נפרדנו לאחר 4 שנים של זוגיות

nothing but the truth

Well-known member
התגובות שלכם מאוד חיזקו אותי, כל פעם שקשה לי אני נכנס לכאן וקורא את הנאמר...
אולי זה ישמע שוב מוזר, אבל אני אשאל ולא אכפת לי , כי גם ככה אין לי מה להפסיד הרבה.
לי קשה העובדה שהיא חסמה אותי יותר מהפרידה עצמה, כי לאחל לה מזל טוב אני אפילו לא יכולתי(היה לה יומולדת).
אני חושב ביום שהיה אמור להיות החתונה (בעוד חודש) לשלוח לה פרחים בצורה אנונימית (בלי שם ובלי ברכה היא פשוט תבין כי זה יהיה באותו יום ) כמחווה סמלית כזאת, בטוח שאני נשמע פתטי עכשיו, אבל
בכל זאת אשמח להתייעצות של אנשים נייטרלים מה בנאדם שחסם אותי מכל מקום האם היא יכולה לפתח איזשהי אמפתיה אליי אחרי מחווה כזאת?
האם זה יכעיס אותה יותר? אני חושב שכן מגיע לי לקבל תשובות, נכון היא לא חייבת לי כלום אבל המינימום זה לדבר על הדברים ולדעת מה היה שם שלא עבד ואולי כן לנסות,
אני לא מפסיק לחלום עליה, לילה לילה היא באה אליי לחלום ואז היום שלי נהפך לסיוט, קשה לי , אני כבר 3 חודשים מאז הפרידה ומרגיש שתקוע במקום, הורג אותי שאפילו היא לא הסירה את החסימה לראות מה איתי מה שלומי ,
לנסות להגיד לי שאולי היא הגזימה ולא צריך לחסום ופשוט לא נדבר וזהו ולא נחזור. מה הקטע של החסימה המחורבנת הזאת? זה בשביל להקשות עליי בכוונה?
תודה ואנא מכם הגיבו ברגישות
דעתי היא שאתה קשה מדי עם עצמך ונכנס ללופ שלא יביא לך שום דבר טוב.

קודם כל הגישה של - מגיע לי לקבל תשובות - היא שגויה מיסודה, וגם סתם גורמת לך כאב לב וכאב ראש. לא היא ולא אף אחד לא חייבים לך הסברים. לפני פיטורים החוק מחייב את המעביד לערוך שימוע ולשמוע את הצד שלו. על קשר זוגי לא חלים חוקים כאלה. אז צעד ראשון הוא להפסיק לחפש הסברים וסיבות. ייתכן שלא תוכל לדעת לעולם, וזה גם לא חשוב ולא ייתן לך דבר.
אולי היא מסוג הבחורות שמנסות לשלוט בגבר שלהן, וברגע שהן חשות שהצליחו אז הן מפתחות אליו סלידה. לך תדע...

הסיבה שהיא חסמה אותך היא כנראה לא הפסקת לנסות ליצור איתה קשר. בכך שהיא עשתה זאת היא מסייעת גם לה וגם לך.
אין שום הגיון לשלוח לה פרחים בצורה אנונימית. מה זה ייתן? נגיד שהיא תבין שזה ממך, סביר להניח שתתעלם ובטח לא תעריך אותך יותר בעקבות זאת.

האם היא תוכל לפתח כלפיך אמפתיה? אולי. אבל אם זה יקרה, זה יקרה כשכבר לא תזדקק לאמפתיה ממנה.

ואולי כאן אנסה לעבור לעצה פרקטית - תערוך עם עצמך התחייבות שאתה לא מנסה ליצור איתה קשר ולא עושה שום מחווה עד שיש לך זוגיות חדשה משלך. כי כרגע, היא אחד הגורמים העיקריים המונעים ממך למצוא זוגיות כזו. אתה מרוכז כל כך בדלת שנטרקה לך, שלא תהיה מסוגל לשים לב לדלתות אחרות שנפתחות.

מחק את הטלפון שלה מהמכשיר שלך (אתה כל כך רוצה, תרשום את זה בפנקס), אם אתה ברשת חברתית תמחק אותה גם משם. אתה צריך להמשיך הלאה.

