נסיעה להודו

natasha391

New member
נסיעה להודו

אני חולמת כבר הרבה שנים לנסוע להודו, אך אני עצמאית ובעלת עסק ולא יכולה להיעדר ליותר משבועיים מהעבודה. תמיד נראה לי שלהודו צריך להגיע למינימום של חודש. מה דעתך?

טיול של שבועיים להודו

אם את חולמת על הודו, אין סיבה לוותר על החלום בגלל מגבלת זמן, פשוט כדאי להיערך בהתאם. כשיוצאים לטיול קצר מאד מומלץ לתכנן נכון מראש כדי למנוע בזבוזי זמן מיותרים ולהוציא את המקסימום מהטיול. הודו היא מדינה ענקית ומאד מגוונת (גם בשנה שלמה לא מספיקים הכול...) מומלץ לבחור איזור מסויים ולהתמקד בו. גם שבועיים של מסע מתוכנן היטב יכולים להיות חווייה משמעותית, כמו זו שחלמת עליה... זה גם יכול לעורר תיאבון לעוד ביקורים בהודו בתקופות אחרות. האם את חולמת לצאת למסע אישי לבד או עם בן זוג / חברה / משפחה? האם יש עונות מסוימות שבהן את יכולה לטוס? לטיול קצר את יכולה גם לשקול הצטרפות לקבוצה. יש היום כל מיני טיולים שיוצרים במגוון סגנונות , כמו טיולי נשים, טרקים, טיולי תרבות ועוד... מהם הדברים בהודו שמושכים אותך יותר- טבע? תרבות וטקסים? רוחניות? אתרים וארמונות? מאחלת לך להגשים את החלום במהרה יום נפלא, רוני

natasha391

New member
הצטרפות לקבוצות

אין לטיולים כאלה אופי זקן??
אני נמשכת יותר לטבע.............ונוסעת עם חברה.
נשב לתכנן את המסלול ואם יהיהו עוד שאלות- אצרף אותן!

תודה

טיול מאורגן להודו

היי שוב, יש סוגים רבים של טיולים מאורגנים, כולל טיולים שמותאמים לאנשים עם 'אופי צעיר'. כמו טיולי שטח, טרקים וטיולי ג'יפים. אם מדובר בך ובחברה, אתן יכולות גם לשקול להצטרף לקבוצת נשים. באם מעניין אתכן את מוזמנת לפנות אלי בפרטי ואשלח לכן מידע על טיולים קבוצתיים להודו. אפשר גם לצאת לטיול מאורגן פרטי, בלי קבוצה אלא עם נהג צמוד ומדריכים מקומיים

Feanor75

New member
כן

אני מסכים עם ההנחה שלך לגבי מינימום חודש להודו. זה לא טוב לוותר על חלומות בגלל שיעבוד לעבודה, אפשר לשנות את המציאות הזאת, הודו יכולה לשנות את תפיסת העולם שלך.

למעלה