סגירת פורום שב"ק

The Macker Girl

New member
סגירת פורום שב"ק

עצוב לי מאוד לכתוב את ההודעה הזו, אבל כמו שבטח הבנתם מהכותרת שלה, אני נאלצת להודיע לכם על סגירתו של הפורום. לפני קצת יותר משנה, כשה"איחוד" של שב"ק הפך רשמי ויצא אלבום חדש, החלטנו להפריד את פורום מוקי ופורום שב"ק (שהיו עד אז פורום אחד), כיוון שהגענו למסקנה שפורום שב"ק צריך ויכול לתפקד בזכות עצמו. במשך תקופה לא קצרה הוכחנו כולנו יחד שזה נכון, אבל בחודשים האחרונים הפורום די מדשדש. שב"ק היא לא להקה רגילה. חברי הלהקה עובדים על עוד הרבה פרוייקטים במקביל, וכשרק כל כמה חודשים יש הופעה או אירוע אחר קצת קשה לשמור על עניין ועל פורום פעיל. לצערי, כמות ההודעות שנכתבת בפורום שלנו בחודש לא מגיעה למחצית מהכמות שצריך לעמוד בה בשביל להחזיק פורום בתפוז, ולכן הוחלט לסגור את הפורום. הפורום יישאר פעיל במהלך הסופ"ש, וביום ראשון הקרוב (25/10) הוא ייסגר. הפורום לא ייעלם מהרשת - עדיין תוכלו להמשיך להיכנס לכאן, לראות את היסטוריית ההודעות, אלבומי התמונות וכו', אבל לא תהיה אפשרות לכתוב הודעות. כמובן שלא הכל שחור, תוכלו להמשיך ולהתעדכן בענייני שב"ק באתר המיי ספייס שלהם ובעמוד המעריצים בפייסבוק. בנוסף - חדשות, הופעות, תאריכים נוספים להקרנות של הסרט ועדכונים בכלל, תוכלו למצוא מעכשיו גם בפורום מוקי, ככה שאף אחד לא יפספס שום דבר. ובנימה קצת אישית - היה לי תענוג, כיף, ובעיקר כבוד גדול, לנהל את הפורום של הלהקה הכי טובה שנראתה ונשמעה בארץ. יש פה אחלה אנשים, מקווה להמשיך לראות את כולכם בהופעות, וגם (אם אפשר) פעילים בפורום מוקי. שרשרו לכאן נאומי פרידה וכאלה אם בא לכם. נשיקות
, חיבוקים
וכל השאר...

אנחנו חרא של אוהדים.

המשך ישיר למה שהסרט "נופל וקם" מדבר עליו. מה שצריך לקרות - קורה, ולגמרי באשמתנו.

אז להתראות ל:

לצליל, שבקי, הפולני העצוב, ליאת סולרו, שלומי VC, בילבי שכזו, עוקפת מלמעלה ס' מהשבק, שי לב, בום קרנבל, צ'יט טו וין, מיכל מייכי, toma 7, gur 21, וגם למיכל המנהלת הקודמת. זהו בערך... נראה לי שלא שכחתי אף אחד. מקווה שהפורום הזה עוד יחזור ובענק! אור ישראל לוז "רק שבק" לשעבר.

שבקי

New member
מה זאת אומרת להיתראות? לא מסכים חחח

לא מתפזרים,פשוט עוברים מקום. עצוב ,אבל כניראה שאיין בררה. הייה כייף להכיר פה אנשים,כל מי שאור הזכיר, ס מהשבק והחברים המשוגעים שלו שהיו בגני התערוכה, אני עוד יעלה את הוידאו עים החולצות שלכם חחח,פילדי,בינדר שבקניק מיתלהם,אדם ליברמן שמק לאן נעלמתם? מתן מורחי,אחד שכבר אז הייה נעלם חחח, היו דיי הרבה ויכוחים במשך השנים,אבל עצוב שהפורום ניסגר. תודה לצליל מיכל וומי שהקים את הפורום,שכחתי את שמו חחח. מוזר שהפורום קיים רק שנה וחודש {בדקתי בארכיון} היתי בטוח שיותר חחח. ניפגש בפורום מוקי,בהופעות,בשמחות ובפייס בוק,איציק שבקי {בעיברית} צליל,קייפ זה פאייר ברנין חחח אני מסיים שידור ומדליק מצית :-}

שבקי

New member
משהו קטן ששכחתי

אף פעם לא הבנתי אייפה כל אלה שמשתוללים בהופעות,למה לא באו לפורום. אולי רק קראו,אבל שיא המשתתפיפ בסקרים הייה 20 אוהדים,בסקר הנוכחי מישתתפים 15 אוהדים. עצוב אבל זה מה שייש.

חבל ועצוב :(

לאנורא אני לא חושב שאנחנו אשמים בזה שהפורום מדשדש אבל לא משנה. בכל מקרה יהיה אפשר לדון בשבק בפורום מוקי לא?

