סוגיית גרבי השדה הסוררות !

srullli

New member
סוגיית גרבי השדה הסוררות !

(וזה ככה אפרופו לסוגיית ידיות השרותים - נגיד שיש כאן קשר הדוק !!) בכל אופן , עד היום התחבטתי קשות בבעייה המטרידה אותי זה זמן מה : לא קרה לכם אי פעם שהלכתם לתומכם ככה באיזה שדה נידח או חיק הטבע או מה שלא יהיה , ולפתע פתאום התגלתה לעינכם המופתעות גרב (ג´יפית) ישנה הזרוקה לה באיזה כוך ..... או לאו-דוקא גרב , כנ"ל גם לגבי כפכף מגעיל סטייל בריכה או סתם נעל מימי טיכו שמזמן עבר זמנה..... לא שאלתם את עצמכם מי בדיוק הולך עם כפכפים בשדה קוצים , או למה שמישהו יוריד גרב אחת שלו וישאיר אותה שם למען הדורות הבאים ??!! בעייה נוספת בעלת קשר הדוק זה מכבר : אתם מכינים לעצמכם צלוחית קורנפלקס נאה (או "קינמונים" או "מיקספלקס" או אחד מהחבר´ה האלה בקיצור), אתם צריכים שנייה להתפנות נגיד לעיסוק כלשהוא אחר בטרם זוכים לטעום , וקצת שוכחים, ואז חוזרים ומגלים עיסה מגעילונה כזאת ובכלל לא מעוררת תיאבון ......
(בעצם זה יותר מזכיר את סוגיית הירקות שטלי העלתה .....) זה מסוג ההירהורים האלו שכל אחד ואחד צריך לקחת לתשומת ליבו ! ועתה אנטוש את עמדת המחשב ! ביי,להית´

goldi san

New member
יש אמת בדבריך...

אכן נתקלתי לא פעם בגרביים מושלכות להן בשדה בור\ביצה. בעיקר מהסוג המגעיל הזה של הגרביים סופגות הזיעה שבנים ושייקה בת נוהגים ללבוש, ובצבעים מעפנים כאלה של בוץ. אכן קונספירציה. או שאלה קיפורטס, אבל לא נערב פה הארי פוטר. לטובת הקומוניסטים.

חזיר בר

New member
טוב

קודם כל,ספיקינג אוף קורנפלקס, אני מרגיש חובה להראות לכם את שערי גן עדן - קרנצ´י נט קורנפלקס זה אחד הדברים הטעימים והממכרים,תתחילו קופסא ולא תוכלו לגמור. מומלץ בלי חלב. בקשר לסוגיית הגרבים,גם אני ראיתי עשרות מהם,וגם לא רק גרבים וכפכפים אלא גם סנדלים זרוקים וסתם נעלים ופיסות בגדים אחרות באמצע השממה. האם זה סימן לקונספירציית רחבת היקף? סתם תמהונים שמשתלטים על המדינה ומשאירים פרטי לבוש בכל מקום תחת החמה? כך או כך,אני זוכר לא פעם אחת שתהיתי לפישרם של אותם גרבים מסריחות והמסקנה שהגעתי אליה היא שפשוט הגרב נפלה מהתיק או משהו בסגנון, חמישים שנה של גרבים שנופלות מהתיק מתאספות לכמות גדולה של גרבים בסופו של דבר.

RedStorm

New member
קורנפלקס בלי חלב זה לא קורנפלקס!

זוד דעתי בקשר לקורנפלקס ובעיקר של תנובה .............אני שם חלב ובסזמן שאני מחפש כפית לאכול האו כבר מתרכך יותר מדי...והייה עיסה כל כך הרבה פעמים אני רואה נעל ישנה או חולצה של תינוק זרוקה באיזה שהוא חור רחוק מכל סליוויזציה .......ואני מהרהר לעצמי אממ איך לעזזל זה הגיע לפה ודבר אחרון שרציתי לומר עגבנייה זה לא ירק זה פרי! זהו . להתראות! ולילה טוב.

IC4

New member
!!! CRUNCH ´EM CAP´N !!!

קפטן קראנץ´ הכי שולט ואגב בFUTURAMA מראים שכאילו הוא עלה דרגה ל ADMIRAL CRUNCH :)) סדרה מעולה ביותר אין ספק! אני מכין תמיד שוקו (שוקולית) ושופך במקום חלב ואוהב כמו ברגע זה לאכול קורנפלקס עם קוקו ביחד -שילובי סיריאלז שולטים בקשר להודעות - באופן ביזארי מוצאים לפעמים פריטי לבוש אחרים אני הולך לי ברחוב עם חבר לפתע אני משב את תשומת ליבו לזוג תחתונים רקוב על עץ ....על עץ ! תלויות להן כדי שניחוחן ישתלט על הרחוב

srullli

New member
תגובות מצחיקות........./images/Emo6.gif../images/Emo9.gif

או כמו שמישהו פה השכיל לומר ,ציטוט: "לול" (ובלועזית רהוטה...:LOL )
ולמה אני לא מכירה את הסדרה הזאת ....??!...?... פעם "עוגי" תמיד הזכיר לי "דוגלי" ...... - פיסת מידע הכרחית! :)