בהצלחה

(נ.ב. מציע לך להסתכל במצגת סגירת מעגלים http://www.baba-mail.co.il/content.aspx?emailid=4980)

דעתי היא שאתה קשה מדי עם עצמך ונכנס ללופ שלא יביא לך שום דבר טוב.

קודם כל הגישה של - מגיע לי לקבל תשובות - היא שגויה מיסודה, וגם סתם גורמת לך כאב לב וכאב ראש. לא היא ולא אף אחד לא חייבים לך הסברים. לפני פיטורים החוק מחייב את המעביד לערוך שימוע ולשמוע את הצד שלו. על קשר זוגי לא חלים חוקים כאלה. אז צעד ראשון הוא להפסיק לחפש הסברים וסיבות. ייתכן שלא תוכל לדעת לעולם, וזה גם לא חשוב ולא ייתן לך דבר.
אולי היא מסוג הבחורות שמנסות לשלוט בגבר שלהן, וברגע שהן חשות שהצליחו אז הן מפתחות אליו סלידה. לך תדע...

הסיבה שהיא חסמה אותך היא כנראה לא הפסקת לנסות ליצור איתה קשר. בכך שהיא עשתה זאת היא מסייעת גם לה וגם לך.
אין שום הגיון לשלוח לה פרחים בצורה אנונימית. מה זה ייתן? נגיד שהיא תבין שזה ממך, סביר להניח שתתעלם ובטח לא תעריך אותך יותר בעקבות זאת.

האם היא תוכל לפתח כלפיך אמפתיה? אולי. אבל אם זה יקרה, זה יקרה כשכבר לא תזדקק לאמפתיה ממנה.

ואולי כאן אנסה לעבור לעצה פרקטית - תערוך עם עצמך התחייבות שאתה לא מנסה ליצור איתה קשר ולא עושה שום מחווה עד שיש לך זוגיות חדשה משלך. כי כרגע, היא אחד הגורמים העיקריים המונעים ממך למצוא זוגיות כזו. אתה מרוכז כל כך בדלת שנטרקה לך, שלא תהיה מסוגל לשים לב לדלתות אחרות שנפתחות.

מחק את הטלפון שלה מהמכשיר שלך (אתה כל כך רוצה, תרשום את זה בפנקס), אם אתה ברשת חברתית תמחק אותה גם משם. אתה צריך להמשיך הלאה.

בהצלחה

(נ.ב. מציע לך להסתכל במצגת סגירת מעגלים http://www.baba-mail.co.il/content.aspx?emailid=4980)
1. נכון, ציינתי שהיא לא חייבת לי כלום ובאמת היא לא חייבת לתת לי הסברים לכן וויתרתי.
2. הסיבה שהיא חסמה אותי זה באמת כי לא הפסקתי לנסות ליצור קשר אבל באמת שזה היה בצורה מתונה, אולי הודעה אחת פעם בשבועיים לגבי ציוד של הדירה או משהו קונקרטי(וכן זה היה תירוץ כדי לפתח איתה שיחה אני מודה), ואולי גם איזה סטורי שהיא העלתה ורשמתי לה תהני והיא ישר חסמה, כן יצאתי מטומטם קצת בהקשר הזה.
3. אני באמת חושב שהיא מונעת ממני ליצור זוגיות , יותר בגלל זה שאני כל הזמן עורך השוואות מבחינת מראה, זה ישמע זול אבל זה מאוד חשוב לי במיוחד שהיא הייתה אישה מאוד יפה ונאה, וכן אולי זה גורם לי לסגור את הדלתות שנפתחו וזה מה שמכאיב לי.
4. לגבי רשתות חברתיות - אין לי אותה בשום רשת חברתית כי כמו שציינתי היא חסמה אותי מכל מקום , פלאפון,ואצטאפ, וכל רשת חברתית אחרת.
5. איפה לעזעזאל אני אמור להכיר בחורות נורמליות חוץ מאפליקציות? בעבודה אצלי אין, לפאבים כמעט ולא יוצא כי חבריי נשואים
מה נשאר לי ? לחכות לאיזה סיפור מהאגדות שאני אתקל במישהי באקראי ? זה לא יקרה הרי

