סוכריה|
סיכום בשיא פורים!

סוכריה|../images/Emo154.gifסיכום בשיא פורים!../images/Emo149.gif

שיר השבוע של סימה?
שיר השבוע בכללי?
הדבר הכי טוב שקרה השבוע?
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע?
תכנית שראיתם השבוע?
מאכל השבוע?
בילוי השבוע?
החדשות הכי טובות שקיבלתם השבוע-
התחפשתם?
חגגתם/חוגגים את החג?

SSJILAN

New member
הווו ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של סימה? השיר החדש, "הייתי רוצה"
שיר השבוע בכללי? jimi hendrix - hear my train coming (לא, הפלייליסט שלי לא כוללת רק את הנדריקס
) הדבר הכי טוב שקרה השבוע? פורימון אחרון בבצפר P: התחפשתי לליצן ויצא פצצה :) (תמונה מצורפת) הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? הלכתי למסיבה בקאמרי עם אבא והוא אמר שיש במת ג'ימג'ומים אז באתי עם גיטרה ואפקטים והכל מחופש להנדריקס... ובסוף שהגענו היה שם כבר טריו של בס תופים גיטרה שניגנו ג'אז רוק Fאנק מטורף ואחריהם כבר שמו מוזיקה אז סתם סחבתי גיטרה... אבל לפחות בירה חופשית
תכנית שראיתם השבוע? המממ... חדשות יכול להיות בקטנה... בקושי ראיתי השבוע ת'בית חח.. מאכל השבוע? סטייקבורגר של טיבון ויל במנגל של חמישי
בילוי השבוע? ים עם חברים
החדשות הכי טובות שקיבלתם השבוע? הופעה של הלהקה שלי , בישגדא, ביום העצמאות בבסיס של המתופף P: וכמובן גם החדשות הטובות שתראו את סימה בתכנית של קרין מגריזו בשלישי הקרוב כנראה, יחד עם יסמין אבן :) מתן ואני נלווה אותן D-: התחפשתם? אוהו... גם לליצן מטורף וגם לג'ימי הנדריקס :O ביום חמישי הייתה לי הופעה עם אבי בר ועליתי עם אף של ליצן ופפיון חחח חגגתם/חוגגים את החג? לא אכלתי יותר מ7 אוזני המן במצטבר וזה נורא ואיום כי אני אוהב כאלה והרבה :\ בנוסף, לא חגגתי השנה עם נפצים :\ חח

../images/Emo214.gifנראה לי שבסוף תזכה בתואר

"האדם עם החיים הכי מעניינים בתבל". אין לך רגע דל

the lovely lady

New member
הדרוש../images/Emo23.gif

פורום מקסים... אני לא מכירה את סימה לוי דוכין, אבל טוב לדעת...
אוהבת מלאאאאא!

../images/Emo214.gifאת כל כך קסם

תמיד טוב לשמוע מחברים ותיקים, וכמה כיף שאת אחת שתמיד תשאר בלב

tamir r

New member
עונההה../images/Emo13.gif

שיר השבוע של סימה? לא שמעתי השבוע
שיר השבוע בכללי? rihanna - take a bow leona lewis - better in time הדבר הכי טוב שקרה השבוע? חופש
הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? הסינגל החדש של ביונסה
הוא נוראי
תכנית שראיתם השבוע? בובות מאכל השבוע? תותים
בילוי השבוע? ברמצווה לחבר
החדשות הכי טובות שקיבלתם השבוע- שיצא לביונסה סינגל אבל כששמעתי אותו זה נהיה החדשות הרעות
התחפשתם? נופ חגגתם/חוגגים את החג? מי לא חוגג

../images/Emo214.gif../images/Emo6.gif

שמעתי משהו על ביונסה השבוע..ואני לא מצליחה להזכר מה זה היה!

בהצתה מאוחרת...

אבל עדיין. שיר השבוע של סימה? לא שמעתי האמת... שיר השבוע בכללי? מבול- קרן פלס, אל תאמיני- איה כורם הדבר הכי טוב שקרה השבוע? לא היה משהו ספציפי. הדבר הכי מעצבן שקרה השבוע? כנ"ל. תכנית שראיתם השבוע? הישרדות. בילוי השבוע? לא ביליתי
החדשות הכי טובות שקיבלתם השבוע- לא קיבלתי. (האמת שהיה שבוע די רגוע
) (באיחור אומנם, אז זה יכתב על השבוע הזה
)

../images/Emo214.gifאל תאמיני../images/Emo99.gif

איזה שיר...
אני זוכרת שאיה שרה אותו בהופעות וכבר אז כולם התרגשו...

למעלה