נראה לכן ש-90210 מאיימת על גוסיפ גירל?

JAP Noa

New member
נראה לכן ש-90210 מאיימת על גוסיפ גירל?

יאללה דיון
נראה לכן ש-90210, הסדרה החדשה ומלאת הבאזז של CW מאיימת איכשהו על מעמדה של גוסיפ גירל כסדרת הדגל של הערוץ? ונראה לכן שיש מקום לשתי סדרות שהן דיי מקבילות? [חייהם הקשים של העשירים, איי איי קשה לבזבז כל כך הרבה כסף ולגור במנהטן / בוורלי הילס?] או שאולי זה דווקא טוב ש-90210 עלתה?
אני מחכה לשמוע מה דעתכן
[וכמובן ממש ממליצה לכן לראות את הפרימיירה שכללה את 2 הפרקים הראשונים..אחלה סדרה
]

SShaii

New member
שאלה קשה../images/Emo3.gif

עכשיו, כשהסדרה ממש בהתחלה (90210), מן הסתם היא זוכה ליותר באזז וכנראה שיסקרו אותה הרבה יותר ממה שמסקרים את "גוסיפ גירל", אבל נראה לי שעוד כמה זמן זה יעבור לאנשים
ואני לא אומרת את זה בגלל שאני מעדיפה את גוסיפ גירל.. כי פשוט 90210 היא סדרת המשך ועוד לא ראיתי סדרת המשך אחת שהצליחה.. לא ראיתי את שני הפרקים הראשונים, אבל שמעתי שהם היו ממש טובים D: בכל אופן, אני לא מתכוונת לראות את 90210 כי זה יותר מדי.. (גם גוסיפ גירל וגם זה D:) ונראה לי שגוסיפ גירל תשאר עדיין ה-סדרה של CW :)

RayoDeLuz

New member
ראיתי את שניהם...

אני לא חושבת שזה יצור בעיה מכיוון ששניהם משודרים בימים אחרים... כך שזה לא יהיה ממש מפריע... אהבתי את שניהם למען האמת..

JAP Noa

New member
לדעתי..

אני דווקא שמחה שיש 2 סדרות כאלה כיפיות ופאן.. אם כבר נראה לי ש90210 תתחרה עם פריוולדג'ד..
בכל מקרה זו סדרה מעולה ואני ממש שמחה שהיא עלתה, וקצת תחרות לא הרגה אף אחד, אולי זה אפילו יגרום ליוצרים של גוסיפ לשפר אותה ולהפוך אותה ליותר טובה

Robin Sparkles

New member
90210 זו סדרה מאוד טובה לדעתי

אבל לא נראה לי שתהיה בין הסדרות תחרות כי העלילה שלהן נראית דוה אבל רואים שיש בין הסדרות הבדל שאני לא יכולה להסביר
נדבקתי לשיר viva la diva אחרי שהוא היה בסדרה חח ולעוד שיר שאני לא זוכרת את השם כרגע...

למעלה