nothing but the truth

Well-known member
1. נכון, ציינתי שהיא לא חייבת לי כלום ובאמת היא לא חייבת לתת לי הסברים לכן וויתרתי.
2. הסיבה שהיא חסמה אותי זה באמת כי לא הפסקתי לנסות ליצור קשר אבל באמת שזה היה בצורה מתונה, אולי הודעה אחת פעם בשבועיים לגבי ציוד של הדירה או משהו קונקרטי(וכן זה היה תירוץ כדי לפתח איתה שיחה אני מודה), ואולי גם איזה סטורי שהיא העלתה ורשמתי לה תהני והיא ישר חסמה, כן יצאתי מטומטם קצת בהקשר הזה.
3. אני באמת חושב שהיא מונעת ממני ליצור זוגיות , יותר בגלל זה שאני כל הזמן עורך השוואות מבחינת מראה, זה ישמע זול אבל זה מאוד חשוב לי במיוחד שהיא הייתה אישה מאוד יפה ונאה, וכן אולי זה גורם לי לסגור את הדלתות שנפתחו וזה מה שמכאיב לי.
4. לגבי רשתות חברתיות - אין לי אותה בשום רשת חברתית כי כמו שציינתי היא חסמה אותי מכל מקום , פלאפון,ואצטאפ, וכל רשת חברתית אחרת.
5. איפה לעזעזאל אני אמור להכיר בחורות נורמליות חוץ מאפליקציות? בעבודה אצלי אין, לפאבים כמעט ולא יוצא כי חבריי נשואים
מה נשאר לי ? לחכות לאיזה סיפור מהאגדות שאני אתקל במישהי באקראי ? זה לא יקרה הרי

את אשתי הכרתי באקראי, אז כנראה שזה קורה לא רק באגדות.
אני חושב שלא יזיק קצת להוריד את הלחץ מהקטע של מציאת בת זוג. גיל 28 זה לא גיל כל כך מבוגר בהנחה שאתה חילוני.
תתמקד בדברים שאתה אוהב. חוץ מעבודה בטוח יש דברים / פעילויות שאתה אוהב לעשות. ברגע שתהיה פחות לחוץ ויותר פתוח יש סיכוי גדול יותר שאהבה תגיע. ואם האהבה לא תגיע משם, יש סיכוי שתראה אותך מישהי שתחשוב שאתה יכול להיות מקסים עבור חברה שלה / אחותה / גיסתה / you name it.

אתה יכול כמובן לנסות גם אפליקציות. אני מעולם לא התחברתי לזה, אבל אולי עבורך זה יעבוד.

ותנסה לפחות בשנה הקרובה להיות פחות "מוכוון מטרה" למצוא מישהי כדי לעמוד איתה מתחת לחופה, ופשוט להנות מהחופש שלך.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
את אשתי הכרתי באקראי, אז כנראה שזה קורה לא רק באגדות.
אני חושב שלא יזיק קצת להוריד את הלחץ מהקטע של מציאת בת זוג. גיל 28 זה לא גיל כל כך מבוגר בהנחה שאתה חילוני.
תתמקד בדברים שאתה אוהב. חוץ מעבודה בטוח יש דברים / פעילויות שאתה אוהב לעשות. ברגע שתהיה פחות לחוץ ויותר פתוח יש סיכוי גדול יותר שאהבה תגיע. ואם האהבה לא תגיע משם, יש סיכוי שתראה אותך מישהי שתחשוב שאתה יכול להיות מקסים עבור חברה שלה / אחותה / גיסתה / you name it.

אתה יכול כמובן לנסות גם אפליקציות. אני מעולם לא התחברתי לזה, אבל אולי עבורך זה יעבוד.

