נעלמים 2-שבוע 9

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2-שבוע 9 שבוע מלא גילויים לכולם

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 84
אז מה יקרה עם ההקלטה ?
האם היא תגיע לידיים נכונות? או שמא לא?
ואיך יתפתח מרובע האהבה שאמה ועידו נקלעו אליו?
איך יתפתח סיפורם של אלון ושירה?

שמעתי שיהיה ענק
שרת חדש. שירה לא תאהב אותו זה בטוח. יופי. רק השרתים חכמים פה.
&nbsp
איזו קרירות בין אמה ועידו. דריה מסכנה. צריכה לתווך. העיקר שאמה ניסתה לתווך בין דריה ודניאלה, עכשיו היוצרות התהפכו. בכלל רק אלון ושירה יכולים לדבר עם אנשים שלא כדרך אדם שלישי.
&nbsp
אפילו מחלקת הכתוביות ויתרה על לנסות לתרגם את אלון. אלון מתפדח מגוגל. שירה המסכנה. נועם כאן מזכירה לי את הבכי של הגר בהרמון. אני חושב שהוא קצת יותר מפחד מוונדליזם, המחזר המסתורי.
&nbsp
הוא לא חלק מאיתכם, הג'וק. כן, היא ידעה לפרוץ עוד לפני, תודה רבה! ג'וקי מזכיר כאן את עידו... בעיקר בלי הכובע של הפושעים...
&nbsp
זה הסיפור הפחות טוב של העונה. המרדף אחרי טייפ שלא שם בכלל...
&nbsp
אבא של שירה אשם בכל זה! הוא אשם! הוא שם את כל הדליים שם! אוי, איזה פאק בטבלה. אבל מה, אני אגיד לכם למה אני לא כזה הרוס מהנשיקה. שמתם לב שהנשיקה הייתה מאוד סליזית? אפשר לראות כאן שאמה לא ספונטנית ברגשות, היא בכוונה לוחצת על זה. היא בכוונה עושה "דווקא", כך שזה לא ספונטני כמו הנשיקות שלה ושל עידו. אפילו המבט של גאיה בקטע כאילו מסגיר את זה שאמה לא באמת שם מבחינה רגשית. רגע! הם יודעים שקוראים לו רוקמן? והוא עדיין הברקו השני מבחינתם?
&nbsp
יופי. אז כרמלה תקליט על זה? היי, דודה רקפת! חחחח, עצבנית. זה עצבנית... אחרי ההתפרצות של שבוע שעבר... אוי, דודה רקפת, למה את הלכת בדיוק עכשיו?
&nbsp
שלושים שנות חינוך. והשם. השם, אוי השם. כי מהשם הזה אני צריך להסיק שככה דניאלה תיראה כשהיא תתבגר. אויש, לירית. כן, דודה רקפת, אמרתי לך. שיעור סלסה! זוכרים מי עוד היה שם? דריה, את הולכת ברגע הכי לא מתאים.
&nbsp
סיקי?! ממתי היא קיימת?!
&nbsp
דריה, יש לך חיבה להתגנב לבגאז'ים...
&nbsp
רוקמן, כמה פעמים צריך להסביר למוח פיסטוק שלך. יש מבריח סמים אחד באשמורת, קוראים לו אלון קליין! ואני ניסיתי להתלונן בפני דודה רקפת שלא ככה משחיתים את נפשם הרכה של הנערים, אבל היא רק פרחים יש לה בראש. וואו, מאבק סמוי. אויש, דריה, את חכמה.
&nbsp
הבוגד בקיבוץ... יש יום זיתים בינלאומי? אתה יודע טוב מאוד מה עובר עליו! כן, אתה קולט כשיש אהבה באוויר. ליטמן לימד אותו איך להרוס כל חלקה טובה. בגלל זה הוא הלך לאביולי שלי.
&nbsp
מה זה? מה היה שם בשק?
&nbsp
בוגד, סתום. אתה רק נכנס וכבר אתה בוגד. בוגד מסריח. בוגד, אל תגיד לו להתבגר! אתה יודע שהוא יכול למצוא לכלוך עליך.יופי, עידו. תשאיר את הבוגדים האלה לבד.
&nbsp
יולה בסדר, חמודה דווקא, רק לא מתאימה לעידו. זה הכול. לשבור את הקרח? בשוודיה? וואו, עידו מתקדם מהר... אמה ועידו, די עם המשחקים והשטויות. כן, עידו, אמה! בלי קשר לרומן בשוודיה או לא.
&nbsp
דריה ענקית. דריה האדירה. זה כמו שירה הישרה ואמה האימא. ואיתי האיטי ויובל המבולבלת. יאללה, הטייפ!
&nbsp
מה?! אתה?! והוא?! לא... פיזנטי בטח חשב שזה אריק וחשף את עצמו ודולב לא ידע מה קרה... אין מצב שהם משתפים פעולה, כבר פסלנו את זה. גם דולב בסך הכול חבר ילדות של דניאלה (איפה היא באמת?) ולא קשור לזה...

