נפרדנו לאחר 4 שנים של זוגיות

nothing but the truth

Well-known member
אולי עכשיו זה נראה לך כמו סוף העולם, אבל ממה שאתה מספר עליה אני בטוח שבעוד מספר שנים (ואולי אפילו בעוד מספר חודשים) תביט לאחור ותבין שהיא שבכך שעזבה אותך למעשה ניצלת מחיי אומללות.

מריוס זכריה

Member
מנהל
בוקר טוב.

קודם כל: כדור הארץ ממשיך להסתובב. זה מרגיש לך כרגע כמו סוף העולם, אבל יש סיכוי שבעתיד תבין שהיום בו היא עזבה היה בעצם תחילתו של שינוי מצוין בחייך.
(אולי לא יבוא כזה יום, נכון, אבל אולי הוא כן יבוא? אני מאמין שכן).

שנית, וחשוב ביותר: אני בטוח שהיו לך הרבה דברים שראוי לשפר, ואני ממליץ שתמשיך לשפר את עצמך תמיד. אבל במקביל, אני ממליץ לך לצאת מהרטוריקה שהיא בנתה במשך ארבע שנים, שאתה מקור הבעיות העיקרי, שאתה מפלצת וכולי. זוהי דינמיקה רעילה ולא מוצדקת. אילו גבר היה עושה את זה לאישה, מיד היה ברור לכולם שהגבר הזה רשע. אז גם אם אישה עושה את זה לגבר - אין שום הבדל. זה דבר רע, רעיל, וכוזב.

שין לב: אני לא טוען שהיא אדם רע. אני רק אומר שהדינמיקה שהיא דחפה אליה היא רעה.
ואתה, אגב, שותף לכך, בזה שהסכמת לאמץ את הנרטיב הזה.

ועכשיו ההסבר שלי למה שקרה לך. יכול להיות שהוא יישמע לך זר ומוזר והזוי. אבל זה ההסבר שלי, וכל הניסיון שלי אומר לי שהוא מבוסס מציאות.

בתקציר, אני מאמין שבכל אחד מאתנו יש כמה דמויות שחיות במקביל. תקרא לזה "קולות".
הקולות הללו יש להם דיעות שונות על דברים.
אצל האדם הממוצע, הפערים בין הדמויות או הקולות פחות מוקצנים, עד כדי כך שאנחנו משוכנעים שאין בנו שום פיצול שכזה.
ואולם, ככל שאנחנו חיים יותר בדילמה, או במצוקה, הפיצול נחווה יותר חזק.

למשל:
יכולה להיות בנו דמות, או קול, שמרגיש תלוי לחלוטין בזוגיות שלנו.
ויכול להיות לנו קול אחר שמתעב את הזוגיות.
שני הקולות הללו יכולים להתקיים בגוף אחד, ולהיאבק זה בזה.
(אני מדבר כרגע, ספציפית, על האקסית שלך. אהל העיקרון חל על כל בני האדם. גם עלי).

בקיצור, אני מאמין שמסיבות שאינן ידועות לי, היא הייתה קרועה רוב התקופה הזאת (4 שנים) בין רצון עז להתחתן לבין קול שאמר לה שאתה השטן.
היא ככל הנראה לא הצליחה להבין ולהכיל את הכפילות הזאת בתוכה, אבל היא כל הזמן יצאה החוצה.
בשלב מסוים, אחד הקולות ניצח.
אני מניח שלאמא שלה היה ברגע הקריטי משקל מכריע ביסום הקשר והדילמה.

זו דעתי.

לסיום, אני בטוח שחיים שלמים עומדים לפניך, שכוללים זוגיות, משפחה ועוד הרבה דברים.
שמור על התקווה הזאת!

בוקר טוב.

קודם כל: כדור הארץ ממשיך להסתובב. זה מרגיש לך כרגע כמו סוף העולם, אבל יש סיכוי שבעתיד תבין שהיום בו היא עזבה היה בעצם תחילתו של שינוי מצוין בחייך.
(אולי לא יבוא כזה יום, נכון, אבל אולי הוא כן יבוא? אני מאמין שכן).

שנית, וחשוב ביותר: אני בטוח שהיו לך הרבה דברים שראוי לשפר, ואני ממליץ שתמשיך לשפר את עצמך תמיד. אבל במקביל, אני ממליץ לך לצאת מהרטוריקה שהיא בנתה במשך ארבע שנים, שאתה מקור הבעיות העיקרי, שאתה מפלצת וכולי. זוהי דינמיקה רעילה ולא מוצדקת. אילו גבר היה עושה את זה לאישה, מיד היה ברור לכולם שהגבר הזה רשע. אז גם אם אישה עושה את זה לגבר - אין שום הבדל. זה דבר רע, רעיל, וכוזב.

