סובל מאקנה צסטי חמור.

Skywalker7246

New member
סובל מאקנה צסטי חמור.

אני בחור בן 20, וסובל מאקנה מגיל 14. מדובר על יותר מכ-6 שנים של סבל צרוף. עברתי כבר שני טיפולים ברואקוטן. הראשון, לא הסתיים מעולם עקב בעיות כלכליות. לאחר זמן מה התחלתי טיפול נוסף. בתקופת הטיפול עדיין סבלתי מאקנה חמור, אך כחודש לאחר סיומו הרגשתי סוף כל סוף מאושר. פניי היו חלקות מפצעים, למעט צלקות (אמנם חמורות, אבל העיקר שהפצעים עברו). לאחר תקופה קצרה, בין חודשיים לשלושה, הפצעים חזרו כאילו לא עברתי טיפול מעולם! הוריי כל הזמן צועקים עליי להפסיק לשתות קולה, וטוענים שזהו הגורם הישיר והבלעדיי לבעיית הפצעים שלי. אולם, רופא האור אמר לי בזמנו שמותר לי לשתות ולאכול הכל, ואין שום קשר לעניין הזה. כעת, אני שוקל להתחיל שוב טיפול ברואקוטן, אך רוצה לדעת אם זהו הצעד הנכון. אתם ממליצים על משהו אחר? קוסמטיקה לא באה בחשבון, כרגע. אלא מדובר רק על טיפול תרופתי. אשמח לעזרה, תודה.

pertal

New member
המלצה בפנים

תכנס לאתר www.acne.org למקים האתר יש תוכנית שכוללת בנזויל פרוקסייד(מוצר ללא מרשם שרופאי עור כותבים לפעמים). בעיקרון את המוצרים אפשר להשיג כמעט בכל בית מרקחת/סופר פארם והיעילות של הפרוטוקול גדולה מאוד על פי עדויות(עם תמונות) כולל של אנשים עם ציסטות. בעיקרון בנזויל עולה משהו כמו 40-50 שקל ומספיק לחודש+-, תלוי כמה אתה שם מן הסתם ובנוסף צריכים גם קרם לחות וסבון לרחיצת פנים... לא אמור לעלות הרבה. בהצלחה

יעילותו הגבוהה של טיפול קוסמט על אקנה וצלקות

שלום לך שוונ לשקול טיפול קוסמטי במרכז רפואי קוסמטי אשמח לעזור

למעלה