סודות ושקרים - ברזילאית חדשה בויוה פרימיום

lili1992

Member
בערוצי ויוה כבר משודר הפרומו של הסדרה הברזילאית החדשה שתשודר בויוה פרימיום בשבוע הבא, ב - 09.10 בשעה 19:00 :
"סודות ושקרים" - ששמה בברזיל הוא Elas por Elas.
מדובר בסדרה מהמשבצת של שעה שש (!) בברזיל, משבצת שהסדרה האחרונה שהביאו ממנה היא "ליילה וג'מיל" ולכן אותי זה קצת מפתיע.
מספר הפרקים בגרסה המלאה של הסדרה הוא 171, אבל לא מצאתי מה מספר הפרקים בגרסה הבינלאומית, אותה ויוה קונה.
אם לא חתכו ממנה יותר מדי, היא צריכה להיות באורך של 150-160 פרקים בערך.
מדובר בגרסה מודרנית לסדרה משנות ה-80 עם אותו השם, על חברי ילדות שלא התראו במשך 25 שנים, וכשהם נפגשים שוב שבים ומתעוררים עניינים שונים וסודות עשויים להיחשף, כולל מוות מסתורי של אח של אחת מהן, וזאת בנוסף לדברים שמתרחשים בהווה.

evglev1

Well-known member
מנהל
בערוצי ויוה כבר משודר הפרומו של הסדרה הברזילאית החדשה שתשודר בויוה פרימיום בשבוע הבא, ב - 09.10 בשעה 19:00 :
מדובר בסדרה מהמשבצת של שעה שש (!) בברזיל, משבצת שהסדרה האחרונה שהביאו ממנה היא "ליילה וג'מיל" ולכן אותי זה קצת מפתיע.
מספר הפרקים בגרסה המלאה של הסדרה הוא 171, אבל לא מצאתי מה מספר הפרקים בגרסה הבינלאומית, אותה ויוה קונה.
מדובר בגרסה מודרנית לסדרה משנות ה-80 עם אותו השם, על חברי ילדות שלא התראו במשך 25 שנים, וכשהם נפגשים שוב שבים ומתעוררים עניינים שונים וסודות עשויים להיחשף, כולל מוות מסתורי של אח של אחת מהן, וזאת בנוסף לדברים שמתרחשים בהווה.
תשכחי מזה שלא קיצצו ממנו המון בדרך כלל בגרסאות הבינלאומיות חותכים המון, עם אדמה קשוחה ויוה פישלו וטענו לפי הגרסה הברזילאית 180 או 200 פרקים וזה היה רק 120 בגרסה הבינלאומית. מורידים חלקים רבים בגרסה בינלאומית. גם בגן עדן אחר היו 120 פרקים אצלינו ובברזיל מאה שישים ומשהו, אבל דווקא שם כתבו שקיצצו בחכמה.

lili1992

Member
תשכחי מזה שלא קיצצו ממנו המון בדרך כלל בגרסאות הבינלאומיות חותכים המון, עם אדמה קשוחה ויוה פישלו וטענו לפי הגרסה הברזילאית 180 או 200 פרקים וזה היה רק 120 בגרסה הבינלאומית. מורידים חלקים רבים בגרסה בינלאומית. גם בגן עדן אחר היו 120 פרקים אצלינו ובברזיל מאה שישים ומשהו, אבל דווקא שם כתבו שקיצצו בחכמה.
כן טוב, בסוף זו ההחלטה של הברזילאים כמה ואת מי לקצץ. יש שחקנים שאפילו לא ידעתי ששיחקו בסדרה מסויימת בה צפיתי כי פשוט הורידו את כל קו העלילה שלהם...
לפעמים זה לטובה ולפעמים לא.

lili1992

Member
באיזו סדרה?
הראשונה שעולה לי כרגע לראש: אנג'לה ויארה (ז'נט מטרה נוסטרה) ששיחקה בסדרה "לב משוגע" (2010) במספר פרקים מסויים במשך חודש וחצי בברזיל בגרסה המלאה. אולי זו לא דוגמה טובה אבל עדיין. הכי מפריע לי אלה דברים חשובים שהשמיטו בעלילה (לזה יש הרבה דוגמות) ולצופים מחו"ל לא נודע מעולם.
כמובן שהדוגמה המובהקת היא חואניטו, הבן של ז'וליאנה בטרה נוסטרה.

