סודוקו דיגיטלי

r a a a n

New member
סודוקו דיגיטלי

אולי מישהוא יודע מאיפה אפשר לקנות סודוקו דיגיטלי, בבקשה תביאו לי רשתות, ולא ממכרזים, כי יש מלא ואני רוצה לקנות את זה דחוף... יש לי טיול ואני רוצה את זה .! תודה לכל מי שיעזור!

גרי רשף

New member
יש לי הצעה אחרת

לפני כמה זמן הייתי בחו"ל, ולמזלי הדפסתי כמה עשרות תשבצי סודוקו שהנעימו את זמני בטיסות ובהמתנות. לא ניסיתי את הסודוקו האלקטרוני, אבל אני משוכנע שהוא לא שווה הרבה: אין מקום לכתוב הערות או טיוטות, צריך להחליף סוללות, בטיסות יש מגבלות על הפעלת מכשירים חשמליים, ולבסוף- לא ברור לי אם הוא זוכר את מה שהתחלת לפתור אם אתה נאלץ לכבות אותו ורוצה להמשיך מחר. אם למישהו יש מידע אחר על המכשיר- אשמח לשמוע.

drorBIN

New member
אחזיר לך כעת תשובה כנגד אענה נגד:

"אין מקום לכתוב הערות או טיוטות"- נכון, אבל לא אכפת לי באופן אישי, כי אני לא משתמש בזה. "צריך להחליף סוללות"- נכון, אבל יש מטענים. "בטיסות יש מגבלות על הפעלת מכשירים חשמליים"-לא רלוונטי לגבי תכונות המכשיר ואני לא יודע כלום על זה. "לא ברור לי אם הוא זוכר את מה שהתחלת לפתור אם אתה נאלץ לכבות אותו ורוצה להמשיך מחר"-אם אתה עושה פאוס ואז מכבה אתה יכול להמשיך מחר
מסקנה: זה משתלם

גרי רשף

New member
מה? מי? מו?

כמה זה עולה? זה על בטריות או על חשמל? איך פותרים עם זה אם אי אפשר לרשום הערות בתאים?

drorBIN

New member
תשובות

1)כמה זה עולה? 50-150 2)זה על בטריות או על חשמל? בטריות,אבל אפשר לקנות מטען לכל סוגי הבטריות + בטריות נטענות ב- 40 שקל מחיר סביר. 3)איך פותרים עם זה אם אי אפשר לרשום הערות בתאים? יש חיצים וכשמגיעים למקום הרצוי לוחצים על המספר, לא אי אפשר לרשום הערות בתאים.

למעלה