שין לב: אני לא טוען שהיא אדם רע. אני רק אומר שהדינמיקה שהיא דחפה אליה היא רעה.
ואתה, אגב, שותף לכך, בזה שהסכמת לאמץ את הנרטיב הזה.

ועכשיו ההסבר שלי למה שקרה לך. יכול להיות שהוא יישמע לך זר ומוזר והזוי. אבל זה ההסבר שלי, וכל הניסיון שלי אומר לי שהוא מבוסס מציאות.

בתקציר, אני מאמין שבכל אחד מאתנו יש כמה דמויות שחיות במקביל. תקרא לזה "קולות".
הקולות הללו יש להם דיעות שונות על דברים.
אצל האדם הממוצע, הפערים בין הדמויות או הקולות פחות מוקצנים, עד כדי כך שאנחנו משוכנעים שאין בנו שום פיצול שכזה.
ואולם, ככל שאנחנו חיים יותר בדילמה, או במצוקה, הפיצול נחווה יותר חזק.

למשל:
יכולה להיות בנו דמות, או קול, שמרגיש תלוי לחלוטין בזוגיות שלנו.
ויכול להיות לנו קול אחר שמתעב את הזוגיות.
שני הקולות הללו יכולים להתקיים בגוף אחד, ולהיאבק זה בזה.
(אני מדבר כרגע, ספציפית, על האקסית שלך. אהל העיקרון חל על כל בני האדם. גם עלי).

בקיצור, אני מאמין שמסיבות שאינן ידועות לי, היא הייתה קרועה רוב התקופה הזאת (4 שנים) בין רצון עז להתחתן לבין קול שאמר לה שאתה השטן.
היא ככל הנראה לא הצליחה להבין ולהכיל את הכפילות הזאת בתוכה, אבל היא כל הזמן יצאה החוצה.
בשלב מסוים, אחד הקולות ניצח.
אני מניח שלאמא שלה היה ברגע הקריטי משקל מכריע ביסום הקשר והדילמה.

זו דעתי.

לסיום, אני בטוח שחיים שלמים עומדים לפניך, שכוללים זוגיות, משפחה ועוד הרבה דברים.
שמור על התקווה הזאת!

נערך לאחרונה ב:

מריוס זכריה

Member
מנהל
שורה תחתונה: דעתי היא שכדאי לשחרר, בטח לא לבקר אצלה ולא לעשות שום סטוקינג מטלפון אחר, רשתות חברתיות וכולי. זה טורדני עבורה, משפיל עבורך, וחסר תועלת.

האם היא שכחה? לא. היא החליטה.

בהסבר הקודם שלי דיברתי על שני חלקים בה עם רצונות מתנגשים. ההתנגשות הזאת מתישה וקשה. היתרון בקבלת החלטה סופית לכאן או לכאן הוא שהמתח נעלם. אז זה לא שהיא שכחה. היא בחרה לשכוח.

לגבי סיכוי לחזרה: יש סיכוי כלשהו, לדעתי קטן מאוד, שכן היא תרצה לחזור. אבל גם אם זה יקרה, רוב הסיכויים שזה יחזיק מעט מאוד, כי זה פשוט יחזיר את הדילמה שלה במלוא עוצמתה.

לכן אני לא ממליץ על ניסיונות חזרה מצידך. גם אם זה יצליח, זו רק הארכת הסבל שלך.

אני מוכן לנדב לך ניחוש למה היא כל כך כעסה עליך ושנאה אותך חלק מהזמן. זכור: זה רק ניחוש:

היא נורא רוצה להתחתן. היא רוצה ילד. אתה מוכן לתת לה את כל אלה. זה הבעד.

הנגד הוא שאתה לא בדיוק הדמות שהיא פינטזה. אתה רק X אחוז מזה. אז היא כועסת על כל מה שאתה לא תואם את הפנטזיה שלה לבן זוג. אגב, בהכירי פנטזיות של בני אדם, לא בטוח שיש חיה כזאת כמו שהיא מפנטזת. ולא בטוח כמה היא ראתה אותך כאדם שעומד בפני עצמו, בנפרד מצרכיה. (רוב בני האדם רואים את הזולת רק דרך צרכיהם האישיים)

זה "החטא" הגדול שלך.

ולגבי הפאקים האנושיים שלך, שיש לך כמו לכל אדם: לא מאמין שזו הייתה הבעייה העמוקה.

ולקינוח עוד ניחוש: תוך חודשים לא רבים יימצא מועמד אחר לפנטזיה שלה, והחתונה תקרה בהקדם. אז תתכונן.

שורה תחתונה: דעתי היא שכדאי לשחרר, בטח לא לבקר אצלה ולא לעשות שום סטוקינג מטלפון אחר, רשתות חברתיות וכולי. זה טורדני עבורה, משפיל עבורך, וחסר תועלת.

