נראה לכם שיחסים בין גברים

נעימה 5

Active member
לנשים על רקע חברי בלבד , ללא רקע רומנטי
יתכנו??ואולי נוסיף שהאשה חתיכה???

נערך לאחרונה ב:

קלייטון.ש

Well-known member
בטח, אם אין ביניהם משיכה מאף צד. אם שניהם בקשר זוגי אז זה גם מקל, אבל גם אם לא זה אפשרי בהחלט. לי יש ידידה קרובה מגיל 18 (אני בן 45), תמיד היינו חברים טובים ומעולם לא היתה לנו בעיה של משיכה זה לזו.

נעימה 5

Active member
אני חושבת שלא, תמיד יהיה באויר מתח רומנטי,,
בכדי למנוע זאת רוב הסלבים הנשים, יוצרות קשרי ידידות עם הומואים
בכדי להיות מוגנות וטבעיות,ביחסים שלהם , ללא אוירה רומנטית,

פונדיצ'רי

Active member
בטח, אם אין ביניהם משיכה מאף צד. אם שניהם בקשר זוגי אז זה גם מקל, אבל גם אם לא זה אפשרי בהחלט. לי יש ידידה קרובה מגיל 18 (אני בן 45), תמיד היינו חברים טובים ומעולם לא היתה לנו בעיה של משיכה זה לזו.
הייתי בטוחה שאתה מעל 60....

Harrington

Well-known member
מנהל
בלי יחסים רומנטיים יתכן, בלי שאף אחד מהצדדים יחשוב מעת לעת באופן רומנטי (או ...) על השני, זה לא.

אבח"י

Well-known member
לנשים על רקע חברי בלבד , ללא רקע רומנטי
יתכנו??

בוודאי שכן
אמר צבי לעפרה
עת חיזר אחריה
ברחבי מדבר קלהארי
סביבם רשרושי תנועת טורפים
דאיית ציפורי הטרף ואוכלי הפגרים
הבה נהיה ידידים
נגן זה על זו כמו שניים
שהם נשמות תאומות
בלאו הכי לגדל ילדים קשה
ואצלנו במדבר, לגור שלנו אולי עשרים אחוז של התכנות חיים,
עזב אחוריה ובא לפניה
שפתיו נשקו שפתותיה בג'סטה אחאית.
ומאז מספר סבא צבי לנכדיו, לניניו ואפילו ל-שישיו
על אותה עפרה
אתה חי בחברות מלאה ואמיצה שנה תמימה
בדירה תל אביבית קטנה
ללא סקס, ללא רומאנס אלא רק מתוך דאגה הדדית
זה לזו וזו לזה.

אבח"י

Well-known member
אני חושבת שלא, תמיד יהיה באויר מתח רומנטי,,
בכדי למנוע זאת רוב הסלבים הנשים, יוצרות קשרי ידידות עם הומואים
בכדי להיות מוגנות וטבעיות,ביחסים שלהם , ללא אוירה רומנטית,

ונשים לא סלביות, לא מתידדות עם הומואים?

אור גינאל

Well-known member
נשים אוהבות לבדוק גבולות, ולמי שאין גבולות הוא לא ממש מעניין אותן.
ברגע שמתגלה אצל הגבר גבול שיש לבדוק מתפתח קשר רומנטי,
ברגע שהגבול נפרץ הקשר נגמר.

אבח"י

Well-known member
נשים לא לסביות יכולות להתידד עם הומואים אבל לא מחפשות זאת במודע,,כדי שיהיו מוגנות מפני הגברים המתרידים
שקים הרבה יותר בחברת הסלבים,

מה אגיד לך, הטענה נשמעת כלכך מופרכת, במיוחד לאור הכרותי המעמיקה עם העולם הזה, יחסי נשים - גברים הומוסקסואלים. כן ודאי, ישנן אותן "סלביות" שללא "החבר ההומו שלי" ו"כלב קטן" לא עומדות בדרישות התפקיד, אבל היי - מנשים כאלה את מכלילה וקובעת??

