סדרות???

LemonLimeLilach

New member
ווהו יש לי מלא מה לשתף

טוב אני מנצלת את הזמן שבו נגמרו כל הסדרות... ושאין נפש חיה בעבודה בגלל השרב... בשביל לראות מלא דברים ווהוווו
נהייתי מפונקת ברמות ואני רואה רק דברים שיש בויאודי של יס
גם יש לי גישה ישירה מהעבודה וגם מתורגם ובאיכות טובה!
&nbsp
אז ראיתי dig, שזאת תכל'ס סדרה ישראלית של גדעון רף שמתרחשת בישראל וצילמו בישראל עד שהייתה מלחמה ואז העבירו לקרואטיה וארה"ב וניסו שזה יראה כמו ישראל ו... לא. והיא מסתורית כזאת, 10 פרקים, ביטלו אותם אבל נראה לי שהם ידעו לפני כי זה נסגר בצורה ממש טובה? והצליחו להפתיע אותי בלפחות שני טוויסטים!!
מרגש. אה וזה עם לוציוס מאלפוי ויש מלא הופעות אורח של ישראלים

&nbsp
התחלתי גם לראות נעלמים (crisis) ואני ממש אוהבת, אבל גם אותה ביטלו... נקווה שזה ייגמר בטוב כמו דיג אבל שימו לב איך זה תמיד קורה לי
איילת זה עם ג'יליאן אנדרסון! וזה נחמד מאוד וגם יש טוויסטים מגניבים וזה מעניין.
&nbsp
היום מתחילים לשדר את הספרנים (שאצלנו תרגמו את זה לשומרי האוצרות?) ראיתי את הפרומו וקלטתי את נואה ויילי אז שמתי להקליט
מישהו שמע על זה משהו? (וגם בדקתי וחידשו אותם לעוד עונה אז אני רגועה!!!!!!!!!!)
&nbsp
ראיתי מיני סדרה שמבוססת על הספר של JK רולינג- כיסא פנוי. לא אהבתי. וזה דווקא נושא שאמור לעניין אותי כי זה פוליטיקות ובחירות וכאלה, אבל הייתה שם אולי דמות אחת מעניינת מבין 200.
&nbsp
הרשימה השחורה סיימתי וזה נחמד אבל ברמה של תכנית נטוורק ולא איזה HBO אז צריך להיות מוכנים... למריחות סטייל סטנד אלונים שהרשת תמיד מכריחה וכאלה. אבל עד סוף העונה ה2 (שזה מה שהיה עד עכשיו) מגלים תשובות לכל מיני שאלות ואפילו חלק די מהר שזה כבר טוב.
&nbsp
סיימתי מופע שנות ה70 במרתון זריז של 800 פרקים ביום... וזו סדרה שמתחילה ממש טוב אבל מסתיימת ממששששש רע

&nbsp
ועכשיו התחלתי לראות גם הג'ינקס! שאני זוכרת שדיברתם על זה פה, ובואנה תקשיבו הרוברט דורסט הזה מזה קריפי, מה זה העיניים האלה והעוויתות האלההההההההההההההה!!! אמאאאא. הוא עוד יבוא לי בסיוטים.
&nbsp
אה ובנות! יורדת מהויאודי ביולי אז החלטתי לראות אותה... ראיתי בזמנו רק את עונה 1 אז עכשיו אני באמצע ה2 וזה סבבה. פייווו בסוף הקיץ יורדות לי מלא סדרות מהטו דו ליסט. ומצטרפות חדשות כי ביס מעלים את הפמליה וכתום זה השחור החדש סוף סוף (לא ראיתי עונה 2).
&nbsp
/חפירה

Rachel47

New member
ואו!!!