האם היא שכחה? לא. היא החליטה.

בהסבר הקודם שלי דיברתי על שני חלקים בה עם רצונות מתנגשים. ההתנגשות הזאת מתישה וקשה. היתרון בקבלת החלטה סופית לכאן או לכאן הוא שהמתח נעלם. אז זה לא שהיא שכחה. היא בחרה לשכוח.

לגבי סיכוי לחזרה: יש סיכוי כלשהו, לדעתי קטן מאוד, שכן היא תרצה לחזור. אבל גם אם זה יקרה, רוב הסיכויים שזה יחזיק מעט מאוד, כי זה פשוט יחזיר את הדילמה שלה במלוא עוצמתה.

לכן אני לא ממליץ על ניסיונות חזרה מצידך. גם אם זה יצליח, זו רק הארכת הסבל שלך.

אני מוכן לנדב לך ניחוש למה היא כל כך כעסה עליך ושנאה אותך חלק מהזמן. זכור: זה רק ניחוש:

היא נורא רוצה להתחתן. היא רוצה ילד. אתה מוכן לתת לה את כל אלה. זה הבעד.

הנגד הוא שאתה לא בדיוק הדמות שהיא פינטזה. אתה רק X אחוז מזה. אז היא כועסת על כל מה שאתה לא תואם את הפנטזיה שלה לבן זוג. אגב, בהכירי פנטזיות של בני אדם, לא בטוח שיש חיה כזאת כמו שהיא מפנטזת. ולא בטוח כמה היא ראתה אותך כאדם שעומד בפני עצמו, בנפרד מצרכיה. (רוב בני האדם רואים את הזולת רק דרך צרכיהם האישיים)

זה "החטא" הגדול שלך.

ולגבי הפאקים האנושיים שלך, שיש לך כמו לכל אדם: לא מאמין שזו הייתה הבעייה העמוקה.

ולקינוח עוד ניחוש: תוך חודשים לא רבים יימצא מועמד אחר לפנטזיה שלה, והחתונה תקרה בהקדם. אז תתכונן.

תודה על התגובה, אקח לתשומת ליבי.
באמת מה שאתה אומר נשמע לי די נכון ואמין... והניחוש לגבי מישהו אחר שהייא תתחתן איתו במהרה למה אתה חושב כך?
קצת צרם לי העניין אבל כמובן שאין לי מה לעשות בנידון.
יש לה חברה שתמיד היא הזכירה שהייתה מאורסת נפרדו, הכירה מישהו חדשש ותוך חצי שנה התארסו והתחתנו , אולי זה מה שהיה חבוי בה, הפנטזיה הזאת שהיא עכשיו תממש.
ולמה שיהיה גבר שיפול למלכודת דבש הזאת? נכון אני נפלתי כי הכל היה נראה כל כך תמים בהתחלה זה לא משהו שהיא כיוונה אליו מהרגע שהכרנו(בהתחלה היא לא הייתה בעניין של חתונה בכלל) אז לאא יודע כבר מה לחשוב.
בכל מקרה לא בא לי לדעת את זה שהיא תתחתן וביום שזה יקרה לא יודע איך אתמודד.
הייתה לה ילדות מאוד קשה, ותמיד חששתי שהיא לא חומר לחתונה אך ידעתי כמה היא רוצה וכמה גם אני בסוף רציתי(שוב היא מאוד לחצה עליי).
לא מביו איזה מן בנאדם רוצה להתחתן עם אדם שהוא לא הטיפוס שלו רק בגלל שהוא רןצה להתחתן, קשה לי המחשבה הזאת ולא מאמין שנפלתי בפח הזה.
אני מרגיש מרומה. מאוד.
בכללי אתה חושב שציינתי שנפגשתי עם מישהי תרם לה להחלטה? ואם לא אולי היינו חוזרים? קשה לי כבר לחשוב

נערך לאחרונה ב:

מריוס זכריה

Member
מנהל
"הניחוש לגבי מישהו אחר שהייא תתחתן איתו במהרה למה אתה חושב כך?" - אתה עצמך נותן דוגמה כזאת. זה תרחיש שקורה הרבה, כשרוצים לסגור עניין.

"ולמה שיהיה גבר שיפול למלכודת דבש הזאת?" - לא בטוח שזו מלכודת דבש. היא לא פושעת או משהו, זה טבע אנושי לנסות להתאים את המציאות לפנטזיה. זה לא דבר נדיר. וזו יכולה גם במקרה להיות התאמה מצוינת. ובכל מקרה, חשוב שתבין שמה שהיא תעשה מכאן ואילך כבר לא נוגע אליך (למרות שהטבע האנושי אומר לנו ההיפך).

"ביום שזה יקרה לא יודע איך אתמודד." - אני ממליץ לעשות באותו יום אהבה עם החברה החדשה שלך.