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק סבבה
כל הזמן להיות במתח בגלל קלטת?? זה מגוחך ...
אמה ועידו מסובכים עד מעל הראש ...
אלון תוודה כבר!!! אל תגרור את זה ...

שיר m

Well-known member
מה?!
דולב ופיזנטי? אבל מזמן הפסקתי לחשוד בדולב... והוא נראה מפוחד... אז... לא. זה משהו אחר. בטח אריק שלח אותו או משהו כזה.
&nbsp
יולה מעצבנת.
&nbsp
עומר חמוד

&nbsp
שירה מותק בבקשה אלון הגאון שמחפש בגוגל, בבקשה, תגלה לה...

שיר, אל תדאגי
פיזנטי פשוט חשב שזה אריק, דולב לא משתף איתו פעולה.
&nbsp
איך יולה מעצבנת ועומר חמוד?! יולה הלכה לבחור פנוי, עומר לבחורה תפוסה. איך?!
&nbsp
שמת לב, אגב, שהנשיקה של עומר הייתה ממש לא רומנטית?

dar dahan

Member
רקפת חייט = ורד שניידר
אז גילינו איך קוראים לרוקמן, רונן, רונן באמת מתאים לברקו השני

דולב יצא מטומטם עם העזרה שלו לפיזנטי.
ואלון צריך לגשת לשירה ולהגיד לה שזה הוא!
כמה כבר אפשר להסתיר דבר כזה??
&nbsp
וברור לכם שרקפת לא באמת רקפת אלא קוראים לה ורד וששם המשפחה שלה הוא לא חייט אלא שניידר נכון?
&nbsp

דר, הגיע הזמן לגלות לך
דודה רקפת אמנם לא קשורה אליי בקשר דם, אבל אנחנו קשורים למשפחת שניידר בקשר רחוק ולכן, בתור האחיין האהוב עליה, היא בחרה בשם המשפחה שלי.
&nbsp
דולב מטומטם כשהוא עוזר לפיזנטי? חשבתי שאתה סוגד לפיזנטי. אה, אבל אז גילית שפיזנטי בעצם בכיס הקטן של דודה רקפת!

אגב, דר, מבדיקה תנחש מה התברר?
שניידר זהו שם משפחה שהפירוש שלו הוא... נכון מאוד, חייט.
&nbsp
ככה שזה לא מפתיע שהיא שינתה את השם דווקא לזה...
&nbsp
ואני רק אומר- ירון ארזי, אתה גנב! אני תכננתי טוויסט בדיוק כזה כשחשבתי לכתוב עונה שנייה לנעלמים! טוב נו, אתה כותב טוב אז מה אכפת לי...

