נציבות קבילות הציבור משרד הבריאות

נציבות קבילות הציבור משרד הבריאות

1. אשמח מאוד לקבל עזרה כאן לקבלת כתובות ומיילים שאוכל לפנות לבקשת תרומות לתת חיים לבעלי כי משרד הבריאות גזר עליו "גזר דין מוות". 2. "אהבתי מאוד" את התשובה של דר' קרני רובין נציבת קבילות משרד הבריאות שפותחת את מכתבה בתשובה השלילית לקבילתי למימון האווסטין ובסוף המכתב מאחלת איחולים "כנים" להחלמת בעלי בזמן שהיא יודעת שללא אווסטין הוא לא יחיה, ועוד מוסיפה הדר' במכתבה שפניות כמו שלי עוזרות לה להפנות את תשומת הלב לאותם שירותים. דר' קרני! עד שמישהו שם תתעורר לו תשומת הלב משרד הבריאות ידרוך לצערי על הרבה גויות והם יתקדמו יופי במשכורת, בתנאים הפיזים וכסאות בשווי אלפי דולרים. מה לעשות רוב העם אמר ממשלת ליכוד שלא רואה ממטר את החולים ומעוטי היכולת.

t32

New member
אתי

למי את מעונינת לפנות? האם לאנשים פרטיים או לגופים מסחריים? יש לי כמה טלפונים וכתובות רלוונטיות - אשלח לך במהלך השבוע. קחי בחשבון שזה בהחלט לא קל. המחלה הזו לא מספיק פוטוגנית ומלבד זה רוב האנשים מעדיפים לתרום לאגודה למלחמה בסרטן וחושבים שבזה תיפתר הבעיה. אני מקווה שתצליחי. ואכן התשובה של ד"ר רובין "מקסימה". יפה שהיא מצאה שימוש למחלה של בעלך. ממש יפה. עוד סיבה להתפלל לנצחון ולו רק חלקי בבג"צ בחודש הבא.

למעלה