"אני מרגיש מרומה. מאוד." - מכבד את תחושתך. יחד עם זאת, לא הייתי קורא לזה רמאות, אלא טבע אנושי, תמימות ונאיביות של אנשים צעירים.

"בכללי אתה חושב שציינתי שנפגשתי עם מישהי תרם לה להחלטה? ואם לא אולי היינו חוזרים? " - לא ולא.

אבל בוא לא נשכח שכל מה שאני כותב כאן בידענות וסמכותיות - זה רק ניחושים על אישה שאינני מכיר...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
איני מומחה לזוגיות ואיני יועץ זוגי... אבל אם זה התגלגל במשך תקופה ארוכה בריבים והאשמות, אין טעם להתעקש ולחזור לזה שוב.
היא לא תשתנה והיא התרגלה למסגרת חיים שככה זה עובד בה. אולי עם מישהו אחר זה לא יקרה ואולי זה יקרה אפילו ביתר שאת.
אבל אתה חייב לחשוב על עצמך ראשית לכל, ואם אתה רוצה לפרוץ ולפרוח במסגרת אחרת, יהיה עליך לחדול לחשוב עליה, ו/או לחפש דרכים לתקן רק את עצמך.
כל ניסיון של התרפסות בפניה רק יכעיס אותה ולא יתרום לך דבר, למעט אכזבה ששוב זה לא הועיל.
האם הימצאותה באתרי היכרויות נועדה באמת כדי לחפש, או שהיא רק רוצה לנפנף לך בדגל של "הנה! שכחתי ואני הולכת הלאה"! אבל מה זה חשוב?
סגרת פרק? לך הלאה ואל תביט שוב לאחור, עד כמה שהדבר קשה ואולי נראה אפילו כבלתי אפשרי.
ואם תפגוש מישהי חדשה? עזוב. זרום איתה בדרך חדשה, ואל תתחיל להתייפח על כתפה לזכר הימים שהיו. זה לא עסקה, ואותה מעניין העתיד ולא העבר.
אה. והכי חשוב... שמח על שהדברים לא התפרקו לאחר הנישואין או לאחר שהייתה גם מתחילה הריון. ככה הריפוי יהיה מהיר יותר, וללא מחוייבויות נלוות.