דודה רקפת לעד
אמרתי לכם שהם לא קשורים... דולב, לא היית צריך לרוץ. היית אמור להעמיד פנים שאתה כלום... מרדף נחמד, ופיזנטי חוטף כהוגן בסדרה. מלכודת חזירי בר? אה... אפשר שזה יהיה על המצפון שלנו.
&nbsp
מזקקים רעל? כן, חברים, הייתם קצת טיפשים. אני חושב שיש עוד כל מיני דברים שאנחנו לא יודעים. אז זאת המבחנה! יופי, בנות. אחלה החלפה. יולה בוכה הרבה. ראיתם את המבט של אמה, איך הוא נדלק כשעידו נגע ביולה? זה חתיכת מבט קטלני.
&nbsp
רוקמן... פיסטוק. שיט, דודה רקפת, אמרנו לקחת כדורים!!!! בטח מעבירים למשטרה. אוי. משהו אישי... בעיה...
&nbsp
כן, הוא בחור רגיש, רק לא בשבילך. אני חושש שתום ויולה קשורים.
&nbsp
כן, תנו לי לנחש, לבת יש חותמת של עין רע במשרד? דריה, את עושה עבודת קודש. דריה, אל תכפי את התום שלך על כולם.
&nbsp
באמת מה עם שאולי? לא, לא להתגבר. אל תכפי על כולנו את דולב! העיניים של כרמל נהדרות. הן מתבלטות לפעמים מציניות. אה... זה מה שקורה כשלא סוגרים טלפונים בזמן.
&nbsp
אלון, לפחות לא בוונדליזם. בסדר? זה בעיה ענקית. היי! יפה! הנה זה!
&nbsp
שירה מגיבה לזה די טוב. נחמד. מה אתה היית עושה? זה ביטוי ששירה למדה מאבא שהשתתף בתכנית... היא לקחה לו את המפתח ללוקר?
&nbsp
ג'וק. שוב עם הכובע של הרוצחים. מה זה הסליזיות הזאת?איזה כל מי שבא לך... למה את לא יכולה להיות אלינור וקסלר? ג'וקי, שכחת את התיק, אידיוט!
&nbsp
שני החנונים. אלון, רודפות אחריך שתי בנות. דולב הגיבור של כל העמק. אלון, אתה לא שמת לב, נכון?
&nbsp
ורד שניידר. אתם מבינים, זה הקטע שלנו, משפחת חייט... יש לנו אחלה כישרון ללימודים אבל אין סבלנות ואנחנו ממהרים מאוד, דודה עם הכסף ואני עם הרצון לכבוש את המלכות שלי. גברת שניידר לא נראית סימפתית.
&nbsp
דולב, אתה יכולת לגדל חיות מחמד. לא פיזנטים! המילה של פיזנטי היא כמו של ליברמן. מילה. אז פיזנטי יודע משהו.
&nbsp
דודה רקפת כמוני, לא אוהבת להצטלם. "רונן"?! הפיסטוק... כאילו, אני לא מבין, מלאכי, רונן... ירון לא ממציא להם שמות קוליים פרט לשמות משפחה.
&nbsp
עידו, עזוב לנסות להבין את הבוגד. המממ... פיזנטי נוסע לארגנטינה במגדלנה, הפרח בא מארגנטינה... בקיצור, הכול קשור לשם... אולי זה מרקו רוסי שאחראי על הכול? סליחה? עכשיו סליחה, בוגד?! הגבות! הבוגד מתכוון להחליף את הריבת חלב בריבה רגילה.
&nbsp
דריה לא אהובת הרעים. נורית. ורד/רקפת ונורית. בעין שושנים. מלא פרחים.

Roei152

Well-known member
מנהל
אז אנחנו מגלים עוד טפח על הסיפור הכולל של הסדרה
למה הרעילו את עיירת אשמורת ? עדיין אין תשובה כולל ויכולים להתווסף עוד רבדים ..
אז בשביל לצאת גבר דולב משתף פעולה עם פיזונטי\? דניאלה מאוהבת לגמרי בתום ,..
יולה ועידו , זוג חמוד אבל לא בטבלה!!
אדווה מזכירה לי קצת את אליאנה בימי הבולידינות שלה בחולמים...

לגמרי לא בטבלה
כן, קצת מזכירות...
&nbsp
השאלה היא האם לפיזנטי היה אינטרס משל עצמו בהרעלה, נוסף לקטע של לשמור על הכסף.
&nbsp
אבל גם הרעים הקודמים הפיקו רעלים וגם אלו... מה הקשר?

Roei152

Well-known member
מנהל
ראובן פרוס אמר
שכמה שנים טובות הם הרעילו את האדמה ..
זו אותה הרעלה .
רק לא ברור מה רק ורד רוצה? יכול להיות שבעונה השלישית נחזר להרעלה כוללת? כי ורד תצליח...?

dar dahan

Member
אין קשר בין ההרעלה ההיא לרעל החדש
הרעל החדש שווה הון וההרעלה ההיא הייתה סתם פעולתהסחה כדיי להבריח כסף ישן וגנוב שליד הרעל החדש שווה גרושים.

Roei152

Well-known member
מנהל
אבל הוא אמר במפורש שיש ...
הוא אמר שכנמה שנים הוא הרעיל את האדמה ...
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
יולה אמרה במפורש
שאבא שלה הרעיל אדמה במשך כמה שנים , עכשיו איזו אדמה הורעלה במשך כמה שניםם טובות ? אשמורת...
&nbsp

למעלה