נישואינו במשבר

hilakal

New member
נישואינו במשבר

אנחנו נשואים כבר שנתיים וחצי, יש לנו ילד בן שנה (יום חמישי השבוע) ופרודים כבר חצי שנה הסיבה שהוא בגד בי... מה לעשות? לסלוח ולשכוח... או לא...???

lmerav

New member
בעיה קשה אבל

צריך לדעת להתמודד עם כל דבר טוב ורע. אין הרבה ברירות. אני לא יודעת מה הייתי עושה במקומך. אני קודם נכנסתי להיריון ואחר כך נישאתי. היום יש לי ילד בן שנה ושלוש. מקסים. גם לנו יש מריבות. אבל אנו משוחחים על הכל. אם בעלי היה בוגד בי הייתי רוצה לברר רק האם הוא עדיין אוהב אותי ויעשה למעני הכל ? והאם מוכן להשקיע את כולו בזוגיות? {אני חושבת שכאשר אהובך מפסיק לאהוב אותך זה יותר כואב מבגידה, או בעצם סוג של בגידה} האמת, שזה לא פשוט בכלל.. וליבי נתון לך... אבל הייתי רוצה לעוץ לך עיצה : 1. זוג שכנים שגר ממולי היו על סף גירושים וכמעט שסיימו את ההליכים אבל לקראת הסוף התחרטו וחזרו להיות יחד. הלקח : שהכל יכול להיות ולא רק באגדות. 2. תישאלי אותו { אולי גם מבחן מעשי יעזור } אם הוא אוהב אותך עדיין האם מוכן הוא להשקיע בזוגיות איתך ? האם ימשיך להיות עם אחרות ? רק שתדעי אם כדאי לך להתאמץ בכלל... 3. והכי חשוב : לשוחח לשוחח לשוחח והמון. לסלוח זה אפשרי עם הזמן אבל לשכוח קצת קשה לי להאמין שאפשר אבל אם תצליחי לשכוח ספרי לי איך, בבקשה. כולם אומרים שאם גבר בוגד פעם אחת אז יבגוד כל הזמן, אולי מהאתגר, אולי כי זה אסור, אולי זה פשוט אופי ואולי כי אינו אוהב מספיק את בת הזוג { עם כמה שזה כואב } אבל חייב לתת הזדמנות לבחור ולא רק בגלל הילד, אלה בגלל שיכול להיות שלא ימשיך במסורת הבגידות. ויכול להיות שכן כי כשהוא עומד הראש בתחת. זהו סיכון שאת תאלצי לקחת. ולפחות תדעי איפה את עומדת בחדריי רגשותייו ! ותגידי לו ממני שהוא מניאקקקקק אבל אחד גדול, הוא פשוט הרס את כל האמון שנתת בו כשנישאת לו... { מניאקקקק} מירב

hilakal

New member
מירב איזה חמודה את...

אני ממש מודה לך על הדברים שכתבת לי. הוא אומר שהוא אוהב אותי מאד, והבגידה היתה בתקופה ממש קשה לשנינו ושזה לא יחזור לעולם ! יש לי עוד בעיה שהוא מציע שנטוס יחד לארצות הברית ושם נשקם את הנישואים שלנו (יש לו אח שם והוא חושב שנצליח להיתבסס גם מבחינה כלכלית) ואין לי מושג מה לעשות או מה אני רוצה מעצמי ביכלל... יש לנו דיון ביום ראשון הבא בבית - דין הרבני מ ה ל ע ש ו ת ??????????????

lmerav

New member
את חייבת לעצמך ...

קודם שתדעי שאני תמיד פה בשבילך.אבל תמידדדדדד. תיראי אין לך כרגע מה להפסיד אולי רק להרוויח חיים טובים יותר, אם הנישואין שלך חשובים לך ורק אם זה ממש חשוב לך ואת עדיין אוהבת אותו למרות הכל אז טוסי איתו ונסי לשקם מה שאפשר.. אני ובעלי גם עברנו תקופה מאוד קשה אני לא יודעת אם הוא בגד בי אבל אני יודעת שעזבתי אותו ונסעתי לגור אצל אמא שלי. ורק אז הבנו כמה אנו צריכים אחד את השני, מאז אנו לא מסוגלים לישון בנפרד. תראי, אולי היית צריכה את ה``בום`` הזה כדי להתעורר, אולי לא התיחסת אליו מספיק אחרי הלידה { אני יודעת שאני לא התיחסתי בכלל עד שהעירו לי } אולי גם בך יש מעט מהאשמה, וזו ההזדמנות לעבוד על זה ולנסות לשפר, ולמצוא יותר טוב - הרבה יותר טוב ! לדעתי תנסי , סעי איתו { עם הילד כמובן , נכון ? } ושיבטיח לך מכל הלב שבאמת ינסה לשקם ולשפר חסרונותיו. מי יודע ? רק האל שם למעלה... אולי ?! אני לא מבינה הרבה בתחום אבל אני מרגישה מעט הזדהות איתך , אז שיהיה לך מיליון הצלחות , מקווה שעזרתי ולו מעט, ואני מאחלת לך רק שיהיה לכם טוב, ותהיו מאושרים. ואל תישכחי לכל אדם יש את הירידות והעליות שלו. ואחרי ירידה באה העליה הגדולה...... בייייי בייי מירב { שדואגת לך ורוצה עידכון }

hilakal

New member
כבר אמרתי לך שאת ממש חמודה? :)

ניראה לי שאנו כמעט באותו מצב כי גם אני לא כל כך היתיחסתי אליו (מאיר) אחרי הלידה. אולי זה קשור... האמת שכבר החלטנו פעם אחת להיפרד, (זה בא מצידו) הוא רצה להיות חופשי, ואז אני התחלתי לצאת עים מישהו (לא רציני), ואז הוא פיתאום היתעורר והבין מה הוא עשה לי... וניראה לי שמאז קצת ירד לנו החשק להיות יחד... אני אוהבת אותו בטירוף!!! אבל זה קצת קשה כשאין חשק זה הפך לכמו מישחקי כבוד כאלה אם אני לא יתקשר הוא יתקשר או לא?! וכן הלאה...

people change or not ????

שאלת המאה, מה אתם אומרים ??????? אני אומר כל נושא לגופו, זה תלוי בבנאדם, בכוונות שלו, ברצונות שלו ועוד בהרבה דברים . . . לפי דעתי את צריכה להיפגש איתו ולדבר ולראות אם יש לו כוונות להשתפר ואם הוא רוצה לחזור. אם את רואה שהוא רוצה לחזור אז להתחיל לבנות את הקשר מחדש, אני יודע שזה קשה לתת אמון מחדש אבל תחשבי על זה כמו מגדל של אמונים, שנתיים וחצי בניתם את המגדל והוא שבר אותו בזה שהוא בגד בך והדרך היחידה שתחזרו זה לבנות את המגדל מחדש ! ! ! אבל שוב זה גם תלוי בך ובמידת הרחמים שלך, את מוכנה לתת לו חנינה מלאה אחרי כזה דבר ? ? ? ? ? ? ? ? DJ made in israel

למעלה