נער בן 15 נהרג מפליטת כדור מרובה

נער בן 15 נהרג מפליטת כדור מרובה

M 16 במגדל העמק לפני שעה יש כתבות בוואלה וב YNET יש לי בעיה במחשב אז אני לא יכול להביא את הכתבות

הכתבה המלאה../images/Emo185.gif../images/Emo80.gif

אני מכירה את הנער בן ה-15{לא קשרי ידידות, אבל בכל זאת}
הכתבה מנענע מגדל העמק: נער בן 15 נהרג מפליטת כדור הנער ישב בחדר עם שני נערים בני 17 ו-18. אחד הנערים החזיק נשק ששייך לאחיו החייל ופלט כדור שפגע בנער בן ה-15. המשטרה פתחה בחקירה מאת: חדשות נענע 07:38 24/08/2005 אסון במגדל העמק: נער בן 15 ממגדל העמק נהרג אמש (שלישי) מפליטת כדור מרובה צבאי שהחזיק חברו בן ה-17. הנשק שייך לאחיו של הנער בן ה-17. מחקירת המשטרה עולה כי, אמש, בסביבות השעה 22:40, הגיע הנער בן ה-15 לבית משפחת חברו ברחוב השיקמה במגדל העמק. חבר נוסף, בן 18, הגיע לדירה והשלושה ישבו באחד החדרים. הנער בן ה-17 החזיק בנשק של אחיו החייל ושיחק בו. באותה העת היו בני המשפחה באירוע חגיגי באזור המרכז. תושב השכונה סיפר לשמטרה כי כשעבר ברחוב שמע ירייה בודדת שבקעה מאחת הדירות. "הזעקתי את המשטרה מיד וחיכיתי עד שיגיעו", סיפר. כוחות משטרה ופראמדיקים שהגיעו ראשונים לדירה גילו את הנער בן ה-15 ישוב במיטה ובחזהו כדור ירוי. רופא מד"א שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו. מחקירה ראשונית של המשטרה עלה כי הנער בן ה-17 שיחק בנשק מסוג 16-M, בעת ששלושת החברים ישבו בחדר, ובשלב מסוים נפלט כודר מהרובה שפגע בחזהו של הנער בן ה-15. המשטרה עצרה לחקירה את שני הנערים. ממלא מקום מפקד תחנת מגדל העמק, רפ"ק יוסי חסון, מסר כי המשטרה תבדוק כיצד הגיע הנשק לידי הנערים. "המשטרה תבדוק אם הירי היה מכוון או האם מדובר בתאונה", אמר.

יש פרטים בנענע../images/Emo185.gif../images/Emo80.gif

בחדשות ,במבזקים.. אני לא רוצה להעלות את שמו בפורום.

dafgol

New member
מחקתי את ההודעה עם שם ההרוג

לא יודעת אם מישהו מכיר אותו פה וזה לא מכובד. משתתפת בצער המשפחה

יהי זכרו של הילד ברוך..!!../images/Emo16.gif

למד שכבה מתחתיי היה אמור לעלות לכיתה י' אך הוא לא ייזכה לזה לצערנו!! כולם המומים כואבים ולא מעכלים את גודל האסון! אם תוכלו ותרצו פתחתי שרשור באחד הפורומים! רוזית

למעלה