IC4

New member
שרולי סאן ! תכירי את FUTURAMA

סדרה של מט גרואנינג או איך שאומרים את שמו של יוצר "הסימפסונים" הסדרה לא משודרת בישראל העלובה כמובן בעתיד תהיה ב STAR WORLD לא ידוע מתי בינתיים מורידים פרקים מתוכנות כמו מורפיוס או קאזה WWW.KAZAA.COM אמנם פיוטורמה אינה קשורה לנושא הפורום, היא בהחלט תשפר את מצב רוח התושבים שלו - ורק זה יגרום לעז חסרת הרגשות לאושר :)

srullli

New member
הצעת הסבר לתופעה המסתורית

ישבתי וחשבתי לי על נושא הגרביים המעופשות והגעתי למסקנה שיכולה להיחשב כאלטרנטיבה לפיתרון : ובכן לדעתי מישהו שהתהלך לו בשדה ולא רצה שיאבדו עקבותיו , החליט לסמן מעין שביל בכדיי למצוא דרכו בחזרה ! . בעייה התעוררה כאשר לא מצא אבן מספיק מתאימה ובולטת (שביל אבנים - כמו שיש תמיד בסרטים - בעיקר מצוירים), ולכן החליט להכין מראש איזו גרב שבצער רב איבדה את בת זוגתה לאחר כביסה , ובנתיים זו צברה אבק בזמן השהות בקצה האפל של הארון ..... הגרב הזאת תשמש באופן מפתיע כסימן לדרך ההגעה , ולא במפתיע היא אכן , כדברי גולדי, תקושט גם כן ב-2 פסים ספורטיביים מרהיבים !! שביל הגרביים ,אם כן, שקול לשביל אבנים (גרביים=אבנים) ! יכול להיות שזה גם צורת סימון טריטוריה מסתורית - גם אפשרות . לגבי תחתונים על עץ : אאאמממממ...... לא ברור
עז חסרת הרגשות...... - ב - ס - ד - ר
, אני ממילא מזמן הפסקתי לחקור את התופעה , שכן התשובה ידועה כבר מראש :) ואם כבר עז - נזכרתי שאתמול בעת שיטוטי בפורומים שונים , גיליתי לתדהמתי מישהו שהניק שלו הוא "עז" , למרות שבמקרה שלו זה היה ראשי תיבות לשם פרטי+משפחה....... ואגב , רדסטורם , זוכר מאמר מסויים שצירפתי לפה ..... ובכן נחרדתי לגלות שהמחברת גם נמצאת כאן באחד הפורומים ...... אני מקווה שהיא לא תנסה להתנכל לי עכשיו...... אופסי.... איזה פאדיחה ..... אני מבקשת סליחה על מה שאמרתי אז ..... ! וזהו בנתיים . מקווה שהעשרתי את ידיעותיכם !
יום טוב !!!!

צוחה

New member
חשבתי שאני היחידי שמכיר את הסידרה

futurama בארץ..... ראית את הפרק האחרון Anthology of Interest 2 ? אם כן אז wooooooo ו... do these boots come in women´s sizes ? ו... wakka wakka wakka wakka

IC4

New member
אחח הרובוט היא הדמות הכי שליטה EVER

whats ur name? bender what do u do im a bender :)) אני לא ראיתי כל כך הרבה פרקים הורדתי עד כה כחמישה וראיתי עוד איזה שניים הפרק הראשון כל כך שולט :)

rshilkrot

New member
גם אני מכיר!!

אח שלי הוריד מהאינטרנט כמעט את כל הפרקים של הסדרה.. אני חולה על הרובוט המסטול הזה

צוחה

New member
לי יש את כל הפרקים מכל העונות

חוץ מפרק אחד האחד לפני האחרון.... אבל אני אוריד אותו עוד כמה ימים ! hey cool, just like in star trek, aooh אני פשוט מת שם על כולם ! אני אוהב את ההערות של בנדר את הunderdog זויידברג המניאקיות של הרמיס הפמניסטיות המצחיקה של לילה הטימטום של פריי מת על כוווווולם אתם חייבים להוריד את כל הפרקים הם כאלה אדירים, כל אחד יותר טוב מהשני ! ותורידו את Roswell that ends well זה אדיר ! הקטעים עם זויידברג יהרגו אתכם

time to fly

New member
סיקרנתם אותי

איך אני יכול לשים את ידי על פרק דוגמא קטנה שלא תהיה כבדה מדי

The Messiah

New member
בהקשר לזוג התחתונים על העץ ....

אם זה באזור עירוני יש סבירות שזה נפל מחבל

למעלה