סוני, בבקשה אל תקבל החלטה

שריק 7

New member
סוני, בבקשה אל תקבל החלטה../images/Emo92.gif

מיידית בקשר לסגירת הפורום. אני מבקשת ממך לחשוב עוד, ואני בטוחה שיימצא פתרון הולם. עוד לא ברור לי מהו, אך אני מדברת מתוך תחושותיי... כתבתי קודם 2 הודעות בואללה לזוהרה. אחת למטה,מקושרת, ואחת חדשה. אנא קרא אותן. ההודעה למטה קודמת. הציבור שלנו מאוד זקוק לפורום שהקמת, אתה מסכים???? אוף הנזלת שלי משתוללת בכל האזור בו אני יושבת. אקצר.עקב זאת. אבל הפנייה אליך- במתינות! אני מאוד מאוד אצטער אם לא תעבדו שניכם ביחד, זוהרה ואתה. לילה טוב
- שרי

שריק 7

New member
תומר- חרוז לי חרוז על הנזלת...|בנדנ

אני נזכרת בגעגוע בפיוטיך מהשבוע שעבר... לאור המתח הקיים היום בפורומים צריך להזמין לכאן בדרן אורח... ובטח שאני יודעת שתרומתך לפורום היא הרבה יותר מבדרן
שרי

tshgn

New member
חרוז על נזלול שברח מטיטול ../images/Emo7.gif../images/Emo182.gif

חרוז על נזלול שנזל לשריק, ועוד בזמן השיעול ממש כמו צחוקו של אריק. (זה מאריק ובנץ, למי שמכיר) ובנץ לא היה שם לטפל בפוחז, שהחליט בעצמו שלא לפחד. אז שריק החליטה לפעול ומיד, עשתה חליטה לה ואחזה זו ביד. שאפה, ונשפה גמעה והיסניפה, מחטה המוחטה ונזלול חדש פלטה. צנח לו נזלול על כיסא ויכתים ממש כאילו היה הבעלים, פלטה אז שוב שריק אנחת מועקה ולשאו כי ניפלטה לה כאן שוב עוד מוחטה. אוי ואבוי לו לזה הכיסא נראה הוא עכשיו כמו בית כיסא, מלא ניאגרה כאן שריק פלטה לה ואיה הכיסא כעת נבהלה לה. אז שריק החליטה לשנות הכיוון ומיד צעדה גיבורתנו ללול, שלפה היא מתוך בגדיו של תינוק טיטול משומש שכבר נראה כמו צינוק. ספוג הוא היה ולא בלי סיבה, פשוט התינוק מנוזל, זה לא צחוק. גישה חדשה נקטה היא כעת לקחה היא מחברת וספר ועט, כתבה היא תלונה חמורה לרופאה תלונה מלומדת כי בפורום מזה חברה. ובזו התלונה יפה היא הסבירה מדוע אפה מקציף פה כמו בירה, אך כעת הנזלת גישה גם שינתה והחלה לדלוף לה על זו מחברתה. ואם לא תאמינו לזה הסיפור אז המשיכו לקרוא המשכו בשירשור, כשיהיה לי עוד פנאי לתאר בציור תאחרו גם אתם לסדנא או שיעור. וסוף מעשה בקיצור אתאר כי מקליד אני פה ולא ממש ממהר, שריק לאותה הנזלת נכנעה וזו בתגובה לאחר אז ניתרה. מסקנה כה פשוטה לי כאן אחשוב שאם לא נתעקש אז יהיה סוף כה טוב, ואם מטרידים, זוהרה לא תפחיד, אז יעברו הם ממנה לאחר, למשמיד. היי שריק, ביי שריק, תומר

שריק 7

New member
משהו משהו - תומר ,ענק ! ! !../images/Emo6.gif|

היה שווה לחכות. התפקעתי מצחוק. ועוד קונוטאציות לביאליק.... הדמיון שלך- לא הרחיק הרבה מהמציאות. אתמול יכולתי לסחוט את המקלדת... אך נראה לי שהיא מזן עמיד נגד נוזלים. אחרי שנדבקתי בווירוס מבעלי, עבר הפושע להשתכן אצל בתי. בכל אופן היום המצב השתפר מאוד. ואיך הצינון של בתך הקטנטנה? והאם עוד יש לנו כאן סיכוי למאמרים חדשים?.... מקווה לגלות שהפורום הזה לא נעלם! נהניתי מהשורות הקולחות הומור- שרי

