סדרות אנימציה למבוגרים

Lion_Heart

Well-known member
סדרות אנימציה למבוגרים

לרוב, סדרות אנימציה היו(האמת לא יודע, מה עם היום) היו מיועדות לילדים(יש המון יוצאים מן הכלל וזה נושא לפוסט אחר) אבל היו ויש סדרות שיועדו למבוגרים...ולא, שום דבר יפני,כרגע לפחות
אז הסדרה הראשונה שאני רוצה לדבר עליה היא "תרנגול-רובוט" , הרעיון של הסדרה הוא שמדען מוצא תרנגול מת על הכביש ומחזיר אותו לחיים בתור חצי תרנגול,חצי רובוט ואז קושר אותו סטייל התפוז המכני ומכריח אותו ואת הצופים לצפות בקליפים...לא יודע איך לתאר את זה,חלק מצחיק,חלק פשוט מוזר ומטריד,אבל לילדים זה לא,בהחלט לא.
מישהו מכיר? מה דעתכם? מכירים עוד סדרות אנימציה למבוגרים שנוכל לדבר עליהם?

ומה עם סדרות לילדים שהתוכןשלהם מתאים יותר למבוגרים ?
רן וסטימפי שממש לא מתאימים לילדים ושלא לדבר על ה"תמים" מכולם <b> בובספוג מכנסמרובע</b> כן .. כן אותו ספוג צהוב תמים למראה שאם תשימו לב טוב טוב אתם תבינו שמבחינת הקונטקסט של התוכן זה ממש לא לילדים ...
ויש את הסדרות שהיו בMTV - מקסס ואיאון פלוקס ודה הד וכמובן שאת ביוואס ובאטהד

Lion_Heart

Well-known member
אתה מקדים את המאוחר...גם לזה יהיה פוסט

לא, ברצינות ,על זה יש כל כך הרבה לדבר שיהיה לזה כמה פוסטים, כרגע מתרכזים בסדרות שיועדו למבוגרים

Lion_Heart

Well-known member
LOL

בדיוק צפיתי בכל העונה(בשביל מחקר...בשביל הפורום,באמת)
&nbsp

ראיתי שני פרקים בלבד והספיק לי ...
וזה לא שאין לסדרה פוטנציאל להיות סדרת אקשן טובה .. פשוט לא התחברתי לזה (וגם דיי התבאסתי שהיא לא באמת מראה שהיא מתפשטת
)

אני לא מכירה את זה O:

הכי מוכר וברור אלו הסימפסונים כמובן. ובל נשכח את פמילי גאי וקליבלנד, אה! ופיוצ'רמה 3>
&nbsp
אני זוכרת שבתור ילדה דווקא נורא אהבתי את הז'אנר הזה. זה נורא שיעשע אותי למרות שבתאאאאכלס, לא באמת הבנתי מה רוצים ממני ב100%. התמימות

Archer

לאחרונה גיליתי את הסדרה האדירה הזאת.
מדובר בפארודיה על סרטי ריגול/ג'יימס בונד למינהים. ארצ'ר, הדמות הראשית, הוא "המרגל המסוכן ביותר בעולם", סוציופת, רודף נשים, אלכוהוליסט בעל "בעיות אמא" עמוקות ביותר.
הוא עובד ב-ISIS, סוכנות ביון אמריקאית נכשלת המנוהלת ע"י אמו של ארצ'ר, בחורה מתוסבכת בעצמה(כמו כל הדמויות בסדרה, הסובלות מהפרעות נפשיות כאלה ואחרות).
&nbsp
ההומור בסדרה הזאת ייחודי לה ולא נתקלתי בכזה בשום מקום אחר(מאוד שונה מסימפסון, פאמלי גאי ודומיהן).
מה שמגניב במיוחד זה ההמשכיות של הסדרה. אמנם כל פרק עומד בפני עצמו(חוץ מכמה עלילות המתפרסות על 2-3 פרקים) אבל הדמויות לא שוכחות את מה שקרה בפרקים הקודמים. לדוגמה, נקודת עלילה מרכזית בפרק אחד יכולה להוות בדיחה מינורית בפרק אחר.
מומלץ בחום. סדרה שנונה, בוטה, אלימה ומינית לעתים ומהנה מאוד.
&nbsp
ושאלה:
מה אם סדרות אנימציה למבוגרים שהן לא קומדיות?
נכון יש את סדרות כמו באטמן ואווטר שאמנם מבוגרים יכולים להנות מהן אבל הן במובהק מיועדות לקהל צעיר יותר.
&nbsp

Yakovd30

New member
kissxsis

מאוד יפה ולמבוגרים, בליווי "עירום" וקיום יחסי מין

למעלה