סבא, עדיין מעוניין לחסום את מלאכת מחשבת בכל החשבונות שלו? אם לא אז לא, אבל אם כן, אז שתדע שהוא כותב בפורום אקטואליה בכינוי xyxy210.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כמו תמיד, אני לא התחלתי בכלום ושום דבר אלא כרגיל, רק מגיב למתקפות של בריונים.

מה מלאכת מחשבת עשה? הנה מה שהוא עשה:

לכידת אינטרנט_1-11-2023_214528_www.tapuz.co.il.jpeg

אמנם זה נכון, אני צדיק וקדוש, ובמשך זמן ממושך התעקשתי להגן על מלאכת מחשבת, ואמרתי לסבא "אולי נוריד לו את החסימות? חראם. האיש זקן רצח", וגם התנגדתי לספקולציות שסבא העלה בדבר נטיותיו המיניות של האיש, כל זה תוך כדי, ממש תוך כדי ובזמן אמיתי, כאשר אני מגן עליו מול סבא, מלאכת תוקף אותי, בטענות שאני טרול, שנמאסתי, בקשות מהמנהלים שיחסמו אותי וכדומה', אבל די, חלאס, כמה אפשר?

צדיק-צדיק וקדוש-קדוש, אבל ברמה של מריה תרזה או משהו, לא ברמה של ישו, כן?

אז מה שאתם רואים שנכתב בתמונה למעלה זה הקש ששבר את גב הגמל, אז הנה אני ***** את מלאכת מחשבת, כי כמה אפשר לבוא אך ורק בטוב, והבן-אדם כל-כך מתוסבך, שאפילו הכלל "יחס גורר יחס" אינו תקף אליו, ולא משנה כמה אני טוב ונחמד, הוא ממשיך להתייחס אליי כמו לזבל? אז הנה אני חושף אותו בתור מלאכת מחשבת בפני סבא, כמובן רק למקרה שסבא ירצה לחסום אותו, ואם לא אז לא, אבל אני את שלי עשיתי.

ישראלה, מישהי שפעם הכרתי, צדקה כשאמרה לי כך: "אתה בן-אדם יותר מידי טוב", היא אמרה, "אסור להיות ככה".

היא צדקה, כי אם תהיה יותר מידי טוב, אנשים רק ידרכו עליך.

אז מה הלקח? לא להיות בן-אדם טוב? כמובן שלא!

הלקח הוא לא להיות בן-אדם יותר מידי טוב.

ולכן זה הכול שאלה של מידות.

אם תוקפים אותך, מותר להחזיר טובה תחת רעה, במשך זמן מה, כבדרך של כאילו כמו ניסיון של להכניס לפעולה את הכלל של "יחס גורר יחס" ולתקן יחסים עם אדם, כמו כשכוכבית מצויה עזרה לי עם תרגיל במתמטיקה דווקא אחרי כל הרע שהיה בינינו, ואני הבנתי את המסר הסודי של "אני מצטערת על כל מה שהיה בינינו" וכמובן נעניתי לה בחיוב ומאז הכול היסטוריה ואנחנו חברים טובים.

אבל, אם לאחר זמן מה זה לא עובד, אז זה כבר בגלל הבן-אדם השני, ואז כבר באמת אין ברירה.

תוקפים אותכם? תגנו על עצמכם!

מנסים ***** אותכם? תנסו ***** אותם בחזרה! כי אחרת, הם ינסו ***** אותכם לנצח.

מקווה שהניסיון שלי ***** את מלאכת מחשבת יעבוד, והוא ייחסם לצמיתות בחשבונו xyxy210 על ידי סבא.

סבא לא יחסום?

לפחות בפעם הבאה שמלאכת מחשבת יחשוב ***** אותי, הוא יחשוב פעמיים, כי הוא יזכור שכשמנסים ***** אותי, אני מנסה ***** בחזרה.

לסיכום,

והלקח של הסיפור הזה,

הוא שבחיים צריך מידתיות.

אל תנסו להיות ישו.

תנסו להיות מריה תרזה.

