סודאן על סף רעב היסטורי בשל המלחמה: "העולם צריך להתעורר"

מוטי חוף

Well-known member
האם זה בגלל בן גביר המצית , המתנחלים האלימים , והכבוש ?
התשובה : ממש לא בגללם !!!
=

סודאן על סף רעב היסטורי בשל המלחמה: "העולם צריך להתעורר".​

18.6.2024 / 10:47

בוושינגטון מתריעים כי מניעת הסיוע על ידי הצדדים הלוחמים עלולה לגרום לרעב הקטלני ביותר שידע העולם מאז אתיופיה בשנות ה-80, שגבה את חייהם של כמיליון איש - ואולי אף חמור ממנו.​

בעוד שתשומת הלב העולמית נתונה לעזה, המשבר ההומניטרי בסודאן הוא הקשה ביותר בעולם​

ערני31

Well-known member
נו אתה מבין למה אתה יוצא נגדי אתה אפילו לא הבנת מה אני אומר פה בשנתיים האחרונות

מחזור השמיטה הנוכחי התחיל בתחילת השנה שעברה העברית התשפג . השנה אנחנו בהתשפד שהיא השנה השניה והשנה הקרובה התשפה שתתחיל בראש השנה הקרוב היא השנה השלישית ואני מהתחלה הבאתי את המקור שעליו אני מסתמך

ת"ר שבוע שבן דוד בא בו שנה ראשונה מתקיים מקרא זה (עמוס ד, ז) והמטרתי על עיר אחת ועל עיר אחת לא אמטיר שניה חיצי רעב משתלחים שלישית רעב גדול ומתים אנשים ונשים וטף חסידים ואנשי מעשה ותורה משתכחת מלומדיה ברביעית שובע ואינו שובע בחמישית שובע גדול ואוכלין ושותין ושמחין ותורה חוזרת ללומדיה בששית קולות בשביעית מלחמות במוצאי שביעית בן דוד בא אמר רב יוסף הא כמה שביעית דהוה כן ולא אתא אמר אביי בששית קולות בשביעית מלחמות מי הוה ועוד כסדרן מי הוה (תהלים פט, נב) (אשר חרפו אויביך ה' אשר חרפו עקבות משיחך)

עכשיו תקרא ותבין שאני לא שעון ולא מקולקל

SupermanZW

Well-known member
נו אתה מבין למה אתה יוצא נגדי אתה אפילו לא הבנת מה אני אומר פה בשנתיים האחרונות

מחזור השמיטה הנוכחי התחיל בתחילת השנה שעברה העברית התשפג . השנה אנחנו בהתשפד שהיא השנה השניה והשנה הקרובה התשפה שתתחיל בראש השנה הקרוב היא השנה השלישית ואני מהתחלה הבאתי את המקור שעליו אני מסתמך

ת"ר שבוע שבן דוד בא בו שנה ראשונה מתקיים מקרא זה (עמוס ד, ז) והמטרתי על עיר אחת ועל עיר אחת לא אמטיר שניה חיצי רעב משתלחים שלישית רעב גדול ומתים אנשים ונשים וטף חסידים ואנשי מעשה ותורה משתכחת מלומדיה ברביעית שובע ואינו שובע בחמישית שובע גדול ואוכלין ושותין ושמחין ותורה חוזרת ללומדיה בששית קולות בשביעית מלחמות במוצאי שביעית בן דוד בא אמר רב יוסף הא כמה שביעית דהוה כן ולא אתא אמר אביי בששית קולות בשביעית מלחמות מי הוה ועוד כסדרן מי הוה (תהלים פט, נב) (אשר חרפו אויביך ה' אשר חרפו עקבות משיחך)

עכשיו תקרא ותבין שאני לא שעון ולא מקולקל
שמע, כרגע כתבת שבשנת התשפ"ט יבוא המשיח. מה תעשה אם לא?

ai27

Well-known member
זה ההבדל בין "פליטים" פריבילגים ששופכים עליהם מליארדים כל שנה, כדי שירצחו יהודים
לבין מי שבאמת צריך

למעלה