ותנסה לפחות בשנה הקרובה להיות פחות "מוכוון מטרה" למצוא מישהי כדי לעמוד איתה מתחת לחופה, ופשוט להנות מהחופש שלך.
גמני היכרתי לפחות 2 מחברותיי הטובות ביותר "באקראי" וזה היה נהדר [עד שזה נגמר וללא קשר כמובן].
המשבר הוא קשה מנשוא, אבל מתגברים כי אין מה לעשות. החיים ממשיכים הלאה ו-game must go on.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אולי זה ישמע שוב מוזר, אבל אני אשאל ולא אכפת לי , כי גם ככה אין לי מה להפסיד הרבה.
לי קשה העובדה שהיא חסמה אותי יותר מהפרידה עצמה, כי לאחל לה מזל טוב אני אפילו לא יכולתי(היה לה יומולדת).
אני חושב ביום שהיה אמור להיות החתונה (בעוד חודש) לשלוח לה פרחים בצורה אנונימית (בלי שם ובלי ברכה היא פשוט תבין כי זה יהיה באותו יום ) כמחווה סמלית כזאת, בטוח שאני נשמע פתטי עכשיו, אבל
בכל זאת אשמח להתייעצות של אנשים נייטרלים מה בנאדם שחסם אותי מכל מקום האם היא יכולה לפתח איזשהי אמפתיה אליי אחרי מחווה כזאת?
האם זה יכעיס אותה יותר? אני חושב שכן מגיע לי לקבל תשובות, נכון היא לא חייבת לי כלום אבל המינימום זה לדבר על הדברים ולדעת מה היה שם שלא עבד ואולי כן לנסות,
אני לא מפסיק לחלום עליה, לילה לילה היא באה אליי לחלום ואז היום שלי נהפך לסיוט, קשה לי , אני כבר 3 חודשים מאז הפרידה ומרגיש שתקוע במקום, הורג אותי שאפילו היא לא הסירה את החסימה לראות מה איתי מה שלומי ,
לנסות להגיד לי שאולי היא הגזימה ולא צריך לחסום ופשוט לא נדבר וזהו ולא נחזור. מה הקטע של החסימה המחורבנת הזאת? זה בשביל להקשות עליי בכוונה?
אתה בטח לא תאהב במיוחד את מה שאכתוב כאן, אבל אם היא חסמה, עזוב את זה כך. אל תנסה לעקוף ואל תתחכם. תן לה לפחות את התחושה ש"כבר לא אכפת לך" גם אם מאד אכפת.
ונסה גם לחשוב בהפוכה? אולי היא נכנסת לכאן לפורומים וקוראת את מה שאתה כותב? למה לך להעניק לה את העונג הזה? עזוב. שהיא לפחות תחוש ש"דפדפת" גם אם ממש לא.

אתה בטח לא תאהב במיוחד את מה שאכתוב כאן, אבל אם היא חסמה, עזוב את זה כך. אל תנסה לעקוף ואל תתחכם. תן לה לפחות את התחושה ש"כבר לא אכפת לך" גם אם מאד אכפת.
ונסה גם לחשוב בהפוכה? אולי היא נכנסת לכאן לפורומים וקוראת את מה שאתה כותב? למה לך להעניק לה את העונג הזה? עזוב. שהיא לפחות תחוש ש"דפדפת" גם אם ממש לא.
דווקא אני מאוד מעריך כל תגובה שלך או של מישהו אחר כאן..
אני מסכים איתך בסופו של דבר, ותכלס לא יודע אם האגו הזה יתן לי משהו גם אם היא תחשוב שהתקדמתי... אבל אני באמת חושב על זה ואומר לעצמי שעם האגו המטורף שלה היא אפילו לא תגיב על זה ויותר תיגעל ממני, אבל הייתה בי איזשהו תקווה שזה אולי ירגש אותה כי אני בטוח שקשה לה(קראתי לפני כמה ימים את הברכה שאחותה רשמה לה בפייסבוק והיא אמרה לה גאה בך שאת אישה כל כך חזקה אחרי כל מה שעברת וכו') זה צבט אותי ברמות.
בכל מקרה - אני המשכתי הלאה, יוצא עם מישהי אבל לא מצליח להימשך אליה כל כך, כל הזמן עושה השוואות מבחינת מראה והתנהגות אולי זה מה שתוקע אותי.
אני באמת מנסה וישר צללתי למים העמוקים, עוד לא שכבנו אפילו כי אני גם לא מרגיש צורך כל כך...
בא לי לחזור אחורה בזמן ולהגיד לעצמי מה יכולתי לתקן - וכן אני יותר מדי קשה עם עצמי, יותר מדי

