נמאס לי ממכן בנות!

shabi3

New member
נמאס לי ממכן בנות!

אני מחפש קשר רציני מלאא זמן ,אני מחפש את ה-אחת אבל לאא אף אחד לא בטוחה שהיא יודעת מה היא רוצה מעצמה... כל אחד והתיסבוך האחר שלה... אני נראה מצוין כך הרבה אמרו אבל דיי נשברתי ממכן.. אל תגידו שגברים לא רצינים כי זה לא נכון!

Im A PrInCeSs

New member
לא כולנו מתוסבכות :]

יש כאלה שהן מתוסבכות ויש כאלה שלא! אבל סליחה, לא חושבת שהגזמת? :] גם יש בנות [תתפלא] שרמחפשות את ה-אחד- ולא מוצאות אותו, ואתם מתנהגים כמו ילדים קטנים עם ההצגות שלכם. אז לכל מטבע יש שני צדדים...

DaSi ON LsD

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo29.gif זה דיי ההפך..

רוב הבנות מחפשות את ה-אחד והבנים רק רוצים סטוצים..

אוי

שמע.. כל עוד תחפש את "האחת" לא תמצא.. כי כמו שאמרת "כל אחת והתיסבוך האחר שלה" בחיים האלה שלנו חייבים ללמוד להתפשר.. אין אדם מושלם.. ואין אפילו "האדם המושלם בשבילי" אולי יש את זה שם איפשהו אבל הסיכויים למצוא אזם כזה שואפים לאפס.. הגישה הזאת של "אני מחכה לאחת הנכונה הלא מתוסבכת" פשוט משאירה אנשים לבד ומתוסכלים.. מערכת יחסים היא עניין של עבודה והשקעה.. למה ? כי לכל זוג יש את הפאקים שלו.. למה ? כי בכל אדם יש את הפאקים שלו.. אין שלמות חבר'ה.. מי היה מאמין.. אני אישית בשוק מוחלט

טיפ קטן ../images/Emo140.gif

קריאתך הנרגשת נגעה לליבי ועל כן החלטתי לספר לך סוד: ה-אחת שמחפשת קשר רציני לא בהכרח מתמקדת במראה חיצוני. זה אולי חדש לך וייתכן שאפילו מפתיע, אבל הרבה נשים כשהן מחפשות אדם לחלוק איתו חיים לא תמיד בוחרות דווקא בחיצוניות כתכונה הראשונה במעלה. אולי אם תבחן את סדר העדיפויות שלך מחדש, יהיה לך קל יותר למצוא אחת שתחלוק את אותן שאיפות ודרישות. לידע כללי החלוקה לגברים ונשים לא תקפה לגבי קביעת תכונות של רצינות כל אחד ניבחן בניפרד. אתה מיוחד, בדיוק כמו כולם!

yofi tofi

New member
טיפ גדול ../images/Emo24.gif

תפסיק לחפש היא תבוא כבר לבד מהנסיון האישי שלי

למעלה