נצ'י נץ' - כי היה לי זמן פנוי

Nechi Nech

New member
נצ'י נץ' - כי היה לי זמן פנוי

לאחר ימים רבים של חוסר מעש, ריכזתי 16 מש אפים חביבים. הרעיון הכללי של האוסף הזה הוא זמרי רגאיי על מקצבי ראפ. וזהו בעצם. טראקליסט: 01 Intro - Burning Spear - Jah No Dead 02 Baby Cham - Babylon Boy Aint Nothin To Fuck With 03 Sizzla, Elephant Man, Beenie Man & Chulu - Di Secret 04 Gentleman feat. Bounty Killer - Man A Rise From The Corner 05 Shabba Ranks - Shot A Fire In All Di Stress 06 סאקטור - אי וודאות (Remix) 07 Damian Marley - Wellcome From Day To Day 08 General Degree & Admiral T - Limited Edition, Lean Back Batty Boy 09 Capleton - SupaStar 10 Cobra, Baby Cham, Vybz Kartel & Beenie Man - Stuck Inna Di Brain 11 Cocoa t feat. Buju Banton - Go Home SoundBowy 12 Gentleman - Superior inna hardcore 13 Bounty Killer, Beenie man, Sizzla, Super Cat, Vybz Kartel & Miss. PiLPeLeT - Black Helicopters In Jamaica 14 Buju Banton - Champion... HipHop Style 15 נימי צ'ולו ומג'יק - בא לה אחושרמוטה בא לה 16 Elephant Man - Always Low יש באלבום הזה כמה הפתעות (חלקן מוזרות, חלקן יותר) סתם לידע כללי- לא השקעתי במש אפים יותר מידי... האוסף הזה - כשמו כן הוא... כי היה לי זמן פנוי, לא יותר
*להשיג בסולסיק הקרוב לביתכם (ובמסרים, ובאייסיקיו, וכל מיני כאלה) תודה מראש. צוות הנהלת החבובצ'יקים.

ZeusMan

New member
ריספקטה !!!

אני זוכר שאופיר רק התחיל במאש אפים ותראה איפה הוא היום... תמשיך כמוהו ותגיע לשם יא ראסטה...

טובא

New member
חבבוצ'ק!!!

כבוד!!! תן לי עותק!!! תודה מראש טובא-מפקד צוות אבטחת החבובצ'יקים! :)

Nechi Nech

New member
יאמאן ../images/Emo13.gif תודה על הפרגון חבר'ה.

בימים הקרובים אני אעלה את האלבום/מיקסטייפ/דבר לא מוגדר הזה לשרת יציב ומחושגז. חבובצ'יקיםםם!!!

למעלה