תבואו בטוב, תפיצו אור, שמחה ואהבת חינם מסביבכם, ולעולם אל תהיו אלו שהתחילו ראשונים,

כל זה לא עובד? וובכן, זה כל מה שיש ושאפשר לנסותו, ומי שכל-כך הרבה טוב מהצד שלכם לא עובד עליו,

זה כבר מישהו שהוא בעצמו יש לו בעיה, ואז ****** אותו בכל הכוח.

אני לא הבחור הרע, אני הבחור הטוב. אבל מי שינסה ***** אותי? אני ***** אותו בחזרה ומכל הלב.

השם שלי הוא מאור, ואני מלך. איזה סוג של מלך אני? אני מלך טוב, כמו טומן מ"משחקי הכס":

Tommen_Baratheon_Amoka.jpg

או אולי וייסריז מ"בית הדרקון":

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg

אבל מי שיכריח אותי להיות מלך מסוג אחר? הכול בסדר. למרות שאני ממש לא כזה באמת, וזה הכי לא האני האמיתי, במידת הצורך, גם ג'ופרי אני יודע להיות.

139789f3ed4c221fe272b38a463384be.jpg

לסיום, כמובן שמלאכת מחשבת הוא גם פתרונות לכל.

מה שנקרא מרוסיה,

באהבה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כמו תמיד, אני לא התחלתי בכלום ושום דבר אלא כרגיל, רק מגיב למתקפות של בריונים.

מה מלאכת מחשבת עשה? הנה מה שהוא עשה:

צפה בקובץ המצורף 93715

אמנם זה נכון, אני צדיק וקדוש, ובמשך זמן ממושך התעקשתי להגן על מלאכת מחשבת, ואמרתי לסבא "אולי נוריד לו את החסימות? חראם. האיש זקן רצח", וגם התנגדתי לספקולציות שסבא העלה בדבר נטיותיו המיניות של האיש, כל זה תוך כדי, ממש תוך כדי ובזמן אמיתי, כאשר אני מגן עליו מול סבא, מלאכת תוקף אותי, בטענות שאני טרול, שנמאסתי, בקשות מהמנהלים שיחסמו אותי וכדומה', אבל די, חלאס, כמה אפשר?

צדיק-צדיק וקדוש-קדוש, אבל ברמה של מריה תרזה או משהו, לא ברמה של ישו, כן?

אז מה שאתם רואים שנכתב בתמונה למעלה זה הקש ששבר את גב הגמל, אז הנה אני ***** את מלאכת מחשבת, כי כמה אפשר לבוא אך ורק בטוב, והבן-אדם כל-כך מתוסבך, שאפילו הכלל "יחס גורר יחס" אינו תקף אליו, ולא משנה כמה אני טוב ונחמד, הוא ממשיך להתייחס אליי כמו לזבל? אז הנה אני חושף אותו בתור מלאכת מחשבת בפני סבא, כמובן רק למקרה שסבא ירצה לחסום אותו, ואם לא אז לא, אבל אני את שלי עשיתי.

ישראלה, מישהי שפעם הכרתי, צדקה כשאמרה לי כך: "אתה בן-אדם יותר מידי טוב", היא אמרה, "אסור להיות ככה".

היא צדקה, כי אם תהיה יותר מידי טוב, אנשים רק ידרכו עליך.

אז מה הלקח? לא להיות בן-אדם טוב? כמובן שלא!

הלקח הוא לא להיות בן-אדם יותר מידי טוב.

ולכן זה הכול שאלה של מידות.

אם תוקפים אותך, מותר להחזיר טובה תחת רעה, במשך זמן מה, כבדרך של כאילו כמו ניסיון של להכניס לפעולה את הכלל של "יחס גורר יחס" ולתקן יחסים עם אדם, כמו כשכוכבית מצויה עזרה לי עם תרגיל במתמטיקה דווקא אחרי כל הרע שהיה בינינו, ואני הבנתי את המסר הסודי של "אני מצטערת על כל מה שהיה בינינו" וכמובן נעניתי לה בחיוב ומאז הכול היסטוריה ואנחנו חברים טובים.

