סוכן נסיעות -אולי מישהו לומד או למד

סוכן נסיעות -אולי מישהו לומד או למד ../images/Emo41.gif

אשמח לדבר עם מישהו שלומד או למד או עובד כסוכן נסיעות. אני רוצה לעשות הסבה מקצועית ואשמח לדעת קצת יותר פרטים. תודה, אסנת

lady_anne

New member
לימודים לתואר סוכן

הלימודים לתואר "מורשה" (להבדיל מהשלב הבא שהוא "מומחה") מאפשרים לך לעסוק במכירת שירותי תיירות למיניהם וכוללים נושאים כגון תעופה, תימחור מוצרים (חבילות, בתי מלון וכו´) ועוד. לגופו של עניין - הייתי ממליצה להמתין עם הלימודים לאור מצב התיירות בארץ ולאור העובדה שמסתמנת עליה בשימוש באינטרנט לצורך רכישת שירותים שקודם לכן ניתנו על ידי סוכנויות נסיעות (טיסות, בתי מלון, השכרת רכב ועוד). מעבר לכך גם השכר בענף הוא לא מהגבוהים במשק. אין ספק שלסוכני נסיעות טובים תמיד יהיה מקום בשוק ולא תחסר עבודה, אבל, כאמור - שווה לחשוב על כך שנית.

מהי משכורת ממוצעת למתחיל?

ועד איזו משכורת אפשר בדרך-כלל להגיע? מה ההטבות?

lady_anne

New member
משכורת

המשכורת הבסיסית למתחילים היא די נמוכה - משהו בסביבות 4000 ש"ח לחודש, אבל יש בונוסים על מכירות והישגים שונים. אני מניחה שבתור התחלה ניתן להגיע למשכורת של 5-5וחצי K לחודש. מבחינת הטבות מדובר על טיסות חינם או הנחות בטיסות פעם בשנה למשפחה מקרבה ראשונה או משהו כזה, הנחות מפליגות בשכירת רכב ובבתי מלון והדובדבן שבעוגה : אדיוקיישנל (סיור לימודי לקבוצת סוכנים כדי לעזור להם למכור מותר או אתר מסויים. מדובר בפינוק היסטרי, אבל הוותיקים זוכים ביעדים הטובים יותר והצעירים ביעדים ה"פושטים"). להשתמע

למעלה