סגירת הפורום

סגירת הפורום

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. אנו מודים למנהלים על הניהול ומאחלים להם הצלחה רבה בהמשך. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

Blade Of Fire

New member
כן חברים, זו סופה של תקופה...

תקופה שהתחילה כתקופה נהדרת בחיי כולנו ודישדשה לה עד המוות ע"י הנהלת תפוז
חברים, היה נחמד להכיר אתכם דרך הפורום המדהים הזה שהיה בית לכולנו. לאלו מכם שעדיין מציצים פה, לאלו ששמרו על קשר, לאלו שלא כל כך, יש לי רק דבר אחד להגיד--תודה! ותודה ענקית לג'ימי, החבוב האגדי, שהיה פה לכל אורך הדרך בין אם כגולש ובין אם כמנהל שותף. שיהיו לכם חיים נפלאים!

End Of An Era

קצת רצינות: אני כבר הרבה זמן לא פעיל בתפוז.. יותר מדי. אני עדיין קורא פה כל פעם שאני בבית וכאלה, אבל אני לא יותר מדי פעיל וכותב וכו' וכו' אני פעיל בפורומים של תפוז כבר בסביביות ה4 שנים, הפורום הזה היה כמו בית בשביל הרבה מאוד אנשים, גם בתקופת השקטה שהייתה כשאני הצטרפתי, גם כשהפורום היה גועש ולוהט וגם עכשיו בסגירה שלו הוא אחד המקומות היותר טובים שזכורים לי. הרבה אנשים פה עדיין ידידים שלי ואני עדיין מדבר איתם, וגם מי שלא - אני אוהב את כולכם, וכולם מוזמנים לדבר איתי בדרכי תקשורת הרבות שיש. הצ'אטים בפורום, הדיונים, הבדיחות הפרטיות, המפגשים(!), הרבה דברים שאני לא אשכח, היה כ"כ טוב פה, אבל ידענו שיבוא היום הזה בסופו של דבר. אז חבר'ה, תודה על 4 שנים כיפיות ביותר, תודה ליעל שניהלה פה שהצטרפה, למי שהיה פה שקיבל אותי, ספציפית לניר שנעלם מהעולם שנתן מעצמו כ"כ הרבה בשביל המקום הזה, ותודה ענקית לעידן שאימץ את הפורום הזה מאז ועד היום. המון בהצלחה לכולם בהמשך! ג'ים
AKA אלדד :)

airgirl

New member
../images/Emo45.gif

היה כ"כ טוב כאן המקום הזה גרם לי להכיר המון אנשים מדהימים, שעם חלקם אני שומרת על קשר עד היום לא חשבתי שאנשים שאכיר כאן יהיו איתי בכ"כ הרבה רגעים.. ילמדו אותי מיליון.. יכירו אותי כ"כ טוב. היה מדהים, ואני בחיים לא אשכח את המפגשים, הצ'אטים, השרשורים, את האנשים.. :) תודה הכי ענקית. אני אוהבת אתכם
.

Itay Simons

New member
אויש, נשלח בטעות

אממ, אז למרות שהפורום לא פעיל כבר...הרבה זמן, אני לא אשכח כמה אנשים מקסימים הכרתי כאן וכמה חוויות מצחיקות/כיפיות/שמחות עברתי כאן...(כן, גם זה-
)
מן הסתם אני עדיין בקשר עם רובכם ומקווה גם להמשיך
אני גרוע בזה.

slallum

New member
בי ;]

היה מגניב וכיף וכל זה. היה ממש כיף בכל המפגשים וכאלה, אני מרגיש שיש לי כמה חברים ממש טובים מהפורום הזה, ואין ספק שאני לא אשכח אנשים מפה ;] ומאיו - תפסיקי להסתכל לי על התחת.

עד כמה שזה היה צפוי זה עדיין מוזר כזה...

לא נכנסתי לפה מלא זמן ואם ג'ים לא היה אומר לי שהוא נסגר כנראה היה לוקח לי הרבה זמן לגלות את זה, אז תודה ג'ים
הפורום היה מקום ממש חשוב עבורי ואני יכולה להגיד שהוא שינה אותי במידה מסויימת. האנשים פה היו חברים ממש טובים שלי, ואני עדיין בקשר עם חלקכם. אתם אנשים מדהימים ואני לעולם לא אשכח אותכם. תודה על תקופה מדהימה והמון בהצלחה בהמשך!