סמדר8

New member
היי תומר ../images/Emo13.gif

אתה תותח, אתה המלך
(למרות שלא אהבתי את נושא השיר...) רציתי לשאול מה שלום אופל, והאם נפגש מחר? שותפתנו תאחר כך שנתחיל את היום לבד... דיר בלכ שלא תבוא! מקסימום תביא את הקטנטונת איתך! נקבל אותה באהבה ונטפל בה כולנו בשמחה!
ביי

מיאה49

New member
אני אהיה שמחה אם יהיו 2 פורומים

הם כל כך שונים בקצב, בתוכן, ובכלל גם באנשים. יותר אנשים צעירים יוכלו להכנס לכאן ולהשתתף, ולא רק בגלל האייקונים הצעירים ומשובבי הנפש . לילה טוב מירה

daud

New member
מייה זה לא פורום mtv

אם הפורום הזה היה ממשיך להתקיים הוא לא היה מושך קהל צעירים בגלל האייקונים או היה מושך קהל שנושא הפורום חשוב לו כי זו הייתה הקהילה היחידה והמאוחדת לנושא!!! ו בבקשה אני ממש ממש עצוב לראות כבר ניצני פיקוד ומגדריות של פורומים חבל שפתחתי את הפורום הזה מתוך אמונה שבאמת זוהרה תעבור לתפוז אם הייתי יודע שלא כל הקהילה תעבור ביחד אז לא הייתי נותן סיכוי להתפוררות שלנו כמאוחדים לקרות!!! הרי תמיד זה מה שנלחמתי עליו לכן נלחמתי במטרידנים!!! כי הם שאפו להפריד ולסכסך

daud

New member
שרי זו לא החלטה מיידית

זו ההחלטה המקורית, פשוט הישהיתי אותה כי קיוויתי שלא אאלץ לעשות אותה. אני מתנגד לשני פורומים כי זה יפגע בנו!!! כבר יש אנשים שמדברים על פירוד בין קבוצות גיל, בקרוב נגיע לגברים נשים או חסידים של רופא זה או אחר או תפיסת ריפוי זו או אחרת. בקיצור אני יודע ששני פורומים נוגדים את טובת הקהילה, במיוחד קהילה קטנה כשלנו. אני יודע שהציבור זקוק לפורום זה אבל לא לפורום זה בנוסף לפורום אחר. ו כאן אני מעט חולק עליך מצטער הציבור צריך פורום טוב בהנהלת זוהרה, למה ??? כי ככה היה קודם, וכי אין אדם שיכול לרוץ בין שני פורומים. אולי זכור לך אבל כאשר הצטרפתי לניהול וואלה לפי בקשת זוהרה הבהרתי בצורה חד משמעית שאני לא מוכן להיות מנהל הפורום ולא מוכן ששמי יתנוסס עליו כמנהל. למה? כי לא רציתי לנהל פורום. ולפורום הזה כבר היתה מנהלת. זוהרה ביקשה ממני להצטרף בגלל שהיא לא היתה יכולה להתמודד עם טרדנים והם פשוט שלטו בפורום עשו בו כבשלהם והרסו אותו. היה צריך מישהוא שלא פוחד מהם!!! ו משום מה זוהרה החליטה שזה אני. וגם כאשר הקמתי את הפורום הזה לא הקמתי אותו כדי שאני אנהל אותו או כדי שמישהוא אחר ינהל אותו, או כדי להעביר חלק מפעילות וואלה איליו. הקמתי אותו כדי שזוהרה תנהל אותו בתיאום מלא איתה ומתוך מטרה ברורה להעביר את כל פעילות וואלה איליו וזאת תוך תיאום עם זוהרה. אפילו את הפגישה עם הנהלת תפוז קבענו ביחד אבל זוהרה ביטלה ברגע האחרון וביקשה שאני אייצג אותה כי קשה לה להגיע לרמת גן. בגלל שבניתי את הפורום מכלום אז הייתי צריך לקחת על עצמי גם דברים כגון עדכון מאמרים ומציאת חומר, ראיתי שאף אחד לא עשה את זה בוואלה זמן האחרון אז מאחר וכבר התחלתי את זה בתפוז התכוונתי להמשיך בכך. אבל מהבחינה הזו אני לא שונה מתומר שהסכים לתרגם את המאמרים, אני נותן שירות לפורום וחבר מהמניין בו, אני חבר שיש לו יותר חובות מאשר למששתף רגיל בדיוק כפי שהתעקשתי להיות בוואלה. ו אני מתכוון להסתכל בתגובה שכתבת בוואלה אבל יתכן שלא יהיה לי כוח להגיב עליה ולכן סליחה מראש. ולסיכום אני מסכים איתך הציבור זקוק מאוד לפורום שהקמתי אבל לא אם זה יצור כפילות, הפורום הזה הוקם כדי להעביר את פורום וואלה בשלמותו איליו ובשום אופן לא כדי להוות תחרות לוואלה ו מאחר וזוהרה התחרטה אז אני ממש את זכותי לסרב ליצור מצב של תחרות ופירוד בקהילה שלנו אני סוגר אותו!!! מצטער שרי ואני מבקש את סליחתם של כל האחרים שראו פורום יותר נוח ועכשיו הוא יסגר להם אבל כל מי שהתקשר אלי או דיבר איתי על זה באי.סי.קיו. קיבל את התנצלותי ביחד עם ההסבר שלמעלה. שתמציתו מלכתחילה לא כיוונתי לפיצול הפורום.