כל כך כואב לי שלא הערכתי אותה מספיק אבל זה גם המון באשמתה, היה לה לב זהב אבל גם המון ביקורתיות כוחניות ושתלטנות, לא הצלחתי לעמוד בקנה אחד עם האופי שלה ושלי שהוא גם דומיננטי( איך חבר שלי אמר לי, שניכם דומיננטיים וזה נראה לי בעייתי) לכן היו מלא התנגשויות, אבל באמת אהבנו אהבנו כל כך אני רושם את זה בדמעות ולא מסוגל עדיין לעכל, פאקינג עבר חודשיים והיא עפה לי מהחיים כלא הייתה, אפילו הודעה לשאול מה שלומה אני לא יכול, לאחל לה מזל טוב לא יכולתי כי לא היה לי איך !!
זה מדהים איך היא בחרה לשכוח, אין בעיה שהיא עשתה את הבחירה לשכוח גם אני בחרתי לשכוח אבל אני לא מצליח אני מרגי שזה חזק ממני, אני נמצא במחשבה שלא אמצא טוב יותר, אני בגיל שכבר החברים שלי לא יוצאים כמעט, כל ההכרויות שלי הם באפליקיציות וכל הבנות שנפגשתי איתן לא הייתי מסוגל להמשיך ולא נמשכתי לאף אחד,אין ולא יהיה כמו הגוף שלה , כמו הריח שלה כמו היופי שלה, אני נמצא במערבולת שאני לא רואה את עצמי יוצא ממנה, וכן לא בא לי להתחתן בגיל 40 או גיל 35 , בא לי להיות אבא צעיר בא לי לטרוף את העולם הזה ולא הגיוני ש4 שנים נתתי מעצמי לכלום, היא ידעה שאנחנו בדינמיקה לא טובה, היא ידעה את זה ובכל זאת רצתה להתחתן, לא מבין את זה למה היא השתמשה בי ככלי, והיא אפילו לא מוכנה לתת לי תשובות, שביקשתי ממנה לסגור מעגל מה היא אמרה אתם יודעים?
המעגל שלי מושלם, והמעגל שלך לא מעניין אותי, תמצא לך חיים ותצא משלי.
ומאז חסמה אותי ולא שמעתי ממנה כבר חודש.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כל כך כואב לי שלא הערכתי אותה מספיק אבל זה גם המון באשמתה, היה לה לב זהב אבל גם המון ביקורתיות כוחניות ושתלטנות, לא הצלחתי לעמוד בקנה אחד עם האופי שלה ושלי שהוא גם דומיננטי( איך חבר שלי אמר לי, שניכם דומיננטיים וזה נראה לי בעייתי) לכן היו מלא התנגשויות, אבל באמת אהבנו אהבנו כל כך אני רושם את זה בדמעות ולא מסוגל עדיין לעכל, פאקינג עבר חודשיים והיא עפה לי מהחיים כלא הייתה, אפילו הודעה לשאול מה שלומה אני לא יכול, לאחל לה מזל טוב לא יכולתי כי לא היה לי איך !!
זה מדהים איך היא בחרה לשכוח, אין בעיה שהיא עשתה את הבחירה לשכוח גם אני בחרתי לשכוח אבל אני לא מצליח אני מרגי שזה חזק ממני, אני נמצא במחשבה שלא אמצא טוב יותר, אני בגיל שכבר החברים שלי לא יוצאים כמעט, כל ההכרויות שלי הם באפליקיציות וכל הבנות שנפגשתי איתן לא הייתי מסוגל להמשיך ולא נמשכתי לאף אחד,אין ולא יהיה כמו הגוף שלה , כמו הריח שלה כמו היופי שלה, אני נמצא במערבולת שאני לא רואה את עצמי יוצא ממנה, וכן לא בא לי להתחתן בגיל 40 או גיל 35 , בא לי להיות אבא צעיר בא לי לטרוף את העולם הזה ולא הגיוני ש4 שנים נתתי מעצמי לכלום, היא ידעה שאנחנו בדינמיקה לא טובה, היא ידעה את זה ובכל זאת רצתה להתחתן, לא מבין את זה למה היא השתמשה בי ככלי, והיא אפילו לא מוכנה לתת לי תשובות, שביקשתי ממנה לסגור מעגל מה היא אמרה אתם יודעים?
אתה יודע... אומרים שצריך שיהיו 2 לטנגו.
אני מבין שחרף כל יתרונותיה, היו לה גם חסרונות, שאתה השלמת איתם והיית מוכן "לחיות איתם".
סביר שאילו נישאת, ואילו הייתם נכנסים למערכת מורכבת יותר של החיים (ילדים וכלכלה עם הוצאות שלא חלמת עליהם עד כה), דברים היו הופכים למורכבים עוד יותר.
אז כמה שזה קשה, נסה גם לראות את הצד האחר של המטבע! לא נכנסת למסכת מסובכת הרבה יותר, שגם היציאה ממנה קשה הרבה יותר.
אולי אציע לך להתנחם בנחמת השוטים, אבל אתה יכול להיות משוכנע, שאיפה שלא תסתכל, תמצא עוד ועוד זוגות שהאהבה התפרקה להם אחרי מספר שנים, ונכון שלקח להם זמן לשקם את האגו ואת הלב השבור, אבל אחרי כן, הם בהחלט הצליחו לבנות משהו הרבה יותר בריא.
ועדיין לא נגעתי בזוגות שכן נישאו, כן הולידו ילדים ורק אחרי כן הם החליטו לשבור את הכלים ולפרק הכל.
ולך תתחיל עם זה, כשכבר יש רכוש משותף, שצריך להתחלק בו ולאחר שכל המסכת מסתיימת, מסתבר ש.... כבר אין במה להתחלק... כי סכומי עתק עברו לידי עוכרי הדין, וסכומים אחרים הלכו לצורך תשלומי מזונות ושאר ירקות. אז... אתה עוד בר מזל. תאמין לי.

מריוס זכריה

Member
מנהל
אני מאוד מבין אותך, ואת הכאב שלך.
הוא ענק. זה ברור.

אני רק רוצה לשקף לך שאתה כרגע במצב נפשי מאוד מסוים. מצב שבו אתה מרגיש מאוד פגוע, קורבן של עוול גדול, ולמעשה היכולת היחידה שנשארה לך היא לזעוק על העוול.

זה מצב טבעי מאוד, שקיים אצל כל בני האדם כמעט. בשפת רחוב קוראים לזה "אכלו לי שתו לי". שים לב: אני לא לועג!
בשפה יותר מקצועית אפשר לקרוא לזה מצב של קורבנות.
זה מצב זמני. ולמעשה, אני שמאמין שבכל אדם יש כמה דמויות פנימיות (כמו שכתבתי לך בהתחלה אתמול), מאמין שדמות קורבנית קיימת בכל אחד מאתנו.

אני לא שופט את הדמות הזאת.
אני רק בא לומר לך שהיא רק חלק אחד בך. במלים אחרות. שהתחושות האלו הן מצב חולף.

