נפרדנו כך...

TalilaIATF

New member
נפרדנו כך...

חברים וחברות, פעילים/ות ומתבוננים/ות, לאור ירידה משמעותית בפעילות וקושי רב לעורר בו עניין ושיח, אנחנו נאלצים בצער רב לסגור את הפורום. הרבה דסקסנו כאן על הצורך במדיה אנונימית שתאפשר גם לנשאים/ות שאינם מעוניינים בחשיפה להכיר זה את זאת וליצור במה משותפת לדיונים בענייני הנשאות השונים. לצערי, ולצער הוועד למלחמה באיידס המקיים את הפורום בשנים האחרונות, לא השכלנו לממש את המתנה שפורטל תפוז נתן לנו. כעת, לאחר שבועות מספר של חוסר פעילות כאן, הוחלט בפורטל תפוז לסגור את הפורום. אני מנהלת כאן את הפורום כבר כשנתיים וזכיתי דרכו ובאמצעותו להכיר אתכם/ן ולהשתתף אתכם/ן בטוב וברע. לשם שינוי, אין לי מה לומר... תחסרו לי... אנחנו מקווים לראות אתכם/ן בפעילויות השונות של הוועד למלחמה באיידס. צרו איתנו קשר אם אתם/ן עדיין לא נמנים/ות על רשימת התפוצה האינטרנטית שלנו (דרך מירי העו"ס בדוא"ל: [email protected]). חוץ מזה, בקרו אותנו באתר הוועד (www.aidsisrael.org.il) והתעדכנו בכל (מחקרים, מדיניות, פעילויות ועוד). מאחלת לכם/ן כל טוב ובמיוחד הרבה אושר, אהבה ובריאות, טלילה
הוועד למלחמה באיידס

../images/Emo43.gif סגירת הפורום ../images/Emo43.gif

גולשים יקרים, עקב פעילות מועטה, הוחלט על סגירת הפורום. אנו מודים לטלילה על ניהולה המוצלח והמסור וזמינים אתכם להמשיך לשתף ולהתייעץ בפורום איידס \ HIV. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה