סביבת עבודה לעבודה מהבית

galia leshem5

New member
סביבת עבודה לעבודה מהבית
לפני כמה שבועות התחלתי לעבוד בחברת הייטק מקסימה שגייסה אותי ממש במהלך תקופת הקורונה. מדהים שמצאתי חברה שמגייסת כשכולם מפטרים. הרבה מזל.

עכשיו העבודה שאני עושה מתחלקת לשניים, 3 ימי עבודה מהמשרד ויומיים מהבית.
התחייבתי לכמות שעות גדולה יותר מהבית בדגש על התפוקה שלי, כלומר, מהבית אני מבטיחה לחברה שאני נותנת יותר.
זה טוב להם, כי הם מרוויחים יותר עבודה ממני, זה טוב לי, אין לי פקקים ונסיעות, זה יותר זול (אני אוכלת צהריים בבית ולא קונה בחוץ, לא משלמת נסיעות...).

בגלל הצורך בסוג של משרד ביתי, החברה החליטה שהם משתתפים איתי בהוצאות לרכישת כסא משרדי (שולחן ופינת עבודה טובה כבר יש לי) וגם מגרסת נייר כדי ששום מסמך לא יצא מכאן (מדפסת כבר יש לי).

הם הבטיחו לכסות הוצאות הדפסה, אני אמורה להדפיס בתדירות גבוה יחסית, ואם יש צורך בקניית דברים נוספים אני יכולה לבקש אישור ישירות ולקבל החזר למשכורת. פשוט מושלם.

אני כותבת את זה כאן כי 1. אני רוצה לתת תקווה למי שעדיין מחפשים עבודה, 2. אני רוצה שתדעו שיש חברות נורמליות שבאמת חשוב להן והן יודעות מה לעשות. 3. קיבלתי שירות מעולה מחברת קפרה ציוד משרדי כשקניתי מהם את הכיסא החדש שלי ואת המגרסה, אז רציתי להמליץ למי שצריך. 4. את העבודה שלי מצאתי דרך לוח דרושים שנקרא מובטל (זה עבד לי מהר ומדוייק).

הולכת להכין ולאכול צהריים - מתרגלת לעבודה מהבית.
בהצלחה.

מוזמנים לשאול אותי מה שתרצו, אני אשמח לעזור כמו שעזרו לי.

למעלה