אבל, אם לאחר זמן מה זה לא עובד, אז זה כבר בגלל הבן-אדם השני, ואז כבר באמת אין ברירה.

תוקפים אותכם? תגנו על עצמכם!

מנסים ***** אותכם? תנסו ***** אותם בחזרה! כי אחרת, הם ינסו ***** אותכם לנצח.

מקווה שהניסיון שלי ***** את מלאכת מחשבת יעבוד, והוא ייחסם לצמיתות בחשבונו xyxy210 על ידי סבא.

סבא לא יחסום?

לפחות בפעם הבאה שמלאכת מחשבת יחשוב ***** אותי, הוא יחשוב פעמיים, כי הוא יזכור שכשמנסים ***** אותי, אני מנסה ***** בחזרה.

לסיכום,

והלקח של הסיפור הזה,

הוא שבחיים צריך מידתיות.

אל תנסו להיות ישו.

תנסו להיות מריה תרזה.

תבואו בטוב, תפיצו אור, שמחה ואהבת חינם מסביבכם, ולעולם אל תהיו אלו שהתחילו ראשונים,

כל זה לא עובד? וובכן, זה כל מה שיש ושאפשר לנסותו, ומי שכל-כך הרבה טוב מהצד שלכם לא עובד עליו,

זה כבר מישהו שהוא בעצמו יש לו בעיה, ואז ****** אותו בכל הכוח.

אני לא הבחור הרע, אני הבחור הטוב. אבל מי שינסה ***** אותי? אני ***** אותו בחזרה ומכל הלב.

השם שלי הוא מאור, ואני מלך. איזה סוג של מלך אני? אני מלך טוב, כמו טומן מ"משחקי הכס":

צפה בקובץ המצורף 93716

או אולי וייסריז מ"בית הדרקון":

צפה בקובץ המצורף 93718

אבל מי שיכריח אותי להיות מלך מסוג אחר? הכול בסדר. למרות שאני ממש לא כזה באמת, וזה הכי לא האני האמיתי, במידת הצורך, גם ג'ופרי אני יודע להיות.

צפה בקובץ המצורף 93719

לסיום, כמובן שמלאכת מחשבת הוא גם פתרונות לכל.

מה שנקרא מרוסיה,

באהבה.
ראשית תודה לך על האינפורמציה. |4U|
אבל מצידי שיילך להזדיין..הוא כבר לא מעניינותי.
הומואים זקנים ופטאתים הם הדבר האחרון שיפריעו לי בחיים. :)

הייתה כאן פעם מישהי שהיו לה בנים הומואים
היית צריך לראות כיצד הוא היה מקרקר ומכשכש סביבה כל היום וכל הלילה.
כנראה רצה שהיא "תזרוק לו עצם" . |חיוךרחב|
לדעתי אין דבר יותר פטאתי בעולם מאשר מתרומם זקן. |אליהו|

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ראשית תודה לך על האינפורמציה. |4U|
אבל מצידי שיילך להזדיין..הוא כבר לא מעניינותי.
הומואים זקנים ופטאתים הם הדבר האחרון שיפריעו לי בחיים. :)

הייתה כאן פעם מישהי שהיו לה בנים הומואים
היית צריך לראות כיצד הוא היה מקרקר ומכשכש סביבה כל היום וכל הלילה.
כנראה רצה שהיא "תזרוק לו עצם" . |חיוךרחב|
לדעתי אין דבר יותר פטאתי בעולם מאשר מתרומם זקן. |אליהו|
יעני אתה אומר הוא אפילו לא שווה את החסימה. וואלה, כן. אני מכיר את ההרגשה הזאת :LOL:

אני לא זוכר אם סיפרתי לך, אבל אתה ושחר לא החברים המנהלים היחידים שלי. יש לי עוד שניים, כפי מה שסיפרתי בעצמי וכפי מה שאתה ומשה נוכחתם לדעת בעבר כאשר התבצעו שחרורים של חשבונותיי שלא על ידך ואתה ומשה הייתם בהלם.