לאונידס

Active member
רק אני רואה באופק צו הרחקה?
מה היא עוד צריכה לעשות כדי להבהיר לך שהיא לא מעוניינת בשום קשר איתך?
אם אתה תמשיך להסתובב במחשבות סביבה אתה רק תאמלל את עצמך, אם אתה גם תטריד אותה יכול להיות שהיא תחליט לפעול משפטית ותוציא לך צו הרחקה.
אתה מרגיש שהיחס שלה אליך לא הוגן, שאתה לא סגרת מעגל, גם אם אתה צודק זו בעיה שלך ולא שלה ואין שום מצב או טריק בעולם שהיא תפתור לך את זה.
לפי הניק אתה גם חי ללא תכלית. אתה יכול להחליט 1000 פעמים שכל תכלית חייך זו היא - היא לא תשתכנע.
הבחירה שלך פשוטה, להמשיך לחיות ללא תכלית ולהרגיש אומלל או למצוא תכלית אחרת לחייך.
אם אתה לא מסוגל לעשות את זה לבד לך לטיפול, יכול להיות שאיש מקצוע יעזור לך.

זה מאוד מזכיר לי את עצמי אז ראשית תודה על המראה שהצבת מולי כי זה מאפשר לי להסתכל על עצמי מהצד ולהבין כמה דברים.

אני מאוד מזדהה עם הכאב שאתה חש, למזלי בדיוק בתקופה שחשתי כאב כזה ראיתי סרט על מחקר שנעשה בנושא דחיה חברתית/זוגית ומדוע היא מרגישה לנו כ"כ כואב בגוף, מדוע אנשים משתמשים במושגים כמו "נשבר לי הלב" ולמה זה באמת מרגיש פיזי.
המקום במוח האדם בו אנחנו מגיבים לדחיה הוא...
תופים...
אותו מקום בו אנחנו מגיבים לכאב פיזי, ככה אנחנו בנויים.
זה נבדק במספר צורות בינהן רואים בסרט בצורה מאוד וויזואלית הדמיית F-mri של האזורים המגורים במוח במהלך ניסוי שכלל דחיה.
אז זה אחד, תבין למה זה כל כך מכאיב. החסימה שלה אותך זו דחיה חזקה מאוד והניסיונות הרומנייטיים שלך לעקוף את זה בשליחת פרחים ובטח עלו לך עוד רעיונות, כנראה לא יצליחו לחדור את "השיריון" שלבשה וכשאני רואה גם את עצמי חושב באותו דפוס, שגוי יש לאמר, אני יכול בשקט להגיד לך רד מזה.

לדעתי זה הדבר הכי חשוב:
ואתחיל שוב מהמקום האישי שלי, כשנפרדנו, היא ואני, הייתה שאלה שרצה לי בראש שוב ושוב: "למה היא לא יכולה לאהוב אותי?"
והשאלה הזו ניקרה בי והכאיבה עד שברגע אחד הבנתי שאף אחד לא יכול לאהוב אותי לפני שאני מתחיל לאהוב את עצמי
ובאותה השניה עלה חיוך על הפנים שלי,
אגב, כתבו לך בתגובות אחרות דברים דומים בנוסחים שונים.
עד שלא תהיה שלם עם עצמך לא תוכל להביא ממך לזוגיות בריאה.
עד שלא תאהב את עצמך לא תוכל להביא אהבה לשום קשר, לא איתה (שלמזלך נגמר) ולא לשום קשר חדש.
כן, קשר חדש יכול לרפא הרבה
אבל אני ממש לא ממליץ לך להתחיל כך.
שכח מזוגיות כרגע, אתה צריך קודם זוגיות עם עצמך. כשתמצא אותה זוגיות טובה ובריאה גם תגיע, ככה זה עובד.

בהצלחה איש יקר

תודה רבה, כבר חצי שנה אני לאחר הפרידה, נמצא בזוגיות חדשה, מרגיש שהלב מחלים מיום ליום וכבר לא חושב עליה, לדעתי זה משהו שילך איתי לנצח.
תודה לכולכם

אני מניחה שהיא חסמה כי היא לא רוצה להיסחב- אולי סחבו אותה ואת הזמן שלה הרבה מאד בחיים והיא פגועה מזה מאד
אם זו הייתי אני - לא היתה לי בעיה ואפילו הייתי שמחה לסגור מעגל ולדבר, אנחנו אנשים בוגרים זה לא סוף העולם

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לדעתי לא היה לך מה לתקן. זאת היא שהתעלקה על מעשים שעשית או דברים שאמרת.
לעולם אל תנסה אפילו להשוות מישהי למישהי. כל אדם הוא עולם בפני עצמו ומה שהיה רע עבור האחת יכול להיות נהדר בעיני האחרת.
זרום עם מה שיש. גע במה שניתן לגעת ותן לזמן להוביל אותך ליתר.

