נעים להכיר .....

נעים להכיר ......./images/Emo45.gif

בוקר נפלא........ אז עכשיו אחרי שהתקבצנו תחת קורת גג אחת ........ וכל אחד ואחת מצאו כורסא, כרית , או פינה להתיישב בהם מה דעתכם לערוך הכרות , ז'תומרת תשרשרו את כרטיס הבקור שלכם ובו תספרו על עצמכם
- הניק שלי ( מקור השם )
תאריך לידה (אותו נשבץ בלוח ימי ההולדת של חברי הפורום ולמשלוח המתנות
)
איזור מגורים בארץ
עיסוק
מצב משפחתי
בעלי חיים
כל האייקונים הללו פרושם .................תחביבים ! יאללה לעבודה

einatgross1

New member
עינת גרוס-כרטיס ביקור

מזל טוב לפורום שמאפשר לחלום קניות ולבצע קנייות נכונות וטובות יותר! הניק והשם שלי חד הם. תאריך לידה-נו לא הכל זוכרים
גרה במרכז בעלת מכון מראות אסטרטגיה להכשרת מאמנים/ות נשואה + 3 ילדים + כלבה דלמטית מקסימה תחביבים: מגוונים ומשתנים. תודה,

עינת קבלי פטור !

ממלוי כרטיס בקור נוסף...... ראי הודעתי למעלה לכלכלת המשפחה........ הנושא הזה של אימון אישי , מסקרן אותי מאד ובוודאי גם את שאר השכנים כאן בבנין מה זה? בשביל מה זה טוב? למי זה מיועד? תני דוגמאות טיפים שנהיה מושכלים ודיר בלאק בלי פרסומיות אחרת אני מקבלת מתפוז ברירת קנס!

einatgross1

New member
אימון אישי

הכי יפה בעיני באימון אישי-נקודת המוצא היא של שפע. על פי הגישה האימונית, כולם יכולים להגיע להכל. לכל אחד מקום יחיד ומיוחד בעולם שממנו הוא יכול לזהור, ליהנות, לחיות בתחושה של שפע. יש אנשים שמגיעים למקום הזה בעצמם ויש אנשים הפונים למאמנ/ת על מנת לאתר את העוצמות שלהם ואת האסטרטגיות שלהם בתחומי חיים שונים. המאמנ/ת מלווה את האדם במסע למציאת כיוונים בחיים ודרכים להגיע לשם.

mottitol

New member
נעים להכיר

- הניק שלי ( מקור השם ) mottitol תאריך לידה (אותו נשבץ בלוח ימי ההולדת של חברי הפורום ולמשלוח המתנות ) 29/09/59 איזור מגורים בארץ קיבוץ מסדה עיסוק מנהל אתר אירוח כפרי ומורה דרך מצב משפחתי נשוי +3 בעלי חיים חתול במידה ותרצו הדרכה מקצועית וחביבה מלאה בהומור באיזורים שבהם תשוטטו אשמח מאוד יום טוב מוטי

היי מוטי

מאחר ונקבת בכתובת מגוריך אני מרשה לעצמי לשאול אותך האם אתה מנהל את חדרי הארוח של מסדה? אתה יכול לספר על העיסוק שלך ועל החיים בקבוץ בתקופה זו כמה זמן אתה חבר קבוץ היכן למדת את המקצוע האם עברתם הפרטה האם אתם עורכים קניות למשפחה מחוץ למשק , היכן וכיצד משפחה בקבוץ מתמודדת עם התקציב ועם המציאות החדשה שמחה לראותך ומקווה שתקח כאן חלק פעיל

mottitol

New member
ממש קורות חיים

אני מנהל את אתר האירוח הכפרי של קיבוץ מסדה אני ממסדה עם הפסקה של 8 שנים בשבדיה למדתי קורס מורה דרך במכללת עמק הירדן,מדריך בעברית,אנגלית ושבדית עברנו הפרטה,לכן חזרתי למשק קניות בעיקר בטבריה אני מתגעגע לקיבוץ הישן,אבל מאוד מרוצה מההתחדשות

mottitol

New member
walla מעולם לא

פגשתי מישהו או מישהי שנולדו ב- 29/09 סיבה למסיבה

../images/Emo103.gifנעים גם לי

הניק שלי ( מקור השם ) - כל תהליך הכתיבה שלי חושף את קורות חיי תאריך לידה (אותו נשבץ בלוח ימי ההולדת של חברי הפורום ולמשלוח המתנות ) 28.12 איזור מגורים בארץ בין מזרח למערב, בין הצפון לדרום עיסוק שחקנית תאטרון וחורזת מילים מצב משפחתי נשואה+2 בעלי חיים - לא תחביבים -יש ויש,

ככה בקמסנות ?

