סגירת הפורום

IlanShacham

New member
סגירת הפורום ../images/Emo10.gif

חברים יקרים, עקב הדלדול בכמות ההודעות בפורום, לאורך זמן, הוחלט בהנהלת הפורומים לסגור את פורום ניווט רכוב. ועכשיו השאלה היא מה הלאה? אני רואה שתי אפשרויות - 1. שימוש בפורום הניווט הכללי באתר איגוד הניווט. 2. פתיחת קומונה בתפוז - קומונה מעט מוגבלת לעומת פורום (בעיקר בעניין של חיפוש הודעות), אבל אין הגבלות של כמות ההודעות וכו'. כמובן שיתרון גדול הוא שהממשק כמעט זהה לזה של הפורום וניתן להמשיך להשתמש באותם שמות משתמשים ובמערכת המסרים. יש למישהו רעיון נוסף? סגירת הפורום תתבצע בימים הקרובים, אשמח לתגובותיכם במהרה. אילן

אני דווקא מרוצה

מזמן טענתי שאין הצדקה לפורום מיוחד לניווט הרכוב, כשיש פורום מוצלח, תוסס ורלוונטי באתר איגוד הניווט. כמה מהדיונים היותר מעניינים בנושא אופניים התנהלו דווקא שם, ורבים מהכותבים מפרסמים כל דבר פעמיים: פעם בפורום האופניים כי "צריך", ופעם בפורום הניווט, כדי שיקראו ויתייחסו. הרושם שלי הוא שמלבד קומץ נווטי אופניים קבועים (שאני גאה להיות אחד מהם), הפורום הזה לא באמת משרת צורך אמיתי (חוץ מלענות על שאלות של מחפשי GPS-ים), ולא מהווה במה שיווקית אפקטיבית לניווט הרכוב. בקיצור, קדימה לאתר האיגוד! הרוכבים שרוצים לנווט (באמת) ימצאו אותנו שם. ולאילן - תודה על השקעתך בפורום. אל תתבאס...

../images/Emo10.gif

האמת, העיתוי קצת מצחיק כי דווקא בחודש וחצי האחרון היו יחסית הרבה הודעות.... לדעתי, בפורום הניוט הרגיל הרכוב עלול "להבלע" בין ההודעות, אבל יחשוף את הענף יותר לכלל הנווטים. בקומונה בתפוז הוא עלול בכלל "ללכת לאיבוד" בשלל ההקומונות... (מי בכלל גולש שם??) אילן, ואם נפרדים מתפוז- אז זאת הזדמנות טובה להודות לך על שנים של ניהול הפורום!

IlanShacham

New member
לגבי קומונה

יש כמה קומונות מאוד פעילות בתפוז, את יכולה להציץ ב All Mountain. בממשק החדש של תפוז יש קישורים נוחים לפורומים וקומונות בנושאים קרובים לנושאי הפורום, אז לא תהיה בעיה לקשר לשם מפורום אופניים, טיולי אופניים וכו'. עם זאת, בכדי שתהיה לקומונה זכות קיום צריך מישהו שייקח על עצמו לתת לה יותר עומק ותוכן על מנת שיהיה למה לבקר בה באופן קבוע. הפעם זה לא יהיה אני...

abob

New member
אולי פשוט לקרוא לכולם לשרשר?או שההחלטה סופית?

אזרחי

New member
כמה חבל

עם קצת פרובוקציה קיבלנו התעוררות קלה וגם אורחים/מצטרפים... להתראות בשבת בכרמל

למעלה