בכל מקרה, בתקופה שעוד היו לי רק שני חברים מנהלים, הייתה מישהי שהייתה מציקה ומטרידה, אבל לא אגיד שמות וגם אבקש שגם אתה לא תעשה זאת, גם אם נדמה לך שהבנת במי מדובר.

חשבתי להוציא עליה פקודת חיסול, והאצבע באמת הייתה על ההדק מספר פעמים, אבל הבנתי את המקום שממנו היא מגיעה בהטרדותיה והצקותיה אז ריחמתי עליה, ואופי הפעילות שלה ממילא מאוד הצטמצם, אז אמרתי חראם על האישה, היא לא שווה את זה, ועזבתי את זה :)

הייתה כאן פעם מישהי שהיו לה בנים הומואים? אבל למה אתה אומר פעם אם היא עדיין פה? או שאני ואתה פשוט לא חושבים על אותה האחת? בכל מקרה, תזכור, בלי שמות, זה לא יפה ;)

בנוגע לאיך שאתה עוד פעם נופל על מלאכת מחשבת בהודעתך, אז לך על זה. סיימתי להגן עליו בשעה שאני מקבל ממנו יחס כמו של זבל במגוון חשבונותיו. יש גבול. כמה מלאך משמיים אני יכול להיות? חאלס.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
יעני אתה אומר הוא אפילו לא שווה את החסימה. וואלה, כן. אני מכיר את ההרגשה הזאת :LOL:

אני לא זוכר אם סיפרתי לך, אבל אתה ושחר לא החברים המנהלים היחידים שלי. יש לי עוד שניים, כפי מה שסיפרתי בעצמי וכפי מה שאתה ומשה נוכחתם לדעת בעבר כאשר התבצעו שחרורים של חשבונותיי שלא על ידך ואתה ומשה הייתם בהלם.

בכל מקרה, בתקופה שעוד היו לי רק שני חברים מנהלים, הייתה מישהי שהייתה מציקה ומטרידה, אבל לא אגיד שמות וגם אבקש שגם אתה לא תעשה זאת, גם אם נדמה לך שהבנת במי מדובר.

חשבתי להוציא עליה פקודת חיסול, והאצבע באמת הייתה על ההדק מספר פעמים, אבל הבנתי את המקום שממנו היא מגיעה בהטרדותיה והצקותיה אז ריחמתי עליה, ואופי הפעילות שלה ממילא מאוד הצטמצם, אז אמרתי חראם על האישה, היא לא שווה את זה, ועזבתי את זה :)

הייתה כאן פעם מישהי שהיו לה בנים הומואים? אבל למה אתה אומר פעם אם היא עדיין פה? או שאני ואתה פשוט לא חושבים על אותה האחת? בכל מקרה, תזכור, בלי שמות, זה לא יפה ;)

בנוגע לאיך שאתה עוד פעם נופל על מלאכת מחשבת בהודעתך, אז לך על זה. סיימתי להגן עליו בשעה שאני מקבל ממנו יחס כמו של זבל במגוון חשבונותיו. יש גבול. כמה מלאך משמיים אני יכול להיות? חאלס.
מלאכת מחשבת בכל שלל היוזרים הקודמים והאחרונים שלו
היה שמאלן דוחה ומגעיל שונא יהדות ודת
לכן באופן טבעי הוא מסתובב בפורומים שמאלניים.
בפורום הקודם הוא קיבל תמיכה ממנהלת שהייתה אמנם מזרחית
אבל משתכנזת עלובה שירקה לדעתי בפרצופם של סביה מיהדות ספרד הגאה.
אתה מבין?
דורות על גבי דורות הם דיברו ספרדית
עד שבאה להם הפצלוחה הקטנה והדוחה הזאת
שהחליטה שהיא כבר לא יהודיה יותר ובטח ובטח לא ספרדיה.
היא החלה לאמץ אל לבה שמאלנים רדיקליים שבסתר לבם בזים לה.

למעלה