Hadar 169

Active member
תודה על המידע!!😀
היא החליפה בברזיל את AMOR PERFEITO התקופתית|למטה|איזה פספוס יכלו להביא קודם אותה עד שחזרו להביא מהמשבצת הזו😯
טוב אבל אולי עכשיו יש עוד סיכוי ל-NO RANCHO FUNDO הכפרית ששודרה אחריה😀
לגבי ELAS POR ELAS העלילה לא משכה אותי אבל באמת לא ברור לגבי מספר הפרקים, מה קורה עם האתר של ויוה? חח|מזיע|

evglev1

Well-known member
מנהל
תודה על המידע!!😀
היא החליפה בברזיל את AMOR PERFEITO התקופתית|למטה|איזה פספוס יכלו להביא קודם אותה עד שחזרו להביא מהמשבצת הזו😯
טוב אבל אולי עכשיו יש עוד סיכוי ל-NO RANCHO FUNDO הכפרית ששודרה אחריה😀
לגבי ELAS POR ELAS העלילה לא משכה אותי אבל באמת לא ברור לגבי מספר הפרקים, מה קורה עם האתר של ויוה? חח|מזיע|
באתר ויוה הם עדיין טוענים שהם עובדים עליו, בפייסבוק התלוננו שאין תקצירים והם ענו את התשובה הרגילה שהם עובדים על האתר וכשהוא יתוקן יהיו גם תקצירים לכל הסדרות.

אגב אם את אוהבת את המשבצת של שש, אז האם לא צפית בליילה וג'מיל בגלל הטענות שמדובר בטלנובלות אנטישמית, או שהעלילה לא משכה אותך?

Hadar 169

Active member
באתר ויוה הם עדיין טוענים שהם עובדים עליו, בפייסבוק התלוננו שאין תקצירים והם ענו את התשובה הרגילה שהם עובדים על האתר וכשהוא יתוקן יהיו גם תקצירים לכל הסדרות.

אגב אם את אוהבת את המשבצת של שש, אז האם לא צפית בליילה וג'מיל בגלל הטענות שמדובר בטלנובלות אנטישמית, או שהעלילה לא משכה אותך?
כן המשבצת של שש זו המשבצת הברזילאית האהובה עליי כי לרוב זו המשבצת של התקופתיות:love:
בלילה וג'מיל לא צפיתי, העלילה לא משכה אותי והבנתי שלא הוזכרנו שם באור יותר מידי חיובי חח ככה שויתרתי.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן המשבצת של שש זו המשבצת הברזילאית האהובה עליי כי לרוב זו המשבצת של התקופתיות:love:
בלילה וג'מיל לא צפיתי, העלילה לא משכה אותי והבנתי שלא הוזכרנו שם באור יותר מידי חיובי חח ככה שויתרתי.
דווקא כל המלחמות הוצגו באור שלילי בלי קשר למקום המלחמה ולצדדים הלוחמים.

Hadar 169

Active member
כן וגם המלצתי לך עליה גם בפורומים וגם בפרטי, אבל היו בעיות שלא היית יכולה להתחבר לתפוז ולכן הקשר אבד.
וואלה? לא ראיתי, כנראה זה היה בתקופה שלא הייתי(y)
בעיות טכניות היו לי בזמנו עם הדואר של וואלה שלא הצלחתי להתחבר לפורום ויוה אבל מה שכן, בתפוז במערכת החדשה הייתי צריכה לפתוח משתמש חדש כי הקודם לא נכנס אז אם בפרטי אולי שלחת למשתמש הישן כי לא הגיע אליי אבל שמחה שנהנת ממנה!:D
הטלנובלות שמושכות אותי מהרצועה הזו אילה בעיקר התקופתיות וכמו שציינתי בחודש הבא הם כבר מעלים תקופתית חדשה! אז יש למה לצפות:love:

למעלה