מה בקורות חייך היה משמעותי כל כך שבחרת בניק המיוחד כל כך ? כל אחד מאתנו עובר בחייו בדרכים שונות , לעיתים מתוכננות לעיתים החיים לוקחים אותנו למחוזות שאין לנו שליטה הורגלנו להתמודד, לא לעשות ענין ,לזרום , לספוג ....... איך פנית לאפיק הזה של תאטרון ומשחק , צריך להיות מגזע מיוחד עם המון אמביציה מה הדרייב שלך או שהתחביב הפך למקצוע ? את מוזמנת ( רק אם תרצי כמובן) לספר ולשתף

אז הנה

לפני שנה כתבתי הצגה ורציתי לקרוא לה קורות חיים (בסוף נבחר שם אחר) שהתבססה על דמות מהאגדות ששזרתי בסיפור המוכר לנו עליה, את קורות חיי שלי , מכאן ועד החיבור לכתיבה בפורומים לא היה מרחק רק והשם נבחר (זה ניק שני שלי בתפוז, לפני הניק הזה הייתי "עוד שרון") תאטרון ומשחק היו בדמי כבר שנים עוד מילדות, זנחתי את העיסוק לטובת דברים שצריך לעשות - לימודים, חתונה, ילדים, קריירה וכדומה, לפני 5 שנים חזרתי לעסוק בזה כתחביב ולפני שנתים הפכתי את זה לעיסוקי העיקרי (מחוץ לבית). יש לי אנרגיות בלתי נלאות, אני אוהבת את הקהל והעוצמה שמגיעה ממנו, אני נהנית לגלם דמויות שונות, הלמידה מרתקת ועוסקת לא רק בלמידה בעל פה והליכה על במה אלא בהבאת חומרים אישיים שבמקום אחר אנני נותנת להם ביטוי. אם תרצו, אעלה תמונות שלי מהצגות שונות.

קורות חיי ,לראות תמונות ../images/Emo202.gif

את מוזמנת להעלות ולספר קבלי את מחלקת התאטרון והמופעים נשמח אם תביאי עדכונים על מופעים מענינים

מ ה פ כ ן

New member
ברכות על הפורום החדש ../images/Emo140.gif

נעים לי להיות כאן במחיצתכם !!!... וברכות לצ'וקולטה אגוזים...

תודה../images/Emo24.gifיש כרטיס מועדון../images/Emo3.gif

היידה........תמלא פרטים ניתן לך הנחה ונמנה אותך כאחראי על גזרת הגליל המערבי שמחה לראותך שמרתי לך את הכסא מתחת לעץ

מ ה פ כ ן

New member
כרטיס ביקור

- הניק שלי - מזה כמה שנים שאני מחולל מהפכות... תאריך לידה - 5.6 איזור מגורים בארץ - גליל מערבי עיסוק - עובד בתעשייה מצב משפחתי - נשוי + 1 בעלי חיים - כשהייתי ילד גידלנו כלבים תחביבים - כתיבה, קריאה, עריכת סרטים, בניית אתרים באינטרנט ועוד כל מיניי (ראו קישורים בחתימה)

מ ה פ כ ן

New member
אה כן, השוק אצלי...

אני מומחה לשוק האינטרנט...
כל מה שתרצו, קונה הכל באינטרנט...

קבל מנוי למנהל מחלקה!../images/Emo41.gif

מתאים לי מאד קניות באינטרנט איך אתה יודע היכן האתרים השווים איך מבצעים קניה נבונה איך לא נופלים בפח עם סוחרים שנעלמים עם הכסף וכרטיס האשראי יש לי חברה שקנתה מצלמה דרך האינטרנט שעלתה לה כמעט כמו מכונית ועד שהמצלמה הגיעה ............. שחרר טיפים , הנושא מעולה וחשוב!

למעלה