סגירת פורום מוקי

The Macker Girl

New member
סגירת פורום מוקי

יקיריי ויקירותיי, מאוד עצוב לי לכתוב את ההודעה הזאת, אבל לצערי - אין ברירה. עקב חוסר פעילות, פורום מוקי נאלץ להיסגר. כבר מספר חודשים שתפוז רוצים לסגור את הפורום, כיוון שכמות ההודעות שמתפרסמות בו במהלך חודש לא מספיקה על מנת להשאיר את הפורום פתוח. בחודשים האחרונים, בעיקר לאחר סגירת פורום שב"ק, עשיתי כל שביכולתי על מנת להעיר את הפורום ולהגדל את העניין בו, אבל עידן הפייסבוק כנראה עושה את שלו, ונהיה מאוד קשה לשמור על חברי הפורום פעילים (שלא לדבר על "לגייס" משתתפים חדשים), אפילו שהחודשים האחרונים היו פורים מאוד עבור מוקי (אלבום חדש, הופעות, שב"ק ומה לא). לכן, בעוד 48 שעות (רביעי בערב) יהפוך פורום מוקי ל"לא פעיל". עדיין תוכלו להיכנס לאלבומי התמונות ולקרוא היסטוריית הודעות, אך לא ניתן יהיה לפרסם כאן הודעות חדשות. על מנת להמשיך ולהתעדכן, כולכם מוזמנים להצטרף אל ה-Fan page של מוקי בפייסבוק (מצורף קישור בתחתית ההודעה). אז נכון, דיונים לא ניתן לערוך שם, אבל אנו נעדכן באופן שוטף בחדשות, הופעות, כתבות וכל השאר. ובנימה קצת יותר אישית, פורום מוקי נפתח בשנת 2003, אז גם הצטרפתי אליו, וב-3 שנים האחרונות היה לי העונג והכבוד לנהל אותו. הכרתי פה אנשים מדהימים, ביניהם כמה מהחברות הכי טובות שלי, ואת זה גם פורום סגור לא יכול לשנות. אז תודה לכולכם על שלקחתם בזה חלק, גם למי שכבר לא קורא פה בשביל לראות את ההודעה הזאת. וכמובן, תודה ענקית למוקי - על המוזיקה, על הווייבס, על שיתוף הפעולה, ובכלל - על מי שהוא. מקווה שהצלחתי לתת קצת בחזרה. אתם מוזמנים לשרשר הודעות פרידה להודעה זו. אשמח לראות הודעות מכולכם. נשיקות
, חיבוקים
וכל השאר
צליל

shaylev69

New member
מרגיש צער גדול וגם כעס

אם כי הכעס הוא על עצמי בעיקר כי אני לא מוצא זמן לרשום בפורום אני זוכר את הימים הראשונים של הפורום שהיה באתר של שבק מיוזיק ממזמן ובמבט לאחור אפשר לראות שזה לא הסוף בסך הכל מהמורה בדרך צליל להגיד לך תודה בעיני זה לא במקום סתם כי לא מתאים לי באוזן אז נאמר פשוט שאני מעריך את ההתמדה שלך נראה אותך עוד הרבה

BentziCohen

New member
עצוב מאוד

אכן עצוב מאוד.... תמיד הייתי כאן מהפתיחה ועד הסוף... אבל כנראה שזוהי דרכה של המוזיקה בארץ. אני בטוח שנמצא את מקומנו במקום אחר.

"כל סוף הוא התחלה חדשה...

העצב הוא סימן שבקרוב תבוא שמחה...." הפורום הכתום הזה היה לי בית טבעי. ביקרתי כאן מידי יום ביומו, זה המדד החשוב לדעתי. אם לתפוז בוער לסגור פורומים לפי רייטינג, אז אפשר לסגור את כל תפוז למעט פורומים של תוכניות ריאלטי ורכילות. "אני לא בא להתחרות, אז אין לי מתחרים" אומר מוקי בצדק. כי אנחנו נמשיך לשמוע, לאהוב ולחבק את מוקי ואת שב"ק ס', אם לא כאן, אז בבית אחר. לא ניתן לעיתונאים לקבוע לנו איזו מוזיקה "נכונה" לנו לשמוע לפי האופנה המשתנה. "לא תוכלו לשבור אותנו אלף ניידות". "גונבי נשמות", סוחרי דעות, משטרת המחשבות. שולטי ערוצי הטלוויזיה העיתונאות והרדיו. במדינתנו "הדמוקרטית" גם את האינטרנט אתם תכבשו. דמוקרטיה מסתבר, זה שהאזרח בוחר באילו אמצעי תקשורת הוא ישמע מה ההגמוניה מכתיבה לו. "שום דבר לא יפסיק את המוזיקה. שום דבר לא יעצור את המוזיקה. המוזיקה היא האוכל של הנשמה, בלעדיה הנשמה מתה". תודה לצלילוש היקרה על הניהול ב 3 השנים האחרונות. תודה לחברים שהכרתי כאן והפכו לחברים בחיים. אשמח לאשר לכולכם חברות בפייסבוק. אור ישראל לוז

maici

New member
חבל

זה ממש מצער, כי לא יצא לי להיות כאן בזמן האחרון. אם הם יראו עכשיו הרבה פעילות בפורום, יש סיכוי שהוא לא ייסגר? ואלייך צליל, יש לי הרבה הערכה ורציתי להגיד לך תודה על זניהלת את הפורום ותמיד דאגת לו, גם כשטסת, ועל שתמיד ניסית לעשות פה עניין ושתמיד עדכנת. אז תודה רבה! תודה על כל הזמן שהקדשת!

The Macker Girl

New member
לצערי כבר מאוחר מדי

אבל אתם יכולים לפנות לתפוז בפורום משוב, ואולי אם תהיה דרישה מספקת מבחינתם יחזירו את הפורום לפעילות. ואת, שמרי על קשר /tapuzforum/images/Emo13.gif

ס ו ל ר ו

New member
זה לא כל כך נעים לראות פורום סגור

למרות שהפורום נסגר, המוזיקה תמיד נשארת. צלילה, המון תודה על ההשקעה, גם למיכל ולמנהל שהיה לפניה... אמן ונמשיך לשמוע את המוזיקה הנפלאה של מוקי ושב"ק, הפורום לא מדד לכולם, שיהיה לכם המשך שבוע נפלא
היה טוב וטוב שהיה!

Funky Giraffe

New member
מהר מאוד

בתפוז יישארו בלי קהל. במקום לתת לגיטימציה לנושאי הדגל האחרונים שעוד נכנסים ובאים גם אותם מבטלים. בשנתיים האחרונות נסגרו כמעט כל הפורומים של המוסיקה השחורה שהם לא הראשי (205) סאבלימינל והצל, הדג נחש, Fאנק, שב"ק ס', עכשיו גם מוקי. לדעתי רגאיי הבא בתור. ואחריו מוסיקה שחורה. ככה זה כשלא מבינים מה החשיבות של אמנות.

The Macker Girl

New member
מסכימה איתך לגמרי

פורום רגאיי גם קיבל התראת סגירה, למיטב ידיעתי. באמת חבל ועצוב. מקווה שנמצא פלטפורמה שונה לפורום בקרוב.

שבקי

New member
נפרד מהפורום ברגשות מעורבים

עצוב,בטח עצוב,זו הפינה הקטנה שלנו. זה הבוקר האחרון של הפורום. הייה כייף להכיר פה אנשים. למי שהיבטחתי דיסקים,לא שכחתי! חפשו אותי בפייבוק "איציק שבקי" ותגידו שאתם מהפורום. כן,הפייסבוק טרף הכל. תודה לכל האנשים שניהלו את הפורום ואת פורום שבק הסגור,מיכל,צליל,מנהל הפורום הראשון,בהיבו. תודה לכל האנשים שכתבו. תודה לכל האנשים שמלא זמן לא כתבו,גיל שיידי,פילדי,מתן מורחי,נמרוד בינדר,אייפה אתם? תודה לאור ישראל,תודה לשי לב,אתם אחלה :-} מצטרף להודעות של צליל ואור יראל!!!!

למעלה