אני לא בא לשכנע אותך שמה שכתבת עליה, ועל מה שקרה, הוא לא נכון. אני רק אומר שזו דרך הסתכלות אחת.
יהיו עוד.
ואז, כשבעתיד (הלא רחוק, דרך אגב) תביו על מה שקרה בצורה אחרת, תחוש גם אחרת לגבי עצמך, לגבי העתיד, וכולי.

כרגע אתה בהלם.
השלב הבא הוא אבל על האובדן.
אחר כך יבואו שלבים אחרים.
כל מה שאני אומר לך כרגע הוא: מה שאתה עובר עכשיו, זה רק שלב אחד. והוא יעבור.
יהיה טוב.
באמת.

אני מאוד מבין אותך, ואת הכאב שלך.
הוא ענק. זה ברור.

אני רק רוצה לשקף לך שאתה כרגע במצב נפשי מאוד מסוים. מצב שבו אתה מרגיש מאוד פגוע, קורבן של עוול גדול, ולמעשה היכולת היחידה שנשארה לך היא לזעוק על העוול.

זה מצב טבעי מאוד, שקיים אצל כל בני האדם כמעט. בשפת רחוב קוראים לזה "אכלו לי שתו לי". שים לב: אני לא לועג!
בשפה יותר מקצועית אפשר לקרוא לזה מצב של קורבנות.
זה מצב זמני. ולמעשה, אני שמאמין שבכל אדם יש כמה דמויות פנימיות (כמו שכתבתי לך בהתחלה אתמול), מאמין שדמות קורבנית קיימת בכל אחד מאתנו.

אני לא שופט את הדמות הזאת.
אני רק בא לומר לך שהיא רק חלק אחד בך. במלים אחרות. שהתחושות האלו הן מצב חולף.

אני לא בא לשכנע אותך שמה שכתבת עליה, ועל מה שקרה, הוא לא נכון. אני רק אומר שזו דרך הסתכלות אחת.
יהיו עוד.
ואז, כשבעתיד (הלא רחוק, דרך אגב) תביו על מה שקרה בצורה אחרת, תחוש גם אחרת לגבי עצמך, לגבי העתיד, וכולי.

כרגע אתה בהלם.
השלב הבא הוא אבל על האובדן.
אחר כך יבואו שלבים אחרים.
כל מה שאני אומר לך כרגע הוא: מה שאתה עובר עכשיו, זה רק שלב אחד. והוא יעבור.
יהיה טוב.
באמת.
כמה נשמע מוזר אם הרצון שלי שהיא תכאב את הפרידה הזאת לפחות כמוני? כי פשוט מרגיש לי , עזוב רגע את הנושא שהיא יצאה לי מהחיים ונפרדנו , פשוט מרגיש לי שהצורה שבה זה הסתיים והדרך שבה היא נוהגת( לחסום אותי מכל מקום) מציקים לי יותר מאשר הפרידה עצמה.. כאילו שהיא בכלל לא כואבת את זה
לא יודע למה זה מעסיק אותי אבל זה באמת מעסיק אותי ומטריד אותי שבנאדם שהייתי איתו 4 שנים נעלם כלא היה, זה יותר מטריד אותי החלק הזה...

מריוס זכריה

Member
מנהל
אני מסכים לגבי כל מה שאמרת,
לגבי ההלם , כבר אני חושב שיצאתי ממנו אני כרגע בשלב האבל... לא יודע מה צפוי לי בהמשך
כמה נשמע מוזר אם הרצון שלי שהיא תכאב את הפרידה הזאת לפחות כמוני? כי פשוט מרגיש לי , עזוב רגע את הנושא שהיא יצאה לי מהחיים ונפרדנו , פשוט מרגיש לי שהצורה שבה זה הסתיים והדרך שבה היא נוהגת( לחסום אותי מכל מקום) מציקים לי יותר מאשר הפרידה עצמה.. כאילו שהיא בכלל לא כואבת את זה
לא יודע למה זה מעסיק אותי אבל זה באמת מעסיק אותי ומטריד אותי שבנאדם שהייתי איתו 4 שנים נעלם כלא היה, זה יותר מטריד אותי החלק הזה...
זה דווקא פשוט מאוד.
הדחקה היא דרך התמודדות פשוטה ובטוחה.
אבל אל תדאג, בסוף מתישהו זה יצוף. בזמן שהיא עצמה תהיה מוכנה להתמודד עם זה.

שחרר ניסיונות להבין אותה, בשלב זה. גם ההבנה שלך תבוא עם הזמן.

