ניתוח כלכלי משכנע ומנומק לכך שהסגר הנוכחי מיותר וחסר תוחלת

dory30

Well-known member

דיברגנט חדש

Well-known member
האם יש בך את היושרה להכליל גם את המפגינים?

dory30

Well-known member
האם יש בך את היושרה להכליל גם את המפגינים?
אני והיושרה שלי כאן לא עומדים על הפרק. צריך לחשב, כמו בהרבה מקרים בחיים, עלות מול תועלת- ופשוט לראות האם יש היתכנות לכך שהסגר יצליח. אולי המתכונת הדיפרנציאלית חייבת לפעול על המגזר הערבי והחרדי- ופשוט לא ניסו מספיק? גם המחדל של נתב"ג תרם לעניין, כמו גם היעדר אכיפה בקרב הציבור הכללי.

אני והיושרה שלי כאן לא עומדים על הפרק. צריך לחשב, כמו בהרבה מקרים בחיים, עלות מול תועלת- ופשוט לראות האם יש היתכנות לכך שהסגר יצליח. אולי המתכונת הדיפרנציאלית חייבת לפעול על המגזר הערבי והחרדי- ופשוט לא ניסו מספיק? גם המחדל של נתב"ג תרם לעניין, כמו גם היעדר אכיפה בקרב הציבור הכללי.

אם הסגר הנוסף יציל את אמך להדבק ולמות מקורונה האם זה שווה?

dory30

Well-known member
אם הסגר הנוסף יציל את אמך להדבק ולמות מקורונה האם זה שווה?
די כבר עם הפסיכולוגיה בגרוש. קודם כל, בקרוב אמא שלי תתחסן בקרוב בפעם השניה והיא נגד הסגר אגב. שנית, צריך להסתכל על האוכלוסייה כמכלול. הקלות שבה משתמשת הממשלה והאסיר הנמלט שמנהיג אותה במניפולציות כדי לשכנע את הציבור- צריך ללמוד את זה בבי"ס לדמגוגיה. מאז המפלגה הקומוניסטית ברוסיה לא שיקרו כ"כ הרבה. איך אנשים מקבלים את השמירה על ההנחיות כשהם רואים חתונות ושמחות במגזרים המועדים, סלבס (כולל בועל הקטינות אייל גולן) שנוסעים לאבו דאבי וחוזרים כמפיצי על; שרים וחברי כנסת שמפירים את הסגר כאילו כל החוקים לא חלים עליהם ובסוף אי פיצוי של בעלי העסקים ושעבוד העצמאיים לחל"ת כפיתרון קיומי? צריך לפזר את הממשלה הזאת בבחירות או ע"י כוחות הביטחון. בטורקיה כלאו את כולם ב-1982 והשעו את המפלגות הקיימות לשלוש שנים.

אבי בן 1231

Well-known member
אין לי אלא לכתוב עם הדגשה "אתה צודק ב 100%"!!!!
כבר מזמן כתבתי שהסגר הוא עונש קבוצתי!!!

dory30

Well-known member
אין לי אלא לכתוב עם הדגשה "אתה צודק ב 100%"!!!!
כבר מזמן כתבתי שהסגר הוא עונש קבוצתי!!!
סופסוף אנחנו מסכימים על משהו. צריך ללמד את דרך ההתמודדות הישראלית עם המגיפה בכל העולם- ולעשות ההיפך. חוץ מהחיסונים, שזה באחריות בתיה"ח וקופה"ח.

אבי בן 1231

Well-known member
סופסוף אנחנו מסכימים על משהו. צריך ללמד את דרך ההתמודדות הישראלית עם המגיפה בכל העולם- ולעשות ההיפך. חוץ מהחיסונים, שזה באחריות בתיה"ח וקופה"ח.
תשמע יש דברים שאנו מסכימים עליהם ואיני מסתיר כאשר אני מסכים איתך.
תפלא לשמוע שבהרבה מדינות באירופה וכן בארצות הברית השלומיאליות במאבק בקורונה גדולה יותר מאשר השלומיאליות בישראל.

dory30

Well-known member
תפלא לשמוע שבהרבה מדינות באירופה וכן בארצות הברית השלומיאליות במאבק בקורונה גדולה יותר מאשר השלומיאליות בישראל
ידוע. מי יודע, אם המבצע יצליח אולי ילמדו מאיתנו ויבקשו עזרה- מבחינת קצב החיסונים. יש רק בעיה אחת, שלא ידועה היעילות שלהם. הלוואי שעשינו עסקה טובה.

אבי בן 1231

Well-known member
ידוע. מי יודע, אם המבצע יצליח אולי ילמדו מאיתנו ויבקשו עזרה- מבחינת קצב החיסונים. יש רק בעיה אחת, שלא ידועה היעילות שלהם. הלוואי שעשיבשלב זה התוצאות טובות, הבעיה החמורה ביותר היא עם המגזר החרדי שמסרב להשמע להוראות ולפי מה ששמעתי היום זה עלול להביא את המוטציה הציונית שהחיסון האקטואלי לא יועיל נגדה.

אבי בן 1231

Well-known member
ידוע. מי יודע, אם המבצע יצליח אולי ילמדו מאיתנו ויבקשו עזרה- מבחינת קצב החיסונים. יש רק בעיה אחת, שלא ידועה היעילות שלהם. הלוואי שעשינו עסקה טובה.
בינתיים התוצאות טובות.
הבעיה החמורה ביותר היא עם החרדים שעלולים להביא לנו מוטציה חרדית שחסינה מפני החיסון הקיים.

למעלה