נסיעה לקאריביים - צריך קצת המלצות!

PsySparks

New member
נסיעה לקאריביים - צריך קצת המלצות!

טוב אני טס למרכז אמריקה.. לקאריבים. ג'מאיקה קוסטה ריקה גואטמלה :p עם המון השפעה ג'מאיקנית על המקום אני ממש ממש רוצה לדעת איזה שירים אתם ממליצים לי לקחת איתי כלומר אני מכיר כמה אומנים כמו ביני מאן סיזלה אבסיינס ועוד.. בכל מיקרה רציתי לקחת אולי אתם מכירים אוסף טוב של שירים מוכרים! או אפילו תתנו לי הצעות לכמה שירים שאני יוריד בבודדים אני רוצה שיהיה לי קצת מכל סוג קצת ראגגה קצת דאנס הול קצת רוטס.. הממ ואני מחפש דברים שהם יותר מיינסטרים בעולם הראגיי. לא מחפש מחתרת בכלל! תוחדה מראש לעוזרים Cydo4ever

Carcass

New member
אחי תן פה חיפוש בפורום...

היו פה כל כך הרבה שרשורי המלצות.....שאם היה לי שקל על כל אחד שאני פתחתי הייתי מצטרף אליך לטיול .. :) או שתן כיוון יותר מדויק ונתן לך המלצות מדויקות...... Bless

PsySparks

New member
אני בדרך כלל מריץ חיפושים. וגם הפעם חיפשתי

אבל. קשה למצוא משהו ממוקד כלומר מדברים על כל מיני ביטים ושטויות שאני לא מבין בהם (= ולרוב אנשים פשוט ממליצים המלצות חמות על דברים מחתרתיים שהם אישית אוהבים ניסיתי לחפש קצת באינטרנט מצעדים ובלוגים של דאנסהול וראגיי. ולא מצאתי משו ממוקד.. לכן חשבתי שאולי יביאו לי את כל השמות של השירים ה -"חרושים" וזה ממש יוכל לעזור לי (=

PsySparks

New member
חחחחחחחח אני בטוח שיש

אבל אני רוצה אותם בתוך האמפי :p ואני מחפש דאנסהול וראגיי ביחד מחפש בעיקר תלהיטים של הדאנסהול ושל הרגאיי של 07-08-09 אבל בזמן ששוטתתי לי בראפיד שייר מצאתי מן אוסף כזה VA - Reggae Hits Vol 37 (2007) ויש גם של שנים קודמות זה איזה אוסף שרץ כבר כמה שנים טובות

Carcass

New member
בתכלס כן,

השימוש העיקרי של האמפי4 שלי בג'מייקה היה השימוש האינטנסיבי שלנו בטטריס בילד אין שלו. :)

הייתי שם עם דיסקמן EHH

מאותה סיבה שהבאתי מצלמות חד פעמיות ולא מצלמה דיגיטלית. השימוש היחידי שלו חוץ מהאזנה לשירים בחדר לפני השינה (בכ"ז, רדיו עם חיבור לחשמל האמריקאי זה מצרך נדיר משהו) היה לעשות סאונד קלאש עם ילד בן 10 בטרז'ר ביץ'... בקיץ אני חוזר לשם עם מצלמה דיגיטלית ואייפוד טאץ'. אשתדל שלא לנקר עיניים...

לא היה שופט

הוא החליט שהוא, אבל לדעתי ניגנתי טיונים יותר טובים. לא זוכר כבר מה הם אבל יותר טובים :)

מומלץ

פשוט להאזין שם לרדיו המקומי... זה ייתן לך הרבה רעיונות לאיזו מוסיקה להוריד כשתשוב לארץ. אחח הקנאה... איך בא לי לחזור.

למעלה