לסגור מעגל זה טוב
אם היית בנעליים שלה לרגע אחד- אתה יכול להבין אותה?

danieln24

New member
אחי, אני לא יודע אם הפוסט הזה אמיתי או לא, אבל אם הוא כן - צר לי על גברים שכמותך. ממש לא כדי לפגוע בך, ואני יודע שזה מושך אש ולא קורקטי, אבל אתה Simp רציני. בחורות באופן כללי לא נמשכות לגברים מתרפסים ומאבדות עניין מהר מאוד כשגבר הופך להיות סמרטוט ותלותי, במיוחד בעת הנוכחית ולמרות מצגי השווא של המדיה והנורמות החברתיות. אתה צריך לשנות כיוון ב- 180 מעלות (לא חייב להפוך לדושבאג). עצתי - תתחיל להשקיע בעצמך ולהפוך את עצמך לגבר הכי טוב שאתה יכול להיות בכל המישורים: פיזית - מראה, טיפוח, חדר כושר, רוחנית, השכלה ורמת הכנסה (כאן אתה כנראה מסודר כמי שעובד בהייטק, אבל הכוונה ברורה). זה יעלה לך את הביטחון העצמי ואת הערך שלך בעיני עצמך ובעיני אחרים, ולא תצטרך לדפוק חשבון לאף אחד/אחת שלא בא לך טוב בחיים. ההצלחה בזוגיות תבוא באופן טבעי. זה אולי נשמע ישיר ובוטה אבל אתה חייב להתעורר על עצמך. קיים המון תוכן ברשת וב- Youtube בנושא.
בהצלחה

נערך לאחרונה ב:
אחי, אני לא יודע אם הפוסט הזה אמיתי או לא, אבל אם הוא כן - צר לי על גברים שכמותך. ממש לא כדי לפגוע בך, ואני יודע שזה מושך אש ולא קורקטי, אבל אתה Simp רציני. בחורות באופן כללי לא נמשכות לגברים מתרפסים ומאבדות עניין מהר מאוד כשגבר הופך להיות סמרטוט ותלותי, במיוחד בעת הנוכחית ולמרות מצגי השווא של המדיה והנורמות החברתיות. אתה צריך לשנות כיוון ב- 180 מעלות (לא חייב להפוך לדושבאג). עצתי - תתחיל להשקיע בעצמך ולהפוך את עצמך לגבר הכי טוב שאתה יכול להיות בכל המישורים: פיזית - מראה, טיפוח, חדר כושר, רוחנית, השכלה ורמת הכנסה (כאן אתה כנראה מסודר כמי שעובד בהייטק, אבל הכוונה ברורה). זה יעלה לך את הביטחון העצמי ואת הערך שלך בעיני עצמך ובעיני אחרים, ולא תצטרך לדפוק חשבון לאף אחד/אחת שלא בא לך טוב בחיים. ההצלחה בזוגיות תבוא באופן טבעי. זה אולי נשמע ישיר ובוטה אבל אתה חייב להתעורר על עצמך. קיים המון תוכן ברשת וב- Youtube בנושא.
בהצלחה
למה שהפוסט הזה לא יהיה אמיתי?
כתבתי בדיוק מה שקרה ללא מסיכות ושיקפתי בדיוק מה שקרה, קל לאנשים להגיד מהצד"אל תהיה נמושה" "אתה גבר", אבל לפעמים שאתה בתוך זה המצב הוא שונה, כן קצת הרבה הורדתי מעצמי בזוגיות הזאת, אבל אני כן חושב שגם לי יש חלק גדול בריבים כי כן עמדתי על שלי ולא ניגנתי תמיד לפי החליל שלה.
מדובר פה עח 4 שנים , על חתונה , על ילדים מתוכננים,קשה לשכוח את זה בקלות ולהגיד טוב אני גבר על אז אמצא מישהי אחרת, ועזוב את העובדה שבכלל אני לא בחור שמתחיל עם נשים בפאבים, וחברים שלי כולם נשואים ככה שהמצב היחידי זה נטו אפליקציות.
לא קל.

