נשות הטאליבן

ועדיין,

תנסה בעברית.....

Silly Wisdom

New member
|מאמינה עם עיני עגל|

אוף חבל שאין אייקון כזה. כמו המעפנות האלה עם העיניי עגל שמאמינות במטיפים וכמרים משיחיים. רק לדמיין את זה חח

gilroz

New member
המילה יותר נכונה זה נשות הפסיכיאטר

הן צריכות כדורים דחוף, בוודאי שאי אפשר לדעת איך האמהות לבשו, נראה להן שהן לבשו ככה אז הן מתלבשות ככה, איזה דור משוגע אנחנו היום...

יאק!

לא הייתי אומרת שהמראה שלהן מושך לכיוון פרוצות.. אבל בהחלט הן מוזרות ומושכות את העין!וזה נראה החמרה החמרתית! ו..איך לעזאזל אמשלך הגיעה לזה?בדיוק חשבתי לי-למה שאישה שפוייה ממוצעת תחשוב שזו הדרך שבה צריך להתלבש??

aint mindless

New member
לא התכוונתי להגיד שהן פרוצות.

הכוונה הייתה לראות שזה חריג ולא מקובל אפילו אז. לפני כמה שנים היינו בבית מלון, אמא שלי הכירה בחורה מבית שמש שהייתה מכוסה כולה חוץ מהפנים. היא שכחה מזה, אחר כך יצרה איתה קשר, התלהבה מהרעיון של השכבות שאומר שכמה שיותר שכבות זה יותר טוב וצנוע שלא יראו צורת הגוף וכו... בקיצור, משם זה הלך רחוק יותר ויותר ע"י חיבור לקליקות הנכונות. הנשים שהולכות ככה מוקסמות מהדרך הזאת ופועלות כדי לפרסם אותה ברבים. אפשר להגיד שזה סוג של מפעל חיים שהן מפתחות לעצמן: הדפסות אלפי דפי חלוקה, חלוקה שלהם, ארגון כנסים. אמא שלי היום בזה בכל בכח. אז מה זה נותן? סוג של ערך מוסף.

Hollywood 210

New member
מסכימה.

‏לא חושבת שאתה כופר, כי אני בעצמי חושבת בדיוק כמוך. אמא שלי הכירה כמה נשים כאלו, אני מצידי לא אהבתי את זה מעולם, זה באמת גורם לסיבוב ראשים כשהן עוברות, אז לא- אין פה צניעות.

למעלה