חשבתי לשלוח לה מייל עם כמה תובנות שהגעתי אליהם והסבר על כמה שקשה לי שהיא מחקה אותי מהחיים שלה והמחשבה שהיא חושבת שאני אדם רע,
כמה אפסי זה יהיה? כמה נורא זה יהיה? לשלוח לה הודעה ארוכה שאני שופך את כל מה שיושב לי , לא אכפת לי מה היא תחשוב עליי, גם ככה אין סיכוי שנחזור
אבל לפחות להוציא ממני את ההרגשה הזאת שאני חי בתוכה ושלא הצלחתי לדבר

מריוס זכריה

Member
מנהל
השאלה היא מה אתה מנסה להשיג בזה.
אם אתה מנסה להשיג הרגשה טובה, ואתה חושב שכתיבה של מייל כזה או אחר אכן תשפר את ההרגשה שלך, אז קדימה.
דעתי האישית היא שזה לא בהכרח ישפר, אבל אני לא יכול לדעת.

מבחינת תועלת מעשית, אני לא מעריך שתהיה לזה, אבל שוב, נבואה לא ניתנה לי.

כמו שאני קולט אותך, אתה תעשה את זה מה שלא יגידו פה.
בכל מקרה, השורה התחתונה מבחינתי היא שזה לא ממש ישנה לכאן או לכאן.

השאלה היא מה אתה מנסה להשיג בזה.
אם אתה מנסה להשיג הרגשה טובה, ואתה חושב שכתיבה של מייל כזה או אחר אכן תשפר את ההרגשה שלך, אז קדימה.
דעתי האישית היא שזה לא בהכרח ישפר, אבל אני לא יכול לדעת.

מבחינת תועלת מעשית, אני לא מעריך שתהיה לזה, אבל שוב, נבואה לא ניתנה לי.

כמו שאני קולט אותך, אתה תעשה את זה מה שלא יגידו פה.
בכל מקרה, השורה התחתונה מבחינתי היא שזה לא ממש ישנה לכאן או לכאן.
מה אני מנסה להשיג פה?
למרות כל מה שאמרתם אני הייתי מוכן לנסות איתה סיבוב נוסף שזה יבוא ממקום אמיתי ושאולי היא השתפרה,
בפועל כי יש לי רגשות וקשה לכם להבין את זה, אבל קשה לי להתעלם מהעובדה הזאת, למרות שעד עכשיו הייתי מאוד חזק...
הייתי מוכן לשמוע ממנה משהו, הודעה, תגובה , לשפר את ההרגשה שלי.
אולי אני בכלל סתם חי באשליות...
תודה מריוס אשמח לתגובה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לדעת
אני עד עכשיו רק שמעתי לעצות שלכם ושל אנשים אחרים, ולא עשיתי שום צעד כזה או אחר מעל 3 חודשים...
פשוט מחר יש תאריך מסוים מיוחד, שבו חשבתי אולי כן לפתוח אצלה משהו ברגש, אתה שואל נכון.
מה אני מנסה להשיג פה?
למרות כל מה שאמרתם אני הייתי מוכן לנסות איתה סיבוב נוסף שזה יבוא ממקום אמיתי ושאולי היא השתפרה,
בפועל כי יש לי רגשות וקשה לכם להבין את זה, אבל קשה לי להתעלם מהעובדה הזאת, למרות שעד עכשיו הייתי מאוד חזק...
תודה מריוס אשמח לתגובה
צר לי ואולי רק לדעתי, זוהי טחינת מים. נכווית. בעצמך סיפרת שלאורך כל התקופה הגברת נתנה לך לחוש עד כמה אתה "קטן". למה לחזור לזה? תן לגלים לשכוך וצעד הלאה אל עבר עתיד חדש? למה שתשלה את עצמך שוב בתקוות שווא שהיא "תתעשת" ותשיב לך? ואם תשיב? תאמר לך שתחדל "לחפור"? האם זה לא נראה לך מיותר?
אז סליחה שאני אולי נשמע בוטה, אבל אתה חייב להבין, שככל שתזדרז להתרחק וללכת הלאה, כך ייטב עבורך.