nothing but the truth

Well-known member
למה שהפוסט הזה לא יהיה אמיתי?
כתבתי בדיוק מה שקרה ללא מסיכות ושיקפתי בדיוק מה שקרה, קל לאנשים להגיד מהצד"אל תהיה נמושה" "אתה גבר", אבל לפעמים שאתה בתוך זה המצב הוא שונה, כן קצת הרבה הורדתי מעצמי בזוגיות הזאת, אבל אני כן חושב שגם לי יש חלק גדול בריבים כי כן עמדתי על שלי ולא ניגנתי תמיד לפי החליל שלה.
מדובר פה עח 4 שנים , על חתונה , על ילדים מתוכננים,קשה לשכוח את זה בקלות ולהגיד טוב אני גבר על אז אמצא מישהי אחרת, ועזוב את העובדה שבכלל אני לא בחור שמתחיל עם נשים בפאבים, וחברים שלי כולם נשואים ככה שהמצב היחידי זה נטו אפליקציות.
לא קל.
אז אתה אומר שעצם שאם לא רקדת לפי החליל שלה המשמעות היא שיש לך חלק גדול בריבים? זה נשמע לא כל כך טוב. כלומר יש לך שתי ברירות : או לבטל את עצמך או לריב. אני דווקא נוטה להאמין שכך באמת התנהל הקשר שלכם.
יש לי גם הרגשה שהיא הקשר הרציני הראשון שלך ושאין לך יותר מדי ניסיון.
מערכת יחסים בריאה לא אמורה להתנהל כפי שאתה מתאר. וכפי שאמרתי בתגובה הראשונה - היא הצילה אותך בכך שנפרדה ממך.
אז ברור שקשה לשכוח את זה בקלות, וגם לא צריך. להפך, חשוב מאוד שתזכור כדי שתלמד בעתיד להכנס לקשר יותר בריא.
אני בכלל לא הייתי הולך לפאבים או מועדונים, ובתקופתי אפליקציות לא היו פופלריות (או שלא היו קיימות, אין לי מושג כי מעולם לא ניסיתי). זה לא אומר שנגזרו עליך חיי בדידות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אז אתה אומר שעצם שאם לא רקדת לפי החליל שלה המשמעות היא שיש לך חלק גדול בריבים? זה נשמע לא כל כך טוב. כלומר יש לך שתי ברירות : או לבטל את עצמך או לריב. אני דווקא נוטה להאמין שכך באמת התנהל הקשר שלכם.
יש לי גם הרגשה שהיא הקשר הרציני הראשון שלך ושאין לך יותר מדי ניסיון.
מערכת יחסים בריאה לא אמורה להתנהל כפי שאתה מתאר. וכפי שאמרתי בתגובה הראשונה - היא הצילה אותך בכך שנפרדה ממך.
אז ברור שקשה לשכוח את זה בקלות, וגם לא צריך. להפך, חשוב מאוד שתזכור כדי שתלמד בעתיד להכנס לקשר יותר בריא.
אני בכלל לא הייתי הולך לפאבים או מועדונים, ובתקופתי אפליקציות לא היו פופלריות (או שלא היו קיימות, אין לי מושג כי מעולם לא ניסיתי). זה לא אומר שנגזרו עליך חיי בדידות.
אכן, אין תרופה טובה יותר מהזמן שחולף.
הכאב דועך
התקוות עולות
והאשליות נרפאות.
אאחל לך רק, שהתהליך וההשלמה יהיו מהירים וכאבם הצורב יישכך במהרה.

nothing but the truth

Well-known member
הכאב דועך
התקוות עולות
והאשליות נרפאות.
מזכיר לי שיר של אביב גפן - שנקרא ועם הזמן
באחד מהבתים כתוב

"ועם הזמן, ועם הזמן הכל חולף.
איך נמכרה נשמתך עבור פרוטות בשבילה.
לרגליה היית כמו כלב מורעב,
אך עם הזמן הכל חלף, והיא נשכחה."

נראה לי מתאים כאן

הכאב דועך
התקוות עולות
והאשליות נרפאות.
התגובות שלכם מאוד חיזקו אותי, כל פעם שקשה לי אני נכנס לכאן וקורא את הנאמר...
אולי זה ישמע שוב מוזר, אבל אני אשאל ולא אכפת לי , כי גם ככה אין לי מה להפסיד הרבה.
לי קשה העובדה שהיא חסמה אותי יותר מהפרידה עצמה, כי לאחל לה מזל טוב אני אפילו לא יכולתי(היה לה יומולדת).
אני חושב ביום שהיה אמור להיות החתונה (בעוד חודש) לשלוח לה פרחים בצורה אנונימית (בלי שם ובלי ברכה היא פשוט תבין כי זה יהיה באותו יום ) כמחווה סמלית כזאת, בטוח שאני נשמע פתטי עכשיו, אבל
בכל זאת אשמח להתייעצות של אנשים נייטרלים מה בנאדם שחסם אותי מכל מקום האם היא יכולה לפתח איזשהי אמפתיה אליי אחרי מחווה כזאת?
האם זה יכעיס אותה יותר? אני חושב שכן מגיע לי לקבל תשובות, נכון היא לא חייבת לי כלום אבל המינימום זה לדבר על הדברים ולדעת מה היה שם שלא עבד ואולי כן לנסות,
אני לא מפסיק לחלום עליה, לילה לילה היא באה אליי לחלום ואז היום שלי נהפך לסיוט, קשה לי , אני כבר 3 חודשים מאז הפרידה ומרגיש שתקוע במקום, הורג אותי שאפילו היא לא הסירה את החסימה לראות מה איתי מה שלומי ,
לנסות להגיד לי שאולי היא הגזימה ולא צריך לחסום ופשוט לא נדבר וזהו ולא נחזור. מה הקטע של החסימה המחורבנת הזאת? זה בשביל להקשות עליי בכוונה?
תודה ואנא מכם הגיבו ברגישות

למעלה