מיאה49

New member
דאוד, אני לא חושבת שוואלה

היו סוגרים את הפורום, אפילו אם זוהרה הייתה עוברת לתפוז.

שריק 7

New member
סוני- תודה על התשובה המפורטת

שלך. אני מאמינה ומבענה שהשקעת מאמצים רבים בהקמת םורום זה בשבילנו. הבחנתי בכך שהוסרו המטרידים/משמיצים. אני יודעת שמשתמשי הפורום מאוד יצטערו על סגירתו. חבל חבל!!!!!!!!!! אני חושבת שבמשך ימי קיומו נהניתי ממהירות השימוש בו. תודה על פעילותך המבורכת ושוב- מקווה שתידחה את החלטתך. מאחלת לך הרגשה טובה, רעננה ובריאה. מחכה שאחרים יביעו גם הם את עמדתם אם זה במצב של להיות או לא להיות. לילה מצויין שרי

נאן

New member
לדאוד(עכשו אני יודעת שזה סוני)

ואני עדין חושבת שיש טעם בשני הפורומים גם עם פורום אחד אולי ימוג בסוף זו שאלה של הצע וביקוש. מה יקרה עם הנהלת תפוז תבחר אחרי הסגירה לבחור אותו להשאיר אותה בהנהלה אחרת כאות תחרות לוואלה? אז לא יהיו שני פורומים? יהיו ! תחרות לא מזיקה אף פעם. וכמו שכתבתי בוואלה כך גם כאן. פורום חדש צריך לעכל בדיוק כמו פורום ישן כמו יין משתבח ואין תחרות. לילה טוב נאנוש

daud

New member
אין פורום בלי מנהל ו........

בלי משתתפים מצטער נאן ממש ממש ממש אבל אם העניינים היו בשליטתי אז כולנו היינו שם

tiaa2

New member
../images/Emo101.gifot שרי איך שקראתי את הודעתך

התחלתי להתעטש...וכשאני מתעטשת זה בערך 30 פעם ברציפות עד שהצלעות כואבות. אין איקון לאפצ´י? אז הצילו

שריק 7

New member
טיה- כנראה לא ../images/Emo57.gif

עדכנת אנטי-וירוס במחשב שלך... מקווה שהמצב אצלך משתפר. אין כמו כוס תה מהביל עם לימון ודבש! בריאות!!! שרי

tiaa2

New member
../images/Emo2.gifקודם התקף אפצ´י, עכשיו סדרת

פיהוקים...אני ממש מסטולה, לא יכול להיות שזה רק מהרדיולה...השאלה השאלתית....שפעת? ????סתם נפילונת???

למעלה