נכון האביב אמור להיות שמח ועליז ?

שוKולד

New member
נכון האביב אמור להיות שמח ועליז ?

הכל מתחדש סביב, מזג אוויר נעים (ואביבי), פריחה מדהימה בכל מקום ואפילו השנה השקיעו וגם בערים שתלו יותר משנים קודמות.. אז למה האוירה כל כך מדכאת ? כולם סביבי בדיכאון, עייפים ומחוסרי אנרגיה. אמא שלי אומרת שזה בגלל האביב. מוזר.

Druyanizem

New member
דווקא אני נמרץ מאוד

תטיילי קצת בארץ! זה רק יעשה לך טוב. יש מקומות מדהימים בצפון... קחי אוטו, מצלמה וקפה שחור (עם בקלוואות) וצאי לטייל בגלילי העליון. יש לי תמונות מהטיול האחרון שלי שם אם את מעוניינת לראות :) לי זה עושה מצב רוח טוב... אולי גם לך :)

שוKולד

New member
הממ...נכון לא כולם

אבל רבים מהם. אולי זה סתם החברים לעבודה שמדוכאים ? או אולי אני קצת מצוברחת ורואה את העולם מבעד למשקפיים המלוכלכים שלי.

Druyanizem

New member
סתם שאלה

מה עושה לך טוב? איזה דבר גורם לך להיות מאושרת?

שוKולד

New member
כשאני משוחררת מכעסים ודאגות

אז אני יכולה להנות מכל יום, מהשמש, מהטבע, וסתם עוד יום של עבודה שנגמר, מלשבת מול הטלויזיה או לקרוא ספר טוב, או לכתוב ולקרוא הודעות מעניינות באינטרנט. לאחרונה אני כועסת המון וזה לא משאיר לי מקום, ואני לא מצליחה להשתחרר מזה. אבל אני עובדת על זה, זה בטיפול נמרץ.

Druyanizem

New member
כעסים ודאגות זה דבר לא טוב

אני מקווה שהכל יסתדר ובמהרה כדי שתוכלי שוב ולהנות מכל אותם דברים.

שוKולד

New member
אני מניחה שכמו הכל

זאת סה"כ תקופה, וגם היא תעבור. טוב יותר או פחות...זה הזמן יגיד.

גם אצלי ככה!!!

היי, ראיתי ת'שם של הפורום ונדלקתי, אז באתי... ובבקשה לא לשאול מה הכינוי שלי, או קיי? אז אני אביה, ואני בת 14.5 ממושב ניר-עציון, ליד חיפה. אני אוהבת לשמוע מוזיקה, בעיקר רוק ישראלי(משינה, ברי סחרוף, מוניקה סקס, רמי פורטיס וכו') ואוהבת לקרוא ולישון. וגם לגלוש באינטרנט. נעימאד!

למעלה