סבב המלצות לשבוע חדש זה...

ZeusMan

New member
סבב המלצות לשבוע חדש זה...../images/Emo192.gif

מתחיל כאן :

ZeusMan

New member
מתחיל איתי...

Macka Diamond - Dem Gal Deh אחרי הלהיטBun Him שעדיין מפציץ בכל מקום, בא השיר הענק הזה... סוג של דאנסהול חמוד מאוד, כזה שעוזר לרחבות להתמלא בחום וזעה... Capleton - Step 2 The Fire המלצתי עליו כבר בעבר, ואתם יכולים להבין מזה כמה גדול השיר הזה... אם אני כבר ממליץ עליו בפעם השניה זה אומר שאני מאוהב, מקווה שגם אתם תחושו את אותה חיבה לשיר... חובה על כולכם לבדוק אותו... Capleton - Never Let Us Down עוד אחד של מוציא הקול הכרוני הזה... הפעם הולך על מקצב יותר איטי, לתת קצת ברגש... Gentleman - After The Storm עוד אחד מהמרגשים האלה של ה-Gentleman... רק שיבוחים לבחור הכישרוני הזה... Idiona - Chicken Head מבדר,מצחיק,מדהים,מאתגר... דאנסהול שחובה על כולכם לשמוע, אפילו שאין לכם חיבה לז'אנר... Anthony B - Hoe Long עוד קונשס מרגש ונוגע... הפעם את'וני בי על הכישרון... Nanko - From Ever Since עוד אחד שהמלצתי עליו בעבר... ננקו הוא אכן אחד ממלכי השירים המרגשים... אין ספק שזה הוא השיר הכי חרוש שלי בשבועות האחרונים... Capleton - Jah Protect Us Alain - Heavenly Gentleman - No Doubt About It Richie Spice - Brown Skin Heavenly Riddim שנעשה על ידי מפיק העל דון קורלאון... עוד אחד מהרידימים המרגשים והמדהימים שלו... כל אחד מהאמנים האלו עשה עבודה מעולה על הרידים שהוגש לפניהם... Idonia - Eagle דאנסהול חם חמוד... אחד שגורם להזיז את האגן מפה לשם בתנועות מאוד מעניינות...

ZeusMan

New member
אחד בנוסף על הקו המרגש...

Gyptian - Pilgrimage על ה- JOURNEY RIDDIM

Carcass

New member
עוד אחד מרגש בעל הכיפאק..

Vybz Kartel - Never Be Another. שיושב על ה Tropical Riddim.

אצלי מתנגן עכשיו---->>

Damien Marley - Ganja Bus baby cham - Suck Yu Mumma ninjaman - underground TOK & Bounty Killa - juice riddim Shabba Ranks - Trailor Load A Girls voicemail-fatima-jah Mr. Vegas - Reggae Mix Cutty Ranks - Six Million Ways to Die mad cobra - Showtime Riddim Red Rat and Goofy - All In For That TOK - Girls Girls תגידו, אתם משתמשים עם ההמלצות על קוני ראנקס, שאבה ראנקס, ווגאס, ראד רט וכו'..?!?!? כי כדאי לכם!!!!!!! שיהיה לכם יום מוצלח ושבוע מהנה -כשף!

למעלה