נעליים יפות למסיבות / פאבים

goodlooking6

New member
נעליים יפות למסיבות / פאבים ../images/Emo89.gif

מה המצב אנשים אני בחור בן 28 ודי לא מבין באופנה. אני מחפש לקנות נעליים יפות למסיבות / פאבים . אני לא ממש אוהב את סגנון הנעליים השפיציות האלו ( רק לי זה נראה נשי ומזכיר נעלי עקב ?) מצד אחד אני רוצה שהן יתאימו גם לחולצות יותר אלגנטיות (למשל חולצות משובצות - או שזה כך כך סתיו 2004?...) ומצד שני גם לחולצות צמודות וכו'... וכמובן שיילך טוב עם ג'ינסים! חשבתי על משהו בסגנון טימברלנד , אולם אני רואה שהמון בחורים קונים נעלייים הרבה יותר אלגנטיות, דמויות עור , וכו' (כאלה שממש מתאימים לאירועים). אשמח להמלצות. תודה.

טימברלנד הם באמת לא מתאימות לפאבים או יציאות

כי הם הסיגנון יותר גס, רובם מתאימות לטיולים ושטח מאשר ליציאות אורבניות. ( למרות שמנסיון ומנעל שקניתי אצלנם ישנם כמה שיוצאים מין הכלל אצלהם ויתאימו אפילו לפגישת עסקים מכובדת ) נעלי שפיץ הם יותר אופנתיות אם כי יותר "ערסיות" ולא כל אחד, תלויי באופי, ירצה ללבוש אותם.ויש הבדל גדול בין נעלי נשים לנעלי שפיץ לגברים ואין סיבה לדחות על הסף את הסיגנון הזה. כעיקרון כל נעל שנראת טוב, וישנם הרבה כאלו בחנויות, תתאים. ישנם אפילו שבאים לפאבים עם נעלי ספורט של מותג ידוע , כמו דיזל, שגם מתאימות למכנסיים מחויטות ! וכמובן גם לגינס. חולצות משובצות דוקא חוזרות היום לאופנה. בהרבה חנויות מותגים תפגוש לפחות חולצה משובצת אחת. ( ד"א... לא חורף 2004 אלא חורף 1984 והרבה לפני והיום הרטיו חוזר בגדול). לסיכום. מה שאת רואה אצל בחורים רבים סביר שיתאים גם בשבילך. השאלה כמה שונה תרצה להיות. בעיקרון, כמו שראינו של אושרי כהן יוצא עם נעלי ספורט אדומות מארועים כך גם אתה יכול לסגנן את הלבוש ולנעול גם דברים שונים מאחרים.

למעלה