נעים לי מאוד להכיר, מתחילה ומתעניינת מאוד

אוםציון

New member
נעים לי מאוד להכיר, מתחילה ומתעניינת מאוד

תחום העיצוב קרוב לליבי, ועבודות היד היו תמיד חלק ממני (אני ממש לא טובה בתיעוד תמונות) קניתי לפני שנתיים וחצי מכונת תפירה והתחלתי ככה, בקטנה לתפור. לא בגדים, תיקים, שמיכות (נולדו כמה תינוקות מאז) וכד'. יש לי בראש תיק שאני מתכננת להכין, אבל יש לי כמה שאלות לפני. איזה חומר כדאי לשים כדי שהתיק 'יעמוד'. התיק מתוכנן להיות מבד שדומה לג'נס שהוא עבה יחסית אבל עדיין רך. מקווה שהסברתי את עצמי. הפרויקט שבתכנון (עשיתם לי חשק) הוא עבודת תלאים. נקרא, נלמד, נראה עוד רעיונות ונאזור אומץ להתחיל (זה נראה לי משום מה ממש מסובך). מצורפת תמונה, שמיכת תינוק עם אפליקציה מלבד שהכנתי לבני (חלק מסט למיטה). תודה מראש, ענת

טובה ב

New member
השמיכה חמודה להפליא

יש לך את זה. אחרי שתשקיעי בתיק- תראי לנו גם אותו

ayala26

New member
יש חומרים מייצבים

כמו פליזלין. אבל פליזלין 200 הוא דק מדי. יש גם פליזלין בדרגות גבוהות יותר. יש גם מייצבים אחרים. קוראים לזה interfacing יש כאלו שמגהצים לבד iron-on interfacing ויש כאלו שתופרים sew-on interfacing יש להם דרגות של עובי למשל heavy, light אז מגהצים או תופרים בין התיק לבטנה. יש גם חומר שמאוד מאוד מקשה אבל שמעתי שזה קשה מדי לתיקים כי קשה להפוך את התיק לצד ימין. מתאים ליצירת קופסאות וקערות מבד. קוראים לזה fast2fuse מצטערת שאינני בקיאה במושגים בעברית.

אוםציון

New member
המון תודה

באנגלית זה אפילו טוב יותר (אני מקנדה ובכל מקרה אצטרך לתרגם). אקח את זה לחנות ומשם נמשיך הלאה. נתחיל לתעד, ונעלה עבודות. ואיילה, רק שתדעי שהעבודות שלך פשוט יפות!

ayala26

New member
אין בעד מה ותודה!

אני אחפש לך עוד מעט מספרי היצירה שלי את השמות המדוייקים יש לי 2 ספרים ליצירת תיקים

ayala26

New member
מצאתי לך משהו עוד יותר טוב

מתוך הבלוג U-handbag שזה בלוג חובה לחובבי תיקים זו גם חנות שמוכרת את הציוד הנדרש ויש שם רשומה אחת שמסבירה בדיוק על סוגי ההקשחות של תיקים. זה באנגלית כך שלא תצטרכי לתרגם, גם מה שאני כתבתי זה באנגלית מתוך הספרים שלי שהם באנגלית. לא הייתי כותבת בהולנדית כמובן
קישור לרשומה: How to strengthen - reinforce - or beef up your handbags and purses

אוםציון

New member
ואוו .. איזה בלוג מעניין

עכשיו שמצאתי הוראות ברורות לאיך להכניס רוכסן, אני כבר שמחה! המון המון תודה.

למעלה