מריוס זכריה

Member
מנהל
אני עד עכשיו רק שמעתי לעצות שלכם ושל אנשים אחרים, ולא עשיתי שום צעד כזה או אחר מעל 3 חודשים...
פשוט מחר יש תאריך מסוים מיוחד, שבו חשבתי אולי כן לפתוח אצלה משהו ברגש, אתה שואל נכון.
מה אני מנסה להשיג פה?
תודה מריוס אשמח לתגובה
האמת היא שאין לי תגובה חדשה. מה שכתבתי זה עדיין מה שאני חושב:
1. רוצה לכתוב לה - תכתוב. מה שיהיה יהיה. גם אם היא לא תגיב כמו שאתה מקווה, לפחות זה שכתבת לה יעזור לך להמשיך הלאה.
2. למה היא חסמה אותך? כמו שאמרתי בתגובה הראשונה, ההשערה שלי היא שהיא הייתה מפוצלת בין חלק שרצה להתחתן, לחלק שלא רצה אותך. היא התלבטה וסבלה, עד שהחליטה לחתוך. מאותו רגע היא התקדמה הלאה. ההכרעה התקבלה. בשבילה, כשאתה כותב לה, זה מעורר את הצד שכן רצה להתחתן, וזה גורם לה סבל, שבעיניה כעת מיותר. לכן היא לא רוצה לשמוע ממך.

אבל זכותך לכתוב...

ואם כמו שמישהו פה רמז, זה יגיע לצו הרחקה - אז שיהיה. אני כמובן לא בעד להטריד אקסים/יות, אבל מכתב אחד בכמה חודשים נראה לי לגיטימי.

מריוס זכריה

Member
מנהל
מה אני מנסה להשיג פה?
תודה מרי

מה אני מנסה להשיג פה?
תודה מריוס אשמח לתגובה
דעתי נשארה ללא שינוי (כי גם לא השתנה כלום במצב עצמו).
מאחר ואתה מאוד רוצה לכתוב לה או לפנות אליה בדרך כלשהי, אז פשוט תעשה את זה.
אני מקווה שתצליח. לא חושב שיש סיכוי גבוה, אבל תמיד יש סיכוי כלשהו.
ובמיוחד שכל כך חשוב לך לנסות, אז למה לא?
לא יצליח - לפחות ניסית ולמדת מזה משהו.
ואם יצליח - מה טוב.

מריוס זכריה

Member
מנהל
האמת היא שלא הבנתי מה אתה שואל.
נכון שרק אתה מרגיש את הרגשות שלך, ואני והאחרים מתייחסים לזה כל אחד לפי הבנתו את המצב, מי יותר אמפתי ומי פחות.
אבל באמת, אף אחד לא נמצא בנעליך.

אני חושב שאם אתה מרגיש צורך לנסות צעד כזה, אז תנסה אותו.
ואני באמת מקווה שזה יעבוד בשבילך.
אם לא תנסה, לא תדע, ואולי אחר כך תתחרט.

וחוץ מזה, אם זה מה שהלב שלך רוצה, אז זו סיבה טובה בפני עצמה.

elvinnox

New member
שמע, מבין אותך זו תקופה לא פשוטה.
אבל מבטיח לך שברגע שתביא 10 בנות, תראה שלאט לאט זה נרפא.

אולי הראשונה או השניה, זה יראה לך מאולץ ולא טבעי, בשלישית / רביעית כבר זה יהיה יותר קל
ובחמישית / שישית וכו' אתה כבר פחות תחשוב עליה ותתנקה.
לבסוף תגיע משהי שתקסים אותך שבכלל לא תבין מה עשית עם הדבר הזה.

הכי חשוב - להתנקות לגמרי, למחוק ולחסום מכל רשת חברתית/וואטסאפ/טלפון.
שעולה לך הרגע הכי קטן להתקשר אליה - תחליף את זה באחת מה-10 שיהיו לך.

בהצלחה

למעלה