אבח"י

Well-known member
נשים אוהבות לבדוק גבולות, ולמי שאין גבולות הוא לא ממש מעניין אותן.
ברגע שמתגלה אצל הגבר גבול שיש לבדוק מתפתח קשר רומנטי,
ברגע שהגבול נפרץ הקשר נגמר.

ווייי, אולי נעשה כאן תחרות הקלישאות, הסטריאוטיפים, הדעות הקדומות.

אור גינאל

Well-known member
ווייי, אולי נעשה כאן תחרות הקלישאות, הסטריאוטיפים, הדעות הקדומות.
כן, כן , כן , בטח ! בכיף !!!
אם אנחנו כבר בשוונג, אז בא תשמע עוד קלישאה -

בדירה תל אביבית קטנה
זה לזו וזו לזה.

אדוני הנכבד, אתה מענה את הבחורה - שחרר אותה! או שהיא הולכת עם מישהו אחר מהצד או שהיא הולכת עם מישהו אחר בידיעתך.
בחורה שלא מגיעה לפחות פעם בחודש לאביונה היא מתחרפנת .
אם אתה רוצה דאגה הדדית אז תגדל כלב.

אבח"י

Well-known member
כן, כן , כן , בטח ! בכיף !!!
אם אנחנו כבר בשוונג, אז בא תשמע עוד קלישאה -

בדירה תל אביבית קטנה
זה לזו וזו לזה.

אדוני הנכבד, אתה מענה את הבחורה - שחרר אותה! או שהיא הולכת עם מישהו אחר מהצד או שהיא הולכת עם מישהו אחר בידיעתך.
בחורה שלא מגיעה לפחות פעם בחודש לאביונה היא מתחרפנת .
אם אתה רוצה דאגה הדדית אז תגדל כלב.

מה הקשר בין המחט ל- XXX? אני לא מענה את אף אחת, רבש"ע. כבר בנית לי פרופיל, דמות, ומעשים הפוגעים בנשים. אשה החיה ללא סקס בדירה משותפת עם הומו, כדאי שתקנה לה ויברטור, או למצער, תצא "לצוד" גבר למהיר איפה שהוא ולשחרר את הקפיץ. מה זה קשור בכלל ליחסי נשים והומוסקסואלים, ומה זה קשור להבלותא - רק סלביות בוחרות כאלה חברים. נשים "רגילות" לא מודעות. מאיפה החארטות האלה? משיח בנות על הטיילת בת"א למראה יפיופי העיר העולים מהרחצה אוחזי ידיים.

אור גינאל

Well-known member
מה הקשר בין המחט ל- XXX? אני לא מענה את אף אחת, רבש"ע. כבר בנית לי פרופיל, דמות, ומעשים הפוגעים בנשים. אשה החיה ללא סקס בדירה משותפת עם הומו, כדאי שתקנה לה ויברטור, או למצער, תצא "לצוד" גבר למהיר איפה שהוא ולשחרר את הקפיץ. מה זה קשור בכלל ליחסי נשים והומוסקסואלים, ומה זה קשור להבלותא - רק סלביות בוחרות כאלה חברים. נשים "רגילות" לא מודעות. מאיפה החארטות האלה? משיח בנות על הטיילת בת"א למראה יפיופי העיר העולים מהרחצה אוחזי ידיים.
אף על פי שזאת סטיה מהנושא של פותחת השרשור שאתה הובלת לכיוון שמעניין אותך ליחסי נשים והומוסקסואלים, היות ומשהו בהודעה שלי נצנץ בו מעט מהאמת לכן הגבת, אמנם בשלילה, אבל זו גם תגובה.
לעצם העניין, מאיזה כיוון שלא תסובב את זה, ביחסים בין גברים לנשים תמיד נכנס בסוף הקשר הפיזי, יחסים אקראיים תמיד יובילו למחלות ולעוגמת נפש. ואם כבר יש כוונה למסד קשר קבוע גבולות האישיות הם הדבר הראשון שנבחן, אפילו שלא למדת פסיכולוגיה, אתה יודע מה הגבולות שלך ואתה מצפה שהאחר לא יעבור אותם, האישה היא זו הראשונה לבדוק את הגבולות ויש אינסוף שיטות, אבל בגלל שאתה סוטה מהנושא אני אשאיר אותך שם.

למעלה