סדק בתקרת חדר במקום שהיה שם קיר

דדשא

New member
סדק בתקרת חדר במקום שהיה שם קיר

ברכות לפתיחת הפורום
שברנו קיר בחדר. יש סדק בתקרה שנמשך גם לאורך 2 הקירות, בדיוק במקום שהקיר הקודם היה שם. התיקרה עשויה מרביץ. עד כמה שאני יודעת, "קשרו" את הרביץ כששברנו את הקיר. צבעי שסייד את החדר לא מזמן לא הצליח להסתיר את הסדק. שבוע אחרי הצביעה הסדק נראה שוב. אשמח להמלצות למניעת הסדק. תודה.

BRONCO

New member
סדיקה ברביץ

שלום דדשא חסרים נתונים על אזור הסדיקה ואם יש מתיחה של התקרה כלפי מטה כתוצעה משבירת הקירות סדקים ברביץ הם דבר שמופיע בדרך כלל בבתים ישנים באזור חיבורי קירות חיצונים וקשה להעלים אותם לעד כי שני המערכות עובדות טרמית וקונסטורוקטיבית שונה. בברכה

דדשא

New member
תודה על ההתיחסות.

לא הבנתי איזה נתונים חסרים. לא חושבת שהתקרה שמוטה כלפי מטה. נראה לי שיש רק סדק והכל נשאר ישר. אכן הבית מאד ישן. אבל הסדק מופיע באמצע החדר. ממש לא קרוב לקיר חיצוני. אנסה לפרט: הגדלנו חדר קטן אחד (ולכן הרסנו את הקיר) ע"ח חדר צמוד לו שבו בנינו קיר. הסדק מאד מפריע לי והיינו שמחה להפטר ממנו. תודה.

BRONCO

New member
סדק בתקרת רביץ

האם הסדק מופיע הייכן שהיה בנוי הקיר או ללא קשר לקיר ? האם שבירת הקיר הגדילה את המרחקים בין הקירות הקימים בברכה

דדשא

New member
הסדק מופיע בדיוק היכן שהקיר היה.

ושבירת הקיר לא שינתה את המרחקים בין הקירות הקיימים.

BRONCO

New member
סדק בתקרת רביץ

היי דדשא אם כך אני מסכם את הדברים 1 לפי תשובתך התקרה לא נשמטה כלפי מטה 2 שבירת הקיר לא הגדילה את המרחק בין הקירות הקיימים 3 הסדק הוא מעל הקיר ששברתם אם כך יכול להיות שבזמן ששברו את הקיר נוצר סדק בזמן העבודה כאשר דפקו עם הפטישים אני חושב שאם ירחיבו את הסדק בזהירות בלי לפגוע ברשת ויבצעו תיקון של שפכטל או מלט וחול (תלוי ברוחב הסדק) אני חושב שהסדק לא יחזור בברכה

למעלה