נרקומן סיגריות

• פותח הנושא jaki5
  • פורסם בתאריך

jaki5

New member
נרקומן סיגריות

שלום לכולם הינני מעשן 35 שנה 4 חפיסות ליום מאד רוצה להפסיק האים יש דרך כל שהיא להפסיק .רפואית או נפשית או כל דרך אחרת אני יודה לכולכם אים תציעו הצעות בנידון בתודה מראש

yaeli88

New member
לז'אקי 4-5 ברוך הבא הכנס,,,../images/Emo96.gif

שלום לך ז'אקי אני מקווה שאני מאייתת טוב את שמך , אז ככה גם אני עישנתי 20 שנה ומתאריך 20,2,03 אני גמולה ונקיה. ועכשיו לשאלה איך? טוב כמו למרבית המעשנים באיזשהו שלב רוצים או חושבים להפסיק אך קשה לעשות זאת לבד ויש כאלה שצריכים דחיפה קטנה או הבנה או הארה של החיים. אז אני נגמלתי דרך האינטרנט לקחתי את ההמלצה מפורום גמילה מעישון, נכנסתי לאתר ועיינתי טוב טוב בכתוב , המחיר ניראה לא בשמיים (לעומת מחיר כל הסיגריות שאנו קונים , יכולנו לקנות מכונית יגואר או לפחות איזה רנו חדשה, לא?) אז בקיצור לא שיתפתי אף אחד בעניין זאת אומרת מאלה הקרובים לי ביותר מחשש שזה לא יעבוד לקחתי לי טווח ביטחון של כמה שעות אחרי וראיתי שאין לי ולא בא לי בכלל על סיגריה והייתי רגועה וככה הודעתי לבעלי על מנת לקבל את תמיכתו ואח"כ סיפרתי לילדים ואתה יודע מה בתחושותי ובתודעתי אני יודעת בודאות אל הסיגריה אני לא חוזרת ולא אגע בה יותר אני רחוקה ממנה מרחק שנות אור. ועכשיו אליך ז'אקי אני מעבירה לך או לכל מי שהחליט הבוקר להיפטר מהסיגריה את כתובת האתר: www.no-smoke.com אני מאחלת לך בהצלחה מכל הלב ובמיוחד תאמין בעצמך זה יחזיר לך את חלק מהביטחון העצמי שאבד לך והלך אל הסיגריה, "אם אין אני לי מי לי"
|אוטויעלי צרפת

jaki5

New member
גמילה מעישון

שלום לך קראתי את תגובתך זה מאד מעניין אותי איך אנשים מפסיקים לעשן בין רגע ואני שניסיתי את כל הדרכים לא מצליח להפסיק כל פעם שאני מנסה אני מעשן יותר יש לי גם בעיה כרגע אני אב שכול בני נפל בצבא אני בטיפול פסכולוגי ואני בכול זאת נילחם בתופעה של הסיגריות אני מחפש להיגמל בשיטה רפואית אני ממש מודה לך ואת עוזרת לי בהכונה שלך אני מעריך זאת אני מקוה שתוכלי להמשיך לכתוב אלי ונוכל לחזק אחד את השני בתודה מראש גקי

yaeli88

New member
../images/Emo184.gifלז'אקי שבוע טוב../images/Emo42.gif../images/Emo26.gif

ראשית אני מאוד מזדהה עם מצבך ואני יודעת גם שזהו הכאב שלך ושל משפחתך וזה אישי ביותר אך גם הבנה לאומית של כל הסובבים גם אם הם לא חלק מהמשפחה, השכול הוא כאב לאומי . מה גם שאני אישית איבדתי את חברי במלחמת שלום הגליל וזה איתי , אך כידוע החיים חזקים מהכל אפילו מהמוות, כי אחרי שנמות לא נוכל לעשות כלום וניתנה לנו ההזדמנות אז צריך לנצל אותה ועוד בשביל כל היקרים לנו שכבר לא איתנו. אני רוצה לשתף אותך בכמה גילויים שלי שלאחר הגמילה , ,,, אני מעריכה את עצמי יותר , אני יותר אני זאת אומרת אין לי את המחבוא של עשן הסיגריות אני גלויה יותר לציבור , אני לא מרגישה בושה , או מפריעה בגלל העישון. אני חופשיה יותר ואני פתאום הבנתי בודאות שהדבר הזה בעצם הסיגריה, מנהל לך את החיים תרתי משמע , שבעצם הדבר המסריח הזה את כולם מבריח. אני פתאום גיליתי שאני כמעט ולא מסתכלת במראה , מה שלפני כן עשיתי שלא במודע הרבה וללא צורך, ואיך הרופא שלי אמר:מרגישים שקיבלת יותר ביטחון עצמי לאחר הפסקת העישון , והפנים שלך הרבה יותר מאירים ורגועים. עוד דבר שגיליתי וזה לא שלא ידעתי , תמיד מצאתי "צידוקים" למה לא להפסיק לעשן:כי הייתה לי ילדות לא רגילה, כי התעצבנתי בעבודה או בבית כי, כי, כי וזה לא נגמר והנה עכשיו אני נקיה נפשית ופיזית ופיניתי לי זמן עצום כי נגמרו התרוצים. אז קודם כל תחשוב אגואיסטי על עצמך , על מהות חייך וזה יתרום קודם כל לך עצמך ואחר כך לסביבה. ותאמין לי ההילה של בנך ז"ל תשהה מעליך יותר נקיה כי עשן הסיגריות מסתיר הרבה נדבכים ולא מאפשר לנו לפתוח אותם. בנך ז"ל היה מיחל שתזכור אותו יותר שנים כי כידוע הסגריות בסופו של דבר מקצרות לנו את החיים. אני כותבת והדמעות זולגות כי אני יודעת ומבינה את מצבך , אך אולי קצת הגזמתי או הרחקתי לכת באמירות אבל זו אחת התוצאות של הגמילה שאני מרשה לעצמי להגיד את מה שאני חושבת אבל בהמון אמפטיה ואיכפתיות ומכל הלב. טוב אני יוצאת אם משפחתי (בעלי וארבעת ילדי החמודים)לטיול בחיק הטבע, אנו גרים באזור מקסים במערב צרפת, בכפר קטן הנושק לים , ומאז שהפסקתי לעשן , אני עושה זאת בשמחה יתרה, אז שיהיה לך ולמשפחתך יום טוב, ושבוע טוב.
"אם אין אני לי מי לי"
יעלי צרפת.

jaki5

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo48.gif ליעלי צרפת

ליעל שלום כודם כול שתהנו מהטיול את ומישפחתך את לא יודעת כמה את עוזרת לי בשיחתך אלי את נותנת כוח רוחני לי ברגע זה אני מפחית מלעשן סיגריה אחת לשעה ורצתי להגיד לך כמה את צודקת במה שאמרת לי על בני ואני אוהב את יושרך בעיניןזה אני מקוה שתהנו מהטיול שלכם מימני גקי דרך אגב את אישה מדהימה

yaeli88

New member
../images/Emo149.gifלז'אקי ולכל הפורום פורים שמח!

לז'אקי תודה על המחמאה , ותמשיך בדרך שבחרתה ושהיא מתאימה ליכולות שלך, אני אמשיך לתמוך בך ובטח גם עוד חברי פורום . אז ",,,החיים יפים כדאי לכם לחיות,,," "אם אין אני לי מי לי"
יעלי צרפת.

למעלה