נפלתי

נפלתי../images/Emo7.gif

איזו מחלה ערמומית אלוהים ישמור נפלתי אחרי כמעט שנה ועשרה חודשים. אתמול שתיתי כמה בירות היתה לי תקופה קשה של דיכאון לידה ופתאום כשזה התחיל לעבור לי פתאום מצאתי את עצמי שמחה אז קניתי הרגשה.. בשתיה. לא סובלת את עצמי מטומטמת מה עשיתי לעצמי? עוד נפילה ועוד מעידה למה היתי צריכה את זה? איך לא חשבתי פעמיים היא חיכתה לי בסיבוב המחלה בת זונה תיזהרו שלא יקרה לכם מה שקרה לי ההרגשה אחרי מעידה היא נוראית.

שטול1

New member
אלין אחותי היקרה ../images/Emo24.gif

קודם כל חשוב שתדעי שאוהבים אותך בלי לשפוט סך הכל המרחק כין מכור נקי למשתמש פעיל הוא רק שימוש אחד וזה לא משתנה אף פעם אז קרה לא נעים אפילו מבאס אבל לא נורא הדרישה היחידה לחברות היא הרצון להפסיק להשתמש ואני מאמין שאת עדיין רוצה לכי לחדר שתפי תשאירי את זה שם על השולחן תקבלי המון חיבוקים שמגיעים לך ותתחילי לספור מחדש ובפעם הבאה שאת רואה את זה מתקרב תרימי טלפון אוהבים אותך וזקוקים לך שטול

שטול1

New member
בוחרת איפה את ../images/Emo24.gif

מתגעגעים ודואבים את חסרונך אפילו נשקלת האפשרות לארגן משלחת חיפושים בראשות רפיאלי השמיעי קול (או נקישות במקלדת) אוהבים שטול

שטול יקר

כותבת לך אמא של בוחרת היא פשוט עברה דירה ועדיין אין לה אינטרנט . נקווה שעד יום שלישי זה יסתדר. ותודה על הדאגה. הכל בסדר

planet2us

New member
אלין יקרה- זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו

אנא, אל תוותרי על עצמך
. כל כך הרבה השגת בשנה פלוס של נקיון, שהיה שווה בכל מקרה. מאמין בך ואוהב. ירדן

planet2us

New member
השאלה באיזו גישה תתיחסי למה שקרה-

ואני מקווה שתראי זאת כנפילה שכנראה היית אמורה לעבור. אנחנו רק בני אנוש.. אמנם אנו ב- N.A מאמינים שפעם אחת היא יותר מידי, אך לדעתי הפעם השניה לפעמים מסוכנת יותר- כי היא כמו גושפנקא שאנחנו נותנים לעצמנו= "כן, זו לא היתה התנסות חד פעמית... אני באמת חוזר/ת לדפוסי חיים הישנים שלי". זה קרה לי פעם, דווקא עם עישון סיגריות: אחרי כמה חודשי גמילה ופעילות גופנית, לקחתי סיגריה מיותרת באירוע. הבעיה לא היתה אותה סיגריה כמו ההיתר התפיסתי שנתתי לעצמי לעשן שוב אחריה... כאילו אם כבר לקחתי אחת אז עכשו מותר... אני ואורית מתפללים בשבילך ובשביל איל וליאן שתמשיכו ותחזקו בדרך ההחלמה למרות (ואולי בגלל) מה שקרה. א-מ-ן

למעלה