נשים יקרות

avivar

New member
נשים יקרות

ב ה צ ל ח ה ענקית!! עצם הקמת קומונה זאת מעידה על כך שמספר הנשים שעוסקות בספורט תופס תאוצה, כן ירבו. מאחלת לכן ולנו קומונה עם הרבה תוכן והעצמה. באהבה גדולה אביבה

dganitm

New member
היי אביבה ../images/Emo24.gif

תודה רבה חמודה הפורום הזה ישמש את כולנו וכן, יש הרבה מאוד נשים שעוסקות בספורט והגיע הזמן לתת להן את הבמה שלהן
מתי את באה לרכוב איתנו? דגנית

avivar

New member
היי דגנית (מור..וכולן..)

מספר דברים: רק בקומונה של בנות יש ככ הרבה חום ופירגון!! זהו ההבדל הכי בולט לצערי בין נשים בספורט וגברים. אנחנו לא מודדות למי יש יותר מי יותר הצליחה ובכמה.. אנחנו כאן כי טוב לנו וחשוב לנו שיהיה טוב גם לסביבה שלנו זה נקרא היזון חוזר.. שמחתי לשמוע שאת שוב על דו גלגלי..מכירה את ההרגשה של אחרי פציעה, חוסר האונים והפינטוזים, וכשזה מגיע, יש אושר גדול. מור, את לימדת אותי להיות "דולה".(עם קובוץ או שורוק).תודה לך. דגנית, אני אוהבת לרכב,בכל זמן בכל מצב ובלבד שזה יהיה באופני כביש בלבד!! פתוחה להצעות מגונות.. אביבה

מור שלז

New member
ממש שמחה שאת כאן ../images/Emo24.gif

חשבתי עליך הבוקר, וקיויתי לראות אותך כאן. באמת יש הרבה חום ופרגון בקבוצה של נשים, ויש דברים שרק נשים מבינות... ויחד עם זאת, גברים שאני מתאמנת איתם (כן, אני אוהבת להתאמן גם עם גברים) מספרים שגם בקבוצה מעורבת, זו אחת ההשפעות שיש לנשים. שבדרך כלל בקבוצות מעורבות שכאלו, יש יותר פרגון (גם מצד הגברים, לא רק הנשים). ולגבי ה"דולה" - הסמקתי
עד כמה שאני זוכרת - את מאז ומתמיד היית דולה. בכל מקרה עוררת בי מחשבות על הנושא, אבל זה כנראה לפוסט נפרד...

למעלה