ניתוח חזה טובולרי

שקדיהה

New member
ניתוח חזה טובולרי

שלום, אני מתעניינת בניתוח תיקון חזה טובולרי, ומתקשה למצוא מנתח. מחיפושי באינטרנט נתקלתי בכמה רופאים שמציינים את הניתוח הזה ספציפית, רציתי לשאול האם חשוב ללכת למישהו שמתעסק ספציפית בשדיים טובולרים , שהטיפול בהם הוא מסוים, או שכל רופא שעושה ניתוחי חזה יכול לנתח חזה טובולרי? יצא לי לדבר עם כמה מרפאות שהנציגות לא הכירו את סוג הניתוח הזה. בגלל שהבנתי שיש בו כמה אפשרויות ושיטות, אני לא יודעת להגיד להן אני רוצה הגדלת חזה או הרמת חזה או כל ניתוח שהן כן מכירות , כדי שיפנו אותי לרופא והוא כבר כן יכיר וידע לטפל בחזה טובולרי. האם ניתוח לחזה טובולרי הוא יחודי וספציפי? או שכל רופא יוכל להתמודד? אציין גם שאני לא מעוניינת בהגדלה אלא רק בעיצוב החזה.

שד טובולארי

שלום!

שד טובולארי הוא למעשה שד במבנה צינורי - בסיס צר ושד ארוך. התופעה נובעת מהיצרות מסויימת של עור ומעטפת שד. הניתוח מבוסס לרוב על הגדלה של השד, אבל לעיתים לא מספיק להכניס שתלי סיליקון אלא גם לשחרר עור ולהרחיב את מעטפת השד. במצבים מורכבים (מיעוט המקרים) אנו נאלצים אפילו לבצע שני שלבים, כאשר השלב הראשון מערב הרחבת עור השד עם מתחן כהכנה לשתלי סיליקון. כלומר, הניתוח הזה עשוי לדרוש מיומנויות של שחזור שד והייתי פונה למומחה בכירורגיה פלסטית שעוסק ספציפית בניתוחי שד שחזוריים ואסתטיים.

בהצלחה

ד"ר אודי ארד

זה ניתוח שיכול להיות מורכב כיון שלהבדיל מניתוח חזה רגיל, יש לעיתים צורך להרחיב את העור ומעטפת השד

למעלה