סביוני הכפר

granny

New member
סביוני הכפר

שלום, אנו מחפשים דירה בכפר סבא וחושבים על סביוני הכפר. האם נחשבת שכונה טובה? איך ביה"ס באיזור? כל אינפורמציה שיכולה להועיל בהחלטה תתקבל בברכה

אז ככה.

אני מהשכונה הזאת: רמת החיים יחסית גבוהה, רוב האוכלוסיה היא אוכלוסיה צעירה, בית הספר "סורקיס" עובד בשיטה קצת שונה, והדעות לגביו חלוקות, הוא מציג תפיסת עולם ללימודים - קצת שונה מהנורמל. בכ"מ, אני מאוד מרוצה מאורח החיים בשכונה הזו, באיזה רחוב חשבתם לקנות?

granny

New member
סביוני הכפר-המשך

אנו חושבים על דירה ברחוב מורן, מול בי"ס "סורקיס". מה שונה בשיטת הלימוד בביה"ס? תוכל להרחיב?

Double U

New member
רחוב מורן הוא רחוב נהדר../images/Emo13.gif

רחוב שקט ושלוו באווירה כפרית נעימה
לגבי סורקיס, גם אני למדתי בבית הספר הזה. שיטת הלימוד: מחולקת לשני סוגים: מליאות כיתתיות ולזמן משימות מליאות כיתתיות-המורה מלמדת, בודקת שיעורי בית וכו' זמן משימות-עבודה לפי "תיכנון שבועי". לאחר המליאה, יוצאים התלמידים לעבוד למשך כ-3/4 שעה מחוץ/בתוך הכיתה במשימות שניתנות בתיכנון השבועי שמחולק כל שבוע לתלמידים ובו משימות במקצועות חשבון, תנ"ך, היסטוריה, שפה, גאוגרפיה וספרות (לעיתים גם באנגלית, מדע וטכנולוגיה ואומנות). על התלמידים להספיק לעשות כמה שיותר משימות מהתיכנון במהלך השבוע יתרונות: עבודה חופשית של התלמידים חסרונות: נטייה להשתולל בזמן המשימות ולנצל אותו למטרות שעשוע, חברה ולא כדי לבצע את המטלות. מקווה שעזרתי

Double U

New member
ודעתי האישית,

בבית ספר הזה, ישנם מורים משכמם ומעלה שכיף לבוא לשיעורים שלהם וישנם משכמם ומטה, שגרמו לי ולחבריי את החשק העז למרוד. בתקופתי (עד לפני שנתיים), ההנהלה פעלה ברשלנות, ללא התחשבות בתלמידים וסדר עדיפויות משונה במקצת (הוספת מורה נוספת למוסיקה). אך כיום, אני שומע מאחי ומאחותי, כי הנהלת בית הספר השתנתה וכי הבית ספר מתחיל להתפתח.

אוח המורן הזה... מחסומים שאוהבים

להתקלקל, אם אוטו יוצא בבוקר לעבודה ופותח מחסום ע"י שלט, לפתע לא נפתח המחסום והנהג עלול לאחר לעבודה. אבל במורן דווקא יש בתים טובים ונחמדים, אפשר ללכת ברגל לרחוב דודאים מאחורה, (דרך שביל) גם לקדושי קהיר ברגל.

מקום לא רע בהחלט, אני ממליץ על

שכונת הדרים החדשה, יתרונות: קרוב לאיזור תעשיה בכפר סבא יש קניון "הדרים" יש שם גם את מק דונלדס
גינות יפות, חצרים יפים, מקום יפהפה. קרוב לאיצטדיון כדורגל. קרוב מאוד לטיילת של רח' בן יהודה. שקט. גן ציבורי. יש מגרשי ספורטק (כדורגל, סל, עף, ועוד). חיסרון: מחירי הדירות שם כנראה יקרות (הייתי בקוטג' לדוגמה כי אני מחפש דירה חדשה לעבור). לא ראיתי עוד חסרונות נוספים.

למעלה