב לחשוב על זה כאילו יש מספר שהגורל קבע של אנשים שלא מתאימים לי ואני צריך לנסות לצאת איתם, ככה שכל פעם כשקשר לא מצליח, אני יודע שהתקרבתי בעוד צעד אחד לאדם הנכון שממתין לי. כל אחד מהכשלונות מלמד אותי עוד משהו על עצמי ועל העולם ומהווה צעד חשוב בדרך אל המטרה. חברה, חתונה: למה אתה לחוץ? אתה רק בן 20. טוב, נראה לי שבעצם אנשים לחוצים בכל גיל :) אבל לפעמים אם אתה אובססיבי למשהו, אתה בעצם חוסם את עצמך ממנו. תנסה להתרכז בלצאת לדייט. זו משימה פחות מלחיצה מלמצוא כלה, והיא יכולה להתפתח הלאה. אני מצטער שאין לך אל מי לפנות. אולי אם תנסה תגלה שזה אפשרי? חבל לי שאתה מרגיש רע, המון בהצלחה!

למעלה