סוגיית המשתפי"ם - אנחנו מכירים בהם ?

קסנדרה*

New member
סוגיית המשתפי"ם - אנחנו מכירים בהם ?

להיות משת"פ זה לא הרצון לעזור למדינת ישראל, זה הרצון לברוח מהחברה בה הם חיים, הם לא מתכחשים להיותם ערבים, הם מתכחשים להיותם שייכים לפלג בעם הערבי הנחות ביותר שקיים היום בעולם - לפלג שרק שנאה, דם והרג הם המטרות העומדות לנגד עיניהם. הם מאלצים את הבנים שלהם להיות שאהידים, ואין בליבם על האמהות האומללות, על היתומים. אם לא נענים להם, הם אונסים את בנות המשפחה ויורים בגברים - ואלו עדויות של משתפי"ם שבחרו לעבור לצד השני כדי לברוח מרוע הגזירה שניחתה עליהם. אבל להיות משת"פ זו גם בריחה מהחיים הקשים במחנות הפליטים, זו הבריחה מעוני, הבריחה מתרבות נחשלת, מרמת חינוך נמוכה או נעדרת, משירותי בריאות ורוחחה לקויים או נעדרים ועוד. יש בישראל לא מעט משתפי"ם, אני ראיינתי בחור צעיר בן 23, בנו של משת"פ שהוא ובני משפחתו מתגוררים/מסתתרים בישוב יהודי במרכז הארץ. הוא אמר לי בראיון (לפני 7 שנים), אם לא הפחד מהם, (מהם, כוונתו לערבים החיים בעזה ובמחנות הפליטים) הייתי אומר לך יותר ממה שאני אומר לך עכשיו, אבל ידם הארוכה תוכל לפגוע במשפחתי (דודים, דודות, ומשפחה מורחבת) שנשארה שם, ואת לא יודעת למה הם מסוגלים. כששאלתי אותו, האם הם לא חסים על דם מדמם, הוא הסביר לי שחיי אדם לא נחשבים בעיניהם, ולא חשוב מי זה שעומד בדרכם, הוא נתן לי את הדוגמא של השאהידים, הוא טען , שאמהות שמחות שהבנים המתפוצצים, ושאל אותי, "זה נורמלי ?" אני טענתי שלדעתי זו שטיפת מוח, הוא טען שזו השנאה שמחנכים אותם כבר מגיל צעיר והיא מחלחלת, ורק מעטים מעזים לצאת נגדה או לברוח ממנה, כמו גם ההכרח, הם מכריחים את האנשים לעשות כדבריהם.

הMפצח

New member
אין לי מה להוסיף על זה../images/Emo13.gif

אמרת ממש הכול

למעלה