נפלאות ההומאופתיה-בהצלחה!!

fsands

New member
נפלאות ההומאופתיה-בהצלחה!!

סוף כל סוף נפתח פורום בתחום שלדעתי הוא סוג של קוסמות. לכל מי שלא מצא תשובות ברפואה המערית אני ממליצה בחום לפנות להומאופתיה אם מוצאים את המטפל הנכון, בעל נסיון ושיש לכם איתו כימיה טובה אפשר להגיע לתוצאות מדהימות תוך מספר שעות. אני אישית "התמכרתי" להומאופתיה אחרי שחזרתי מטיול ארוך בחו"ל נכנסתי לביתי, שהיה סגור למעלה מחודש וחטפתי פעם ראשונה בחיי אלרגיה לאבק שהצטבר בבית. במשך יום שלם לא הפסקתי להשתעל ולהתעטש חשבתי שאני יוצאת מדעתי. באותה תקופה חברה שלי בדיוק סיימה לימודי הומאופתיה ונסעה להשתלמות בהודו. הצלחתי להשיג אותה בטלפון בהודו סיפרתי לה את הסיפור והיא אמרה לי איזה רמדי לקנות ותוך פחות מרבע שעה הכל נעלם כאילו לא היה. מאז משפחתי ואני מטופלים רק בהומאופתיה גם הבנות התאומות שלי שנולדו פגות מטופלות מהיום שיצאו מהפגיה בהומאופתיה והיום הן כבר כמעט בנות 3 והשתמשנו אולי פעם אחת באנטיביוטיקה. אני חושבת שכמה שיותר אנשים צריכים להחשף לתחום המדהים הזה שלדעתי אין מספיק מודעות לסגולותיו גם במקרים מאד קשים.

נפלאות ההומיאופתיה-כדאי לקרוא../images/Emo22.gif

תודה שכתבת, תודה שאת חושפת בפני הגולשים את אפשריות הריפוי המדהים הקיימות ברפואה ההומיאופתית. את מוזמנת להמשיך ולכתוב כאן חוויות מהטיפול.. הצלחות וגם קשיים. ממש כיף לשמוע ! נועה שגיא הומיאופתיה קלאסית
[email protected]

למעלה