דיג אני ממש חייבת לראות!!! כאילו, גאווה ישראלית..
&nbsp
רשימה השחורה כדאי את אומרת? צריך הרבה סבלנות?
&nbsp
הג'ינקס כזאת טובההההההההההההההההההההההההה!!!!! וכן הוא קריפ אמאלה ראיתי את זה ביום אחד וזה פשוט הרג אותי!!!
&nbsp
לא ראית עונה שניה של כתום?! מהר להשלים!!
&nbsp
שומרי האוצרות ראיתי מלא פעמים את הפרסומת וזה...רייט אפ מיי אלי... אז אם התחלת לראות תגידי לי איך זה
את אומרת ששמת להקלטה?
היא לא תהיה בויאודי?!
&nbsp
איך את לא מדברת על הדבר הנפלא ביותר שהיה על המסך שלי מזה הרבה זמן...ג'יין!!!!!!!!!!!!!!
אני מאוהבת בסדרה הזו!!! ממש!!!!
&nbsp
לגבי הפינוק והויאודי של יס
וול
אני שם איתך...
באה הביתה, נגמרת על הסלון וצופה בטלוויזיה
ואז כל דבר שהיה לי לראות שלא היה בויאודי (סקנדל ויומני למשל) פשוט הורדתי איזה יום שהיה לי כוח למחשב וראיתי ברצף
אפילו שנגיד עם וואנס קשה לי ממש לחכות עד יום חמישי אז אני תמיד חוזרת הביתה שמה להורדה ואז משהו כמו 50% מהפעמים יש לי באמת זמן לראות באותו רגע...ואם לא..אז ביום שישי אני פתאום נזכרת שיש לי פרק

&nbsp
&nbsp

LemonLimeLilach

New member

ג'יין כבר ראיתי מזמןןן אז כתבתי על זה אז נראה לי? אבל לא הרבה כי אף אחד ממכן לא ראתה! ועכשיו אני לא אגיד כלום כדי לא לספיילר לך אז תגידי לי כשתסיימי את העונה בקיצור

&nbsp
אני מעדיפה לשים סדרה בהקלטה במקום להוריד אם יש כי לפעמים פתאום מורידים סדרות לפני שאני מספיקה לראות... נגיד נחטפים כל פעם שמעלים פרק מורידים פרק אחר
אז עדיף לי בהקלטה ואז זה על ההארד דיסק!
&nbsp
רשימה השחורה נראה לי את תאהבי! זה פחות בשביל חסרי סבלנות כמו רננה
אבל בואי נגיד בסוף עונה 2 אני יודעת כל מה שרציתי לדעת בתכל'ס...

RenanaD

New member

היי, אני לא חסרת סבלנות! זה ש-"שקרניות" היא סדרה בלתי נסבלת, שלא לדבר על "גלי", זו לא אשמתי

LemonLimeLilach

New member
בקשר לגלי אני איתך

בכל מה שקשור לשקרניות את יודעת שאת חסרת סבלנות

&nbsp
טוב נו, תראי הרשימה השחורה ותגידי לי מה דעתך!

RenanaD

New member
ברור שאני חסרת סבלנות!

כשלוקחים משהו שהוא בבסיסו אחלה, ואז מותחים ומאריכים אותו עד שאפילו התסריטאים שכחו כבר אילו שאלות צריכות לקבל תשובה, אנשים מאבדים עניין! ונהיים חסרי סבלנות!
מפגרים.
&nbsp
יום אחד, יום אחד... אולי

RenanaD

New member
וואו, כמה ראית

יפה לך!

איזה כיף זה שיש לך הכל מסודר ומאורגן בטלוויזיה... תכל'ס פינוק

ואני סיפרתי לכם שהמפיקים של "Dig" הסתובבו פעם בבניין שלי, בחיפוש אחר לוקיישן לצילום?! הם היו עם נציגים מהאוניברסיטה ולא יודעת איפה עוד הם הסתובבו, אבל הם היו ליד המעבדה שלי ודיברו ביניהם באנגלית וצילמו תמונות... אבל לא יצא מזה כלום, כי לא באו אלינו בסוף

RenanaD

New member
נו, שוין

אם זה מתחיל זה אומר שגם הסוף מתקרב, אז יאללה... בואי נגמור עם זה וזהו.
אין לי כח לקרוא
מה אמרו?

o0Invisible0o

New member
אהההההההההה

אני לא רואה כלום שוב.
אין לי זמן.

שמתן לב שאני לא מעדכנת את הפייסבוק של הבלוג בכלל בכלל?? בהתחלה זה היה כי לא היה לי זמן לעדכן, עכשיו זה כבר כי אין לי זמן להתעדכן.
מה זה החיים האלה בכלל.

בכל מקרה התחלתי הרומן לפני מליון שנה, היום התחלתי לראות פרק ואז נזכרתי שמתחילות חדשות ומאז אני עסוקה בדברים אחרים שהם לא לסיים את הפרק.
וזה אחרי שכשלתי בלסיים צפייה בשני סרטים ולמה, למה אני כ"כ גרועה.

&nbsp

למעלה