זה פשוט מדהים, כ"כ הרבה אנשים יכולים רק

לומר כמה המקום הזה היה כמו סוג של בית, ללא ספק היה מיוחד פה.. תשמרו על קשר!

Gaius Octavius

New member
וואו. אני אמור להיות עדיין אדום, לדעתי.

שכחתי מכל הקטע הזה של אדומים בכלל. כבר מזמן נטשתי את תפוז. אני זוכר שבמתישהו בשנת מתישהו פתחתי את קומונת סונטה ארקטיקה, וכדי לצרף אנשים פשוט חיפשתי בתפוז מי בחודש האחרון כתב את הביטוי "סונטה ארקטיקה" וקראתי לו לבוא. אם אני לא טועה, ככה הבאתי את טל, שהביא את ג'ים. ככה גם איכשהו עידן, אולגה ונדיר הגיעו. יעל גם כן. סווטי גם הגיעה ובישרה שהיה פעם פורום של הז'אנר של הלהקה הזו, וקראו לו פורום פאוור. בחיי שעד אז לא שמעתי על הביטוי פאוור מטאל. אבל רציתי פורום לסונטה, אז זה הספיק. ואז הפורום נפתח מחדש, ויעל ועידן ניהלו, ואז ג'ים ניהל וקרה מה שקרה. ובתכל'ס, היו לי זמנים מדהימים פה. האנשים שהכרתי פה היו האנשים הכי משמעותיים בחיים שלי, ואני עדיין מצטער על זה שאני כבר לא שומר על קשר עם אף אחד. ג'ים, שבשלב מסוים היה האדם הכי קרוב אליי. אולגה ונדיר, שהיו בשלב מסוים החברות הכי טובות שלי. ומאיה, וסער (שבכלל שונא את סונטה ארקטיקה)... ואני שוכח אנשים ואני מצטער על זה, אבל זה משהו שאתם באמת חייבים לדעת: שיניתם לי את החיים. כולכם. הגיע הזמן שהפורום יסגר. מדי פעם אני נתקף פרץ נוסטלגיה ומבקר פה ורואה כמה שהוא מת, ולפעמים אני מסתכל אחורה ונזכר בזמנים האדירים שהיו פה, הדיונים, המשחקים, המפגשים. מפגש פאוור הראשון בבית של נועה. שאר המפגשים בעזריאלי. מפלצת הברוקולי של נדיר. מסורת שבירת הפחית. מסורת המכות של סער עם כולם. החוליה החלשה. מי רוצה להיות אלדד. הייתי פאקינג ילד קטן, והתבגרתי פה. עוד חודש ומשהו אני בן 18. עכשיו תחשבו כמה זקנים אתם. וכמה שיניתם את החיים של ילד מתלהב קטן בן 13 שלא מבין כלום מהחיים שלו.

היה כל כך כיף

זה מקום מדהים, וכשהתחלתי לכתוב כאן כל כך התלהבתי שיש עוד אנשים שחולקים את אותה אהבה לז'אנר הזה. אכן במשך תקופה ארוכה זה היה אחד המקומות החשובים ביותר בחיים שלי. למרות הדעיכה האיטית של הפורום הכללי, פשוט צריך לשמוח על החוויה המשותפת שהייתה לכולנו, וכמובן לשמור על קשר באופן פרטי. יהיה מגניב לעשות מפגש איחוד וקאמבק מטורף
שיהיו לכם חיים נהדרים :) ולסיום, ארנב, ארנב-ארנב, ארנב-ארנב-ארנב, ארנב-ארנב-ארנב-ארנב, ארנב-ארנב-ארנב-ארנב-ארנב...

genz

New member
רק שתדעו

אני יכול לשמוע את החרא הזה עוד פחות ממה שיכולתי פעם. נו, היה סבבה, היו קטעים, בהצלחה לכולנו.

McBlack

New member
אאוץ'. ../images/Emo4.gif../images/Emo23.gif

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור... אבל גרוע מזה לראות את הגן שלך נרקב. בכל מקרה, היסטוריה. עדיין אוהבת אתכם, הומואים שלי... מי שרוצה יודע איפה למצוא אותי. (וגם השנה יש לי יומולדת ב-24.8
)

למעלה