סוגי תוכניות טלוויזיה..

amitoosh

New member
סוגי תוכניות טלוויזיה..

כפי שאתם מכירים אותי, אני תמיד מוצא משהו כזה נחמד לכתוב עליו הפעם, כנראה יצא לי בורג מהמוח, ולא היה לי רעיון, הלכתי לאימי, שתמיד יש לה רעיונות יפים, והיא נתנה לי את מה שכתבתי בכותרת: סוגי תוכניות הטלוויזיה!, אז נתחיל? LET`S DO IT!: 1. הטוק שואו המפגרים - כגון, סוף שבוע עם אמנון לוי, מביאים איזה דוגמנית עלובה, איזה שר, איש בידור, שלא ממש מבדר אותי במיוחד ואיזה צנחן, וכדי לקבל רייטינג, איזה קסם, או דבר מסוכן ודבילי כמו לצנוח מ 30 מטר עם חבלים. 2. הטוק שואו ה``חכמים``: כגון, יאיר לפיד, שפשוט כיף לראות כי זה מעניין, המרואיינים חכמים, המראיין חכם מאוד, ובקיצר שונה... 3. התוכניות של המשוגעים - צופית גרנט ודידי הררי, דידי הררי לא משוגע, כמו שטיפש, ראיתי את התוכנית, כ``כ מפגרת שזה פשוט מדהים... צופית גרנט, בואו נראה, שותה את השתן שלה, מלקקת נשים, עושה ריב עם בנות באמבטיית שוקולד, אוכלת חרקים למינהם, אני חושב שהבנתם אותי, לא? 4. התוכניות המצויירות הדפוקות - יש את הדרדסים, ויש פרפר נחמד, וכשקטנים, כיף לראות את זה, אבל יש תוכניות מצויירות כ``כ מטומטמות, שאני פשוט לא יכול להאמין, למשל פעם אחת זיפזפתי בערוצים, וראיתי תוכנית הכלב מיקי או משהו כזה, איזה דפיקות, מפחיד!. 5.תוכניות הכסף החכמות - כמו הכספת או מי רוצה להיות מיליונר אומנם אומרים שזה רדיפה אחרי כסף וזה נורא, אבל סתכלו על הבא שאני הולך לכתוב, תראו ששם זה מעולה מול... 6.תוכניות הכסף המטומטמות - כמו דודו טופז, שאתה יכול לזכות בטיסה, או בהרבה כסף, בזכות זה שאתה מביא את האיש השמן ביותר שאתה מכיר, או להכנס לתוך חדר ג`וקים ולזכות בטיסה לאילת? תחשבו כמה התוכניות הקודמות טובות מול זה!. טוב בערך זהו, וכפי שכמעט כולם כבר כתבו לי, אני לא אציף יותר, וקורט קוביין או איך שלא קוראים לך, ראית איך שרון ופנתר, אמרו לי יפה שאני לא אציף, אתה רק יורד עליי! לך לעזעזל, מעמית בן 11 וחצי. וסי תודה לך! שוב כולם להכנס לאתר שלי

שלומצי

New member
מנהלת או לא?

אני מאשרת לך הצפה באופן רשמי, אבל בתנאי שכל ההודעות שלך יהיו מעניינות ומושקעות כמו אלה, לא בשביל לשאול אם ``יש כאן מישהו`` או אם ``נרדמתם`` וכו` וכו`... החלוקה שלך לסוגי תכניות בטח תואמת את החלוקה שעושות הזכייניות- קצת מזה, קצת מזה וקצת מזה, כדי שכל אחד יוכל למצוא את מה שהוא אוהב. מה עם אופרות סבון למיניהן? ומה עם חדשות? ומה עם....פרסומות?? (עמית זה רמז לפרוייקט הבא שלך. לא צריך את אמא בשביל רעיונות... :))

למעלה