נמלים מכונפות

jeff1883

New member
נמלים מכונפות

שלום
יש אצלי במרפסת נמלים/חרק מוזר בגודל של מילימטר עם כנפיים
כל כמה ימים אני פוגש כמות גדולה של נמלים אלו כשהם מתים או גוססים על הרצפה.
לפי מה שקראתי יכול להיות שמדובר ב"מעוף הכלולות"
בכל מקרה אני צריך עזרה בלדעת מי הם הנמלים האלו בבקשה ואיך להיפטר מהן

Ohad790

New member
נמלים עם כנפיים

היי,

האם הנמלים אצלך במרפסת הן בעלי 2 זוגות כנפיים קדמיות ואחוריות?
גם אני סובל מבעיית נמלים ועם תחילת האביב הן מתחילות להופיע בבית, הכי מעצבן בעולם.. כאן כתוב שהן בעלות זוג מחושים וזה מה שיש לי בבית.. אתה יכול לקרוא עליהן כאן בהרחבה:

[URL]https://s-hadbara.co.il/ant-extermination/[/URL]

lseugy

New member
נמלת האש הקטנה.

נמלה די חדשה אצלנו. לכל מקום שהיא מגיעה היא טורפת ומשמידה את כל הנמלים האחרות והן נעלמות. בבית היא מגיעה לכל מקום גם ללא קשר למזון. כבר מצאתי אותה בארונות בגדים. היא מצליחה להכנס לכלים סגורים ואטומים. אל תשאלו אותי איך.
מצאתי שהיא חיה בתוך הקירות ובתוך צנרת החשמל. גם מצאתי אישור לכך באינטרנט.
&nbsp
הפתרון בא לי מחנות של רשת "הגרעין". אחלה שירות קיבלתי שם. קניתי שם משהו והעליתי את הענין של הנמלים האלה.
העובד בחנות מיד הציע לי את החומר שנקרא "גרנולר". מאד יקר אבל שווה כל גרוש.
עוד טרח והסביר שלא נכון להשמיד את הנמלים שרואים אלא את המלכה בקן. הסביר שלנמלה יש שתי מערכות עיכול. אחת לה ואחת שהיא מזינה את המלכה. היא אוכלת את החומר ומביאה אותו לקן. שמים קצת מהחומר בתוך שקעי החשמל וסוגרים אותם, בכל מיני מקומות בהם נמצאו נמלים. לפי עצתו שמתי בפקקים (הפוכים כמובן) בחלק האחורי של הארונות, מתחת לארונות המטבח פיזרתי קצת על הרצפה בלי פקקים (פירקתי את הפנלים שלהם, הכנסתי והחזרתי את הפנלים). אחרי כמה ימים מצאתי פגרים מתחת למקומות ששמתי. הנמלים לא חזרו. השנה שוב אשים כדי להקדים תרופה למכה. בעשר מכות מצריים לא הזכירו את הנמלה הזו.
&nbsp
החומר מעולה.

למעלה