גל, לא שכחתי אותך!

אני עדיין חורש על 2 הדיסקים שהבאת לי, הם עדיין קופצים באותם המקומות. אבל דוגרי, לא זוכר אותך כאחד מהכותבים הקבועים כאן. אם נפגעת - הרי התנצלותי.

The Macker Girl

New member
אני לא חושבת שיש פה "אשמים"

לא שב"ק, ובטח ובטח שלא אנחנו. כמו שאמרתי, שב"ק היא להקה רגילה, כבר תקופה שאין לה פעילות שוטפת, ובהתחשב בזה שאין שום דבר שקורה, זה לא מפליא שלאנשים אין שום דבר להגיד. אני לא מאושרת מהצעד הזה של סגירת הפורום, אבל אני בהחלט יכולה להבין אותו. עניין סביב שב"ק תמיד היה ותמיד יהיה, אבל אי אפשר להגיד כל הזמן את אותם הדברים. חוץ מזה, תמיד אפשר להתנחם בעובדה שכאשר שב"ק יחזרו לפעילות רצופה, נוכל לפתוח את הפורום מחדש.

vc15

New member
לא מאמיןן!!.. =[

באמת עצוב שהפורום הזה נסגר.. חלק מהיום שלי באיסטינגט שלי אני נכנס לפה כל יוםם!!! יהיה כואב להכנס עוד שבוע ולא לראות כלוםםם! אבל עדיין כמובן שנראה את כולכם בהופעות של שבק וכאלהה!! לא להזניח את פורום מוקיייי!! אנשיםם.. לא לשכוחח: ש-ב-ק-ס אימפריההה!!! הלהקה מספר 1 בארץ ובעולםםם!!

אני שמח!

מלכתחילה לא הבנתי מדוע צריך לפתוח עוד פורום? כול הנוחכים בפרום הזה היו בפורום של מוק , והיה שם עידכונים על הופעות, אלבומים ושות' של השבק, סויסה , החלוצים וכמובן מוקי. ברגע שהפורום הנוכחי נפתח , הפסקתי להיכנס לפורום הישן , כי אין לי כ"כ עניין במוקי , לפחות לא בעשיה הנוכחית שלו. ונראה לי שכמוני היו עוד מספר אנשים. קיצר מכיוון שרוב האנשים הפעילים בשבק , לא מוזיקאים פעילים 24\7 , נראה לי שפורום אחד מספיק לכולם. אהבה אחת גיאקו

shaylev69

New member
הספד לפורום?!?!?!?!?!

טוב זה בהחלט קשה שמחליתים לפנות אותנו מכאן איך פורום כלכך כתום כמו תפוז מפנה אנשים???? לא משנה נתחיל מתודה ענקית לצליל על ניהול הפורום הזה וניהול פורום מוקי אף אחד באמת לא אשם בסגירה הרי הנושא המשותף של הפורום כידוע נמצא בתהליך עבודה מאוד מאוד איטי מאז השקת הדיסק אישית אני מבטיח לעדכן כל מי שרק מעוניין בהופעות וארועים שקשורים לשבק דרך הפייסבוק ובעתיד אולי אפילו דרך המיי ספייס של שבק תודה לכל מי שהיה שותף יותר פעיל ממני כמו אור ישראל צליל שבקי ועוד רשימה ממש ארוכה שאני אפילו לא מצליח לזכור ברור שנתרראה בהופעות השקות סרטים טקסים וסתם מסיבות רחוב אגב אני חייב אנקדוטה קטנה בדיוק היום לפני שנכנסתי לפורום אמרתי לעצמי שחייבים לשנות את השם של הפורום כי זה לא שב"ק ס הגרשיים לא במקום הנכון נו טוב לפורום הבא נתראה בערוצי התקשורת השונים להתראות

maici

New member
זה עצוב וחבל

אבל כמו שצליל אמרה יש את הפורום השני, בו יהיה אפשר להתעדכן ולדבר עם אחרים :)

חבל נורא....../images/Emo10.gif

בתור מישהי שהייתה די חדשה ביחס לרוב היה לי נורא כיף והחיידק של הממתק של השבק רק הלך והתעצם אצלי.... נאום פרידה-זה לא!! תהיו בטוחים! נראה את כולכם בפורום מוקי, גם את אלה שמוקי פחות מעניין אותם (איך אפשר?!) ועוד דבר אחד קטן שחשוב לזכור ולא לשכוח (לעולם!!): ש ב ק ס א י מ פ ר י ה ! ! ! ! ! !

שבקי

New member
אולי זה מקרה אבל...

היום יש את ההקרנה האחרונה לחודש של הסרט נופל וקם. יהיו עוד הקרנות אבל היום זה כאילו ההקרנה האחרונה של